szkoła

Pn 05 mar, 2007 20:42

Pozrawiam ....chciałem zapytac czy są szkoły angielsko-polskie?dla dzieci (podstawówka).Może ktoś napisze jak to jest ,czy dzieciaki sa puszczane na t.zw. głeboką wode,nie wiem czy dają sobie rade ,jaki jest stosunek nauczycieli do naszych pociech?może ma ktoś dzieci w wieku 8-9 lat............ ::admin

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Pn 05 mar, 2007 21:12

Nie czytasz zbyt uwaznie tematow tego forum,radze poczytac,a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujace Cie pytania.
Poza tym mysle,ze zbyt duzo oczekujesz od panstwa brytyjskiego :wink: Odnies swoje pytania do polskich realii,a bedziesz miec odpowiedz,chociaz musze przyznac,ze Polsce troche jeszcze do UK.
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pn 05 mar, 2007 22:27

Morze masz racje jestem tu od 4 mc ja dam sobie rade ale nie o mnie tu chodzi ....
Chyba karzdy rodzic chce dla swoich pociech jak najlepiej a nie wiem jakie są tu realia za krotko jestem moze ktos miał taki sam dylemat......? pozdo.....

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Pn 05 mar, 2007 23:10

Z tego co mi wiadomo nie ma czegos takiego jak angielsko -polska szkola.A w tutejszych szkolach jest zupelnie inaczej niz w polskich.W zwiazku z tym nie martw sie bedzie dobrze zwlaszcza,ze dzieci bardzo szybko sie ucza jezyka.Jezeli chodzi o Twoje dziecko to musisz rozejrzec sie za przyzwoita Primary School.Powodzenia :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Pn 05 mar, 2007 23:45

wiem ale jak się do tego zabrać?pozdro,,,,

Avatar użytkownika
Max
Bywalec

  • Posty: 187
  • Dołączył(a): Śr 14 lut, 2007 04:53
  • Lokalizacja: South Shields-Chorzow

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do RODZICE

cron