Sprzątanie forum czyli szanujmy siebie !!!!!!!!!!!!

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Śr 22 lut, 2006 20:07

Obrazek

Od dzisiaj wszystkie wypowiedzi nie na temat i nie pasujące do danego działu będą przesuwane do działu OFF TOPIC. Proszę tam szukać swoich zagubionych postów...


Chciałem także przypomnieć iż mimo że forum ma charkter wirtulany, obowiązuje nas kultura rozmowy. Wszelkie próby ubliżania, wyśmiewania rozmówcy i temu podobne będą się kończyły ostrzeżeniem, a następnie banowaniem użytkownika, który łamie te zasady... :evil: :evil:
Jeżeli ktoś jest sfrustrowany (bo np. skończone studia a płaca słaba, albo np. dziewczyna rzuciła), proszę rozładowywyać swe emocje np. na forum Onetu... :evil: :evil:

Jeżeli ktoś ma problemy z jakimś uzytkownikiem, prosze o wyłanie PM (prywatnej wiadomości) do mnie. Mogą to zrobić wszystkie osoby zalogowane klikając na ikonke Obrazek na dole w moim profilu.

Obrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 22 lut, 2006 21:17

i dobrze !!! skonczy sie chamstwo :)

dudek


Śr 22 lut, 2006 22:14

a moze tak czat na stronce?proste, przyjemne i na onet nie trzeba isc 8) (mam nadzieje ze to jest w temacie).pozdr

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

Śr 22 lut, 2006 22:18

suleck napisał(a):a moze tak czat na stronce?proste, przyjemne i na onet nie trzeba isc 8) (mam nadzieje ze to jest w temacie).pozdr


Bedzie najpozniej za 7 dni...

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 lut, 2006 17:06

A na ile te bany??? Kazde forum ma jakies zasady - tutaj tego chyba zabraklo :wink:

A propos frustracji, to chyba nie o to chodzi, jak ludzie czasami sobie mocniej cos powiedza. Nie myl pojec :wink: I czytaj uwaznie posty a potem odpowiedzi do nich - wtedy zrozumiesz, dlaczego czasami ludzie mocniej reaguja (tak, jak w zyciu) :lol:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

So 25 lut, 2006 11:52

i agree......

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne

cron