Syndykat LOTTO

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 20 lut, 2011 17:16

jawik - proponuję poczytać o statystyce, wbrew twoim teorią statystyczne szanse nie zmieniają się zależnie od tego ile masz na koncie w banku, można je zmienić w inny sposób, ale na pewno nie stanem majątkowym. Takie teorie można zaliczyć albo do teorii spiskowej dziejów albo do myślenia magicznego, kwalifikacje zrób sam, chociaż ja uważam ze teorie spiskowe w 95% kwalifikują się jako myślenie magiczne więc dokonywanie takich kwalifikacji to trochę jak dyskutowanie masła maślanego.

Oprócz tego jeden Albańczyk a nawet 10 nie jest miarodajną grupą aby potwierdzić swoje teorie.

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 20 lut, 2011 17:28

Widzisz ja postrzegam świat jako coś znacznie złożonego niż jest się w stanie zobaczyć, czy zrozumiec. Faktycznie trudno wytlumaczyc dlaczego częsciej widzę wygrywajacych tych co już mają pod dostatkiem pieniędzy. Myśle że to magiczno-diabelska sprawka. Szatan jest wsrod nas i kusi. Kasyna i totalizatory mają sie nieźle. Ludzie się wieszają inni zaraz przegrywają to co wygrali. A ci co się uczepili szarej strefy żyją sobie spokojniutko cieszac sie z malutkiego lub czasem większego progresu. Jak by ktoś zacytował troszke statystyk(linki), było by to bardziej przekonywujace niż pisanie tylko o nich.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

N 20 lut, 2011 17:33

ja myślę, że za dużo palisz ale lubię twój avatar :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 20 lut, 2011 22:57

Nie smakuje mi tytoń zupełnie :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pn 21 lut, 2011 12:13

a komu on smakuje? ;)

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pn 21 lut, 2011 22:18

Gra w lotto to nic innego , tylko placenie podatku od zludzen. Tez czasem gram , ale wiem , ze jesli nie zagralam , to juz wygralam.
Jerzy Urban z kolei powiedzial , ze szansa na wygrana w LOTTO jest taka , jak znalezienie brylantu na ulicy.

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 22 lut, 2011 07:24

jak kupię se czasem los lotto to mój ojciec mawia, że zapłaciłem podatek od głupoty :D

I ma rację :D

Ale on też czasem kupuje :D 4 fun :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Wt 22 lut, 2011 09:02

Ja slyszalem zdanie ze to podatek od ludzi slabych z matematyki...
Przyznac sie kto mial jaka ocene? ;D

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wt 22 lut, 2011 10:30

A co wy powiecie na to ze w sobote trafiłem 4-ke ? i za 2 funty mam 100 ::pijacy
Jezeli ten brylant lezacy na ulicy jest wiecej wart to powiedzcie mi gdzie lezy, puki co ja wiem gdzie jest Tesco i kupie kolejny los a za ten "podadet od głupoty" zrobie niezle zakupy przy okazji. ::wales

Avatar użytkownika
Pilot
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 10:41
  • Lokalizacja: Deckham

Wt 22 lut, 2011 10:37

Pieknie, tylko policz ile kasy do tej pory wydales na losy (a jesli to byl pierwszy, to ile wydasz na kolejne, na ktore prawdopodobnie nie trafisz).
Zeby bylo jasne, ,granie w lotto jest fajne, jest to zabawa i tak powinna byc traktowana.
Ale raczej nie jako ogromna (a czesto jedyna) szansa na wzbogacenie sie. Raczej jako dosc tanie hobby, dajace radosc, np z trafienia trojki czy czworki, no i oczywiscie dreszczyk emocji przed sprawdzeniem wynikow.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wt 22 lut, 2011 16:08

jakbym miał się bawić w hazard to wolałbym zakłady sportowe przynajmniej ma się złudzenie, że jest jakaś szansa dzięki wiedzy :) Lotto itp. to czysty żart :D

Ale w ogóle mnie to nie kręci. Chcesz uprawiać hazard i jednocześnie inwestować ? Sprawdź to:
http://www.nsandi.com/products/pb
Jest to rodzaj obligacji krajowych w których wartość oprocentowania jest rozlosowywana w nagrodach. Jak sądzisz, że masz takie szczęście to powinieneś zgarniać niezły procent ;)

Co miesiąc losują tez milion i należy pamiętać, że każdy włożony funt jest jak jeden los co ładnie zwiększa szanse, ale nadal są one mizerne :D Ale przynajmniej włożone funty nie przepadają i ponieważ reszta oprocentowania jest rozlosowywana w postaci dużej ilości mniejszych nagród to może gra jest warta świeczki :D No przynajmniej dla miłośników hazardu bo ja wolę inwestycje z większą stopą zwrotu. Dla zainteresowanych więcej info:
http://www.moneysavingexpert.com/savings/premium-bonds

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Śr 06 kwi, 2011 22:19

Chcialbym przypomniec temat syndykatu bo cos o nim ucichlo jakis czas temu. Czy moze ktos z Was forumowiczow gra juz w syndykacie? Podobno pierwsza dziesiatka osob juz gra, czy moze ktos udzielic informacji jak to wyglada w praktyce? Moze wtedy latwiej byloby sie innym zdecydowac przystapic do tej organizaji..

rebicek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): Śr 09 gru, 2009 20:56

Śr 24 lip, 2019 11:19

rebicek napisał(a):Chcialbym przypomniec temat syndykatu bo cos o nim ucichlo jakis czas temu. Czy moze ktos z Was forumowiczow gra juz w syndykacie? Podobno pierwsza dziesiatka osob juz gra, czy moze ktos udzielic informacji jak to wyglada w praktyce? Moze wtedy latwiej byloby sie innym zdecydowac przystapic do tej organizaji..


zapraszam > www.grupalotek.pl

sqoot
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 24 lip, 2019 11:18

Cz 25 lip, 2019 11:21

Ja raz wygrałam 20000 zł, kiedy jeszcze mieszkałam w Polsce :)

alutka90
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 25 lip, 2019 11:20

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne

cron