szkola w Darlington

Śr 28 wrz, 2011 13:24

Chcialbym sie zorientowac jak jest ze szkola w Darlington dla dziecka w wieku 10 lat, czy stwarzaja jakis problemy po przenosinach z innego miasta? czy jest jakis wiekszy wybor tych szkol? i czy czyjes dziecko chodzi do tej szkoly i moglby sie podzielic ze mna doswiadczeniem z tej szkoly.

Draxxi
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pn 12 lip, 2010 09:12

Pt 30 wrz, 2011 20:23

zadne dzieko czytajacych to forum nie chodzi do szkoly w Darlington??? O.o, tu sie czegos dowiedziec graniczy z cudem, no nic mam nadzieje ze tez kiedys bedziecie potrzebowali jakichs informacji i tez was tam zleja , pozdrawiam

Draxxi
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pn 12 lip, 2010 09:12

N 09 paź, 2011 20:42

siemka, ja znam 8 i 13 latków, ale z tego co wiem 10 cio latek podlega jeszcze pod primary school, polecam szkoły katolickie tj, st Teresa albo Leach aLdermany na Faverdale w Darlo( ta druga niekatolicka ale też dobra). Dzieciaki sobie chwalą, problemów nie ma - nie polecam szkół w okolicach dzielnic socjalnych, powodzenia

yeahnyga
Rozkręca się

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): Wt 22 wrz, 2009 20:08
  • Lokalizacja: darlington

Pn 10 paź, 2011 08:35

mój syn ma 10 lat przyjechał z PL w wakacje obecnie uczeszcza do szkoły firthmoor primary school na ulicy Ingleby Moor Crescent
szkola jest poprostu super, wspaniała współpraca z dzieckiem
probowal chodzic na CORPORATION ROAD,nastepnego roku do ST.TERESA i ciagle płakał
dzieci polskie okazaly sie bardziej niemile niz angielskie
nie pomagały a wręcz wyśmiewały syn wracal do PL
W TYM ROKU ZACZAL SZKOLE W FIRTHMOOR PRIMARY SCHOOL
NIE MAMY PROBLEMU POPROSTU Z NICZYM
FORMALNOSCI Z ZAPISANIEM PRAWIE WCALE,2 PROSTE FORMULARZE
DZIECI,NAUCZYCIELE I DYREKTORKA DO RANY PRZYŁÓŻ
WIEDZA ZE NIE ZNAM ZA DOBRZE ANGIELSKIEGO WIEC ZEBY MNIE NIE STRESOWAC PISZA MI WSZYSTKIE INFORMACJE NA KARTCE A W DOMU SOBIE SPOKOJNIE TŁUMACZE I ODPOWIADAM W TEN SAM SPOSOB.W SZKOLE JAK SYN NIE ROZUMIE DAJA MU KOMPUTER I TLUMACZY NA TRANSLATORZE.
ZADAJA MU DO DOMU PRACE DOMOWE PRZEZ CO SZYBCIEJ UCZY SIE ANGIELSKIEGO.
DZIECI SA MILE I CIEPLO GO PRZYJELY.
POPROSTU SAME PLUSY.NAPRAWDE POLECAM :D :D :D

Avatar użytkownika
nataszka1984
Bywalec

  • Posty: 179
  • Dołączył(a): Śr 17 mar, 2010 21:29

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron