szkola dla dzieciaka .......

Wt 14 sie, 2007 13:22

witam mam pytanko odnosnie szkoly dla mojej pociechy.....moja zona z corka przyjezdrza w nastepnym tygodniu i chcialem zapytac jakie dokumety z polski potrzebuje do angielskiej szkoly dla dziecka co bedzie mi potrzebne.....nie moge zapytac w szkole bo wszyscy na urlopach a kazali mi przyjsc 14 09 a nie mam zielonego pojecia co bede potrzebowal do szkoly dla corki....pomozcie .....dzieki

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Wt 14 sie, 2007 18:01

Z tego co wiem tylko paszport.Powodzenia :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Wt 14 sie, 2007 18:06

14 września to dość późno, bo rok szkolny zaczyna się czwartego. Potwierdzam, potrzebny tylko paszport.

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Wt 14 sie, 2007 21:22

hejka
gdy zalatwialam szkole dla mojej corki ,wzielam paszport dziecka ,ostatnie swiadectwo oraz swiadectwo ze szkoly muz.nic z tych rzeczy nie interesowalo pryncypalow ,jedynie moje podanie,w ktorym zaznaczylam zainteresowania i umiejetnosci corki.takze dziwne..ale najwazniejsze,ze mamy miejsce w szkole i zaczynamy od 4 wrzesnia!
powodzenia :D

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Śr 15 sie, 2007 02:03

dzieki za odp ....jeszcze jedno czy te swiadectwo maja byc przetlumaczone ?...pozdro ....

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Śr 15 sie, 2007 06:49

Max zadne swiadectwa nie sa Ci do niczego potrzebne. Czytaj uwaznie.jedyne co to nalezaloby isc wczesniej niz Ci powiedziano do szkoly z paszportem i zapisac dziecko.

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Śr 15 sie, 2007 10:01

ok dzieki moze cos przeoczylem ....a jeszcze jedno odnosnie tych mundurkow chyba w pierwszy dzien nie beda jeszcze potrzebne a jak wyglada sprawa podrecznikow i przyborow szkolnych?,,,,pytam bo jestem troche zakrecony .....pozdrow.....

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Śr 15 sie, 2007 10:18

Podreczniki i przybory zapewnia szkola i nie sa one raczej przynoszone do domu. W secondary school zycza sobie zeby dziecko mialo dlugopis lub olowek, w niektorych primary school nawet nie wolno przynosic nic oprocz lunchu i ewentualnie stroju do gimnastyki. Jezeli chodzi o mundurek to zalezy od szkoly ale musisz sie liczyc z tym,ze beda wymagac odrazu wiec lepiej zamowic przy zapisywaniu dziecka do szkoly. Jest to koszt ok. £30. :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Śr 15 sie, 2007 10:26

Dodam,ze jesli chcesz zapisac dziecko do szkoly katolickiej(sa tutaj lepiej postrzegane oraz sa same w sobie lepsze)potrzebujesz jeszcze swiadectwa chrztu.Najczesciej jednak trzeba czekac na miejsce,ale warto sprobowac.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 15 sie, 2007 10:29

Z tymi mundurkami to różnie bywa. Nam pani dyrektor dała szkolną broszurę, w której m.in. był adres sklepu, w którym można zakupić szkolny uniform. Powiedziała, żeby dziecko od następnego tygodnia było posiadaczem takowego. Każda szkoła ma inny mundurek, więc lepiej dowiedz się, gdzie możesz kupić dla tej, do której zapiszesz dziecko. Książkami ani przyborami nie musisz się martwić, możesz jedynie zakupić pack lunch, żeby dziecko miało w co zapakować picie i kanapkę lub ewentualnie zapisać dziecko na szkolny lunch. Do tego jakiś sportowy strój na gimnastykę. Nawet kapcie nie są niezbędne, ponieważ nie ma zwyczaju ich codziennego zmieniania, mój syn jedynie w nich ćwiczy na gimnastyce, ale większość dzieciaków ćwiczy na boso. Nie martw się, w szkole wypełnicie szczegółowy kwestionariusz i to obok ksero paszportu będzie dokumentacją.

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Śr 15 sie, 2007 11:36

dzieki troche sie uspokoilem ...pozdrow....

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do RODZICE

cron