Sylwester-fajne pomysly?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 30 lis, 2006 15:14

Sorki :master: za nicka, ale problem w tym ze za dlugo juz siedze przed kompem...

A o dokarmianiu jeszcze pomyslimy, jesli bedziesz grzeczny... :mrgreen:

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 30 lis, 2006 15:14

@ Yeri
mwhahaa :mrgreen: dzieki kochana :mrgreen:

oczywiscie piszcie kto z nich skorzysta?..przewiduje nagrody dla tego/tej ktora odwazy sie zastosowac do nr 3-go :evil: :lol:

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Cz 30 lis, 2006 21:26

3ci pomysl to bylo zabrac szefa do piwnicy ,schlac go a potem do rybek, no to nie dziwne, ze potem pracy nie bedzie, no bo jak tu pracowac bez szefa, a kto bedzie na nas fuckał??? moze cos pokrecilem, ale podoba mi sie, tylko ze ja mam szefowa, ale bez piwnicy, no bo rybki to nie problem, mozna karpia przez neta zamowic z PRLu.
A co do rosjanki, to ew. moglaby byc polka, ale bede sie upiral, zeby brzydka byla, bo to jest gwarancja dobrego charakteru (gdzies tak czytalem, bynajmniej).
Sylwester zapowiada sie extremalny, tyle mil trza bylo przebyc, zeby te rybki piwnica i co tam jeszcze....

dr


Cz 30 lis, 2006 21:44

ta niech mnie ktos przygarnie ja tez chce gdzies isc :)

c0ldd0g


Cz 30 lis, 2006 22:35

A to ciekawe...kolejny podobny nick i to samo gygy.... Po co ci dwa konta, stary?

Zorro


Cz 30 lis, 2006 22:44

moze chce sie na 2 imprezy wkrecic-dla poczatkujacych i starych bywalcow, slyszalem od znajomego hindusa, ze polacy niezle kombinuja :D

dr


So 16 gru, 2006 18:04

ja chetnie tez sie przylacze jesli cos organizujecie. to bedzie moj drugi sylwek w uk ale poprzedni to niewypal :? jak wczesniej ktos napisal-ijani angole i ...nie powiem co na butach :D marzy mi sie normalna domowa impreza wsrod rodakow i zabawa do 5tej rano :D :D niestety do polski nie moge jechac wiec licze na forumowiczow :) robimy cosik ?

Robert80
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 17:35

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do POGADUCHY

cron