studenci poszukiwani

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 25 paź, 2013 13:41

Poszukuje osob studiujacych lub pracujacych na uczelniach w Uk by pogadac o poziomie edukacji i zyciu studenckim .

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 28 paź, 2013 13:00

Może łatwiej byłoby spróbować zajrzeć na forum poszczególnych uczelni i tam pytać o polaków?

gosia_m
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): N 27 paź, 2013 22:37
  • Lokalizacja: Wrocław

Wt 29 paź, 2013 12:19

Zycie studenckie - super!:)
Chociaz jak dla mnie zalezy od uczelnii i miasta.
Poziom edukacji - mniej teorii, wiecej praktyki, dobra praca po skonczeniu.
Jak masz wiecej pytan to smialo:)

Pozdrawiam
Damian

jet
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): So 11 sie, 2012 22:34
  • Lokalizacja: Darlington

Wt 29 paź, 2013 16:18

Zgadzam sie z wypowiedzia Damiana :)
Nauka jest bezstresowaa nauczyciele baaaaaaardzo pomocni :) Co ty duzo pisac...tutaj szkola i uczelnie sa dla ludzi a nie na odwrot :) Jak dla mnie extra :D

Avatar użytkownika
Goldie
Rozkręca się

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): Śr 03 kwi, 2013 07:01
  • Lokalizacja: North East

Cz 16 sty, 2014 10:28

oj tak... :) ja tez sie z Wami zgadzam ;) w szczegolnosci jesli chodzi o dobra prace:)

grummi
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): Śr 15 sty, 2014 10:23

Wt 21 sty, 2014 20:34

Ja wlasnie skonczylam studia, ciezko bylo sie dostac ale studia byly lzejsze niz w polsce. Nie ma kolosow, wejsciowek i egzaminow, w dwa lata (zrobilam podyplomowe dwuletnie w uk) mialam 1 egzamin i z 6 esejow (ale na eseje trzeba poswiecic wiecej czasu niz na nauke na egzamin) i polowa studiow to byly praktyki. Na kilka tygodni przed zakonczeniem cale 25 osob na roku mialo prace w zawodzie zapewniona.

Jesli chodzi o zycie studenckie to ciezko mi powiedziec, w pl mieszkalam w akademiku przez 5 lat, bylo super. A na tych studiach mieszkam z narzeczonym w naszym domu wiec inaczej. Pozatym duzo jest nauki we wlasnym zakresie, mniej zajec, duzo praktyk gdzie sie nie widujesz z innymi studentami z roku/grupy.

Avatar użytkownika
Alicja
Rozkręca się

  • Posty: 74
  • Dołączył(a): Pn 29 mar, 2010 21:38
  • Lokalizacja: Czeladz/Newcastle

Pt 24 sty, 2014 09:36

Witajcie,

Ja ukonczylam studia a systemie part-time na Uniwesytecie Northumbria i na Uniwersytecie Northampton w systemie distance-learning.

Northumbrie ukonczylam z tak zwanym stopniem 'first class', który jest tutaj uznawany za najwyzsza ocene.

Studia te byly lekki, latwe i przyjemne ale za wiele sie nie nauczylam. Wydaje mi sie ze walkowalismy przez 3.5 lata cos co na Polskiej uczelni byloby 'ogarniete' na jednych zajeciech.

Wyslalam Ci prywatna wiadomosc jak chcesz sie dowiedziec wiecej, chetnie sie podziele wrazeniami i doradze.

Marta

martulka85
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pt 24 sty, 2014 09:23

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do POGADUCHY

cron