Szalona impreza w Newcastle z okazji Dnia Kobiet

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 23 lut, 2016 14:25

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na kolejną już imprezę organizowaną przez Soho Rooms. Gwarantujemy świetną imprezę w jak zawsze doborowym towarzystwie.

Czytaj całość: http://www.polnews.co.uk/index.php/co-g ... obiet.html

Obrazek

Avatar użytkownika
Niusik
Weteran

  • Posty: 788
  • Dołączył(a): Śr 15 kwi, 2009 12:17
  • Lokalizacja: Polnews.co.uk

Wt 23 lut, 2016 16:50

Super !!! Już się doczekać nie mogę tej szalonej imprezy...tylko mam jedno pytanie co jest w cenie biletu ?? tylko sama wejściówka ?? jakiś napój ?? albo drink ?? ... bo z tego co wiem do Soho wchodzi się za free

Avatar użytkownika
Marek73
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Wt 03 wrz, 2013 18:54
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Wt 23 lut, 2016 18:49

Drogi Marku jak slusznie zauwazyles wejscie do Soho jest free ,a nasza impreza odbywa sie na specjalnie wydzielonym pietrze ,imprezowicze wchodza drugim wejsciem w ktorym jest extra ochrona obiecuje ze jak juz nas zaszczycisz swoja obecnoscia to sprobujemy zorganizowac Ci jakies atrakcje ,a moze przebierz sie za kobiete to zapalcisz tylko 4 funty :D /sorki widocznie nie bylo Cie na ostatniej imprezie i nie jestes na biezaco/ :)

echo11
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2011 14:18

Wt 23 lut, 2016 20:15

Marek73 napisał(a):Super !!!.tylko mam jedno pytanie co jest w cenie biletu ??

Dobra zabawa :D

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Śr 24 lut, 2016 01:42

Pytalem nie o to dlaczego jest platne wejscie skoro mozna wejsc do Soho za free tylko czy sa jskies atrakcje w cenie biletu...pytanie proste...teraz juz wiem ze platne bo wszystko jest specjalne....specjalne wejscie i specjalna ochrona...pzdr

Avatar użytkownika
Marek73
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Wt 03 wrz, 2013 18:54
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Śr 24 lut, 2016 16:43

TERAZ UWAGA!!!! INFORMACJA DLA ORGANIZATORA I DJ. NA TE I KAZDA JEDNA IMPREZE ZOSTALA PRZEWIDZIANA ATRAKCJA W POSTACI WIZYTACJI KTORA BEDZIE SPRAWDZAC LICENCJE DJ JAK I LEGALNSC MUZYKI! POWODZENIA. CHUCK-NORRIS

chuck-norris
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 24 lut, 2016 16:39

Śr 24 lut, 2016 18:30

Drogi Marku mam wrazenie ze mam doczynienia z 6-latkiem ,bo tylko dzieci czasem zadaja takie dziwne bezsensowne pytania . :)

echo11
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2011 14:18

Śr 24 lut, 2016 18:57

Raczej niewygodne pytania skoro nie potrafisz sensownie odpowiedziec na nie tylko sugerujesz mi abym przebral sie za kobiete to bedzie taniej powiem tyle ze nie chce ci konkurencji robic....pozatym jesli za cos place i nie chodzi mi o to czy wydam 4 czy 44 funta ja poprostu lubie wiedziec co za to mam to chyba normalne...i na tym zakonczmy te rozmowe...pzdr

Avatar użytkownika
Marek73
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Wt 03 wrz, 2013 18:54
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Śr 24 lut, 2016 19:19

czemu niewygodne pytania ,jestes jedyna osoba ktora od Sylwestra ma ciagle jakies ale a to za drogo a to DJ zle gra ,a alkohol za drogi wiec nie pisz ze Ci wszystko jedno czy 4 czy 44 juz Ci kiedys pisalam zebys sam cos zorganizowal skoro jestes taki wszelkowiedzacy ,nie musisz przychodzic do Soho i skoro Ci nic nie pasuje to przestan sie czepiac a tak informacyjnie w piatek 11 marca jest tez polska impreza tylko w w innym lokalu idz sprawdz moze tam Ci bedzie pasowalo pozdrowionka

echo11
Rozkręca się

  • Posty: 90
  • Dołączył(a): So 26 lut, 2011 14:18

Cz 25 lut, 2016 00:18

Z tego co czytam to Marek to taki typowy polaczek ktoremu nic nie pasuje . Zawsze sie takowy znajdzie :roll:

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Cz 25 lut, 2016 14:07

No szacun krzysiekcypr...rozszyfrowałeś mnie...powiem ci że marnujesz swój talent ''profilera'' w fabryczce na taśmie...ze swoim talentem do oceniania ludzi na podstawie kilku zdań zrobiłbyś karierę na świecie a na pewno w PL...zmień zawód taka moja rada...a teraz troche o mnie...nazywasz mnie ''typowym polaczkiem''schlebiasz mi tym...ale powiem ci że wolę być takim typowym polaczkiem i zadawać pytania niż ich nie zadawać i być typowym frajerem...tyle w temacie.pzdr.

Avatar użytkownika
Marek73
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Wt 03 wrz, 2013 18:54
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

Cz 25 lut, 2016 16:48

echo11 napisał(a):czemu niewygodne pytania ,jestes jedyna osoba ktora od Sylwestra ma ciagle jakies ale a to za drogo a to DJ zle gra ,a alkohol za drogi wiec nie pisz ze Ci wszystko jedno czy 4 czy 44 juz Ci kiedys pisalam zebys sam cos zorganizowal skoro jestes taki wszelkowiedzacy ,nie musisz przychodzic do Soho i skoro Ci nic nie pasuje to przestan sie czepiac a tak informacyjnie w piatek 11 marca jest tez polska impreza tylko w w innym lokalu idz sprawdz moze tam Ci bedzie pasowalo pozdrowionka

A GDZIE DOKLADNIE TA IMPREZKA? Z CHECIA JA ODWIEDZIMY... GRA TAM POLSKI DJ?

chuck-norris
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 24 lut, 2016 16:39

Cz 25 lut, 2016 17:01

Chuck-norris
Link do imprezy masz na samej górze.

Marek.
Echo11 ci napisal że w piatek tez jest polska impreza znajac już twoje wymagania stanowczo ci przyjscie tam odradzam dj nie jest zbyt dobry czasami zdazy mu sie przycięcie na jakiejs piosence i jakieś małe potknięcia co napewno ci się nie spodoba a może wręcz oburzy. Dlatego zostań w domu otwórz puszkę wazeliny zarzuć jakiś filmik na redtubie przynajmniej miło spedzisz wieczór.
Tyle w temacie

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Cz 25 lut, 2016 18:46

Impreza z okazji dnia kobiet i dla kobiet,panie wstep £4...dziadostwo

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Cz 25 lut, 2016 19:15

Swistak napisał(a):Impreza z okazji dnia kobiet i dla kobiet,panie wstep £4...dziadostwo

Masz racje powinno być drożej !!

krzysiekcypr
Bywalec

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): Cz 24 sty, 2013 09:23

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Powrót do Forum ogólne