SZUKAM CHĘTNYCH DO TRENOWANIA -BOKS,BRAZILIAN JIU-JITSU,MMA

Pn 26 mar, 2007 21:13

rafal20ncl napisał(a):to jak zaczniesz treningi o 18 to daj koniecznie znac ;) pozdro


Spoko Rafał nie ma sprawy.
Jesli jestes w świeta w ncl i nie pracujesz to moge sie dopasowac i zrobimy kilka treningów

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Pn 26 mar, 2007 21:17

Tynent napisał(a):P.S jesli ktos chce uzyskac jakies porady treningowe np na temat siłowni lub diety równiez służę pomoca

a jaka byc dal rade do diety or zdrowego odzywiania sie?? hehe o silce tez mozesz cos skrobnac :P jab bys mogl oczywiscie ;) pzdr

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Pn 26 mar, 2007 21:32

slonko napisał(a):
Tynent napisał(a):P.S jesli ktos chce uzyskac jakies porady treningowe np na temat siłowni lub diety równiez służę pomoca

a jaka byc dal rade do diety or zdrowego odzywiania sie?? hehe o silce tez mozesz cos skrobnac :P jab bys mogl oczywiscie ;) pzdr


Dieta hmm....
to temat rzeka ale moge zgrubie powiedziec ze jesli trenujesz w siłowni lub w klubie fitness
3dni lub wiecej razy w tygodniu to podstawa diety musi byc białko.przynajmniej 1.5 gr na kazdy kilogram Twojego ciała.
to jest porada do czysto amatorskiego treningu i zaznaczam dla kobiet.
nie bede tu zanudzał o dietach i innych jesli ktos chce sie wiecej dowiedziec to pogadamy na treningu bo chyba nie wszyscy ktozy czytaja to forum maja ochote słuchac o dietach itp...
:-)

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Pn 26 mar, 2007 21:36

to podaj gadu albo maila albo cos :P :P mozemy nawet pogadac na life :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co do tego trenowania czegos to w pl trenowalam karate.. ale to bylo ho ho temu :P i to bylo przez krotko bo jakos braklo pozniej czasu i mi sie znudzilo... ale chetnie bym poboksowala albo cos kolo tego :P :P
bo jestem zawzieta i altwo nie odpuszczam :P :P :P

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Pn 26 mar, 2007 21:38

slonko napisał(a):to podaj gadu albo maila albo cos :P :P mozemy nawet pogadac na life :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a co do tego trenowania czegos to w pl trenowalam karate.. ale to bylo ho ho temu :P i to bylo przez krotko bo jakos braklo pozniej czasu i mi sie znudzilo... ale chetnie bym poboksowala albo cos kolo tego :P :P
bo jestem zawzieta i altwo nie odpuszczam :P :P :P


gg 1753057

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Wt 27 mar, 2007 12:18

heheh a ja znowu cos przespałem

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Wt 27 mar, 2007 12:38

nie przespales :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: przeciez mozesz zawsze sie ugadac z kims :P

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Wt 27 mar, 2007 16:27

my z rafałem na sobote sie dogadujemy wchodzi w to ktos wiecej?w oczy lepiej patrzec :roll:

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Wt 27 mar, 2007 16:31

no to ja sie wpraszam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale pewnie Rafalowi to nie bedzie na reke.. Prawda?? :P :P pzdr ciezko zapracowanego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ::admin :P

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Wt 27 mar, 2007 22:16

Tynent napisał(a):
slonko napisał(a):
Tynent napisał(a):P.S jesli ktos chce uzyskac jakies porady treningowe np na temat siłowni lub diety równiez służę pomoca

a jaka byc dal rade do diety or zdrowego odzywiania sie?? hehe o silce tez mozesz cos skrobnac :P jab bys mogl oczywiscie ;) pzdr


Dieta hmm....
to temat rzeka ale moge zgrubie powiedziec ze jesli trenujesz w siłowni lub w klubie fitness
3dni lub wiecej razy w tygodniu to podstawa diety musi byc białko.przynajmniej 1.5 gr na kazdy kilogram Twojego ciała.
to jest porada do czysto amatorskiego treningu i zaznaczam dla kobiet.
nie bede tu zanudzał o dietach i innych jesli ktos chce sie wiecej dowiedziec to pogadamy na treningu bo chyba nie wszyscy ktozy czytaja to forum maja ochote słuchac o dietach itp...
:-)


Zastrzel mnie, podstawa diety białko? Podstawą funkcjonowania organizmu jest energia. Energia z białek jest po prostu kiepska, już lepiej carbo lub tłuszcze (wielonasycone, zależy od diety). Praktycznie diety 'oparte' głównie o białko są niszczące. PRzykład: jeżeli po treningu bierzesz czyste białko (nie ważne czy serwatke czy mieszane), organizm nie korzysta z niego jako materiału budulcowego mięśnie, tylko rozbija aby uzyskać z nich energię. W tym procesie uwalnia się kilka szkodliwych substancji.

Ja mogę o dietach i siłowni pomęczyć.

pozdrawia były moderator sfd.pl :-)

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 23:25 ]
slonko napisał(a):
Tynent napisał(a):P.S jesli ktos chce uzyskac jakies porady treningowe np na temat siłowni lub diety równiez służę pomoca

a jaka byc dal rade do diety or zdrowego odzywiania sie?? hehe o silce tez mozesz cos skrobnac :P jab bys mogl oczywiscie ;) pzdr


Też się wtrącę.

Podstawą każdej diety jest BMR, podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne, indywidualne dla każdej osoby. Następnie musisz określić czy ćwiczysz i ile ćwiczysz, a następnie jak wygląda Twoje ciało i do czego chcesz dojść.

Opracować dietę na podstawie BMR i planu treningowego.

Plan treningowy oprzeć głównie na aerobach i ćwiczenia siłowe TYLKO i wyłącznie pod profesjonalnym okiem trenera. Ponieważ złe ćwiczenie, spowoduje przyrost masy mięśniowej w nadmiernej ilości ;-)


Na sfd.pl na pewno pomogą, najbardziej profesjonalne forum o kulturystyce i znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz.

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Śr 28 mar, 2007 00:06

matthew napisał(a):
Tynent napisał(a):
slonko napisał(a):
Tynent napisał(a):P.S jesli ktos chce uzyskac jakies porady treningowe np na temat siłowni lub diety równiez służę pomoca

a jaka byc dal rade do diety or zdrowego odzywiania sie?? hehe o silce tez mozesz cos skrobnac :P jab bys mogl oczywiscie ;) pzdr


Dieta hmm....
to temat rzeka ale moge zgrubie powiedziec ze jesli trenujesz w siłowni lub w klubie fitness
3dni lub wiecej razy w tygodniu to podstawa diety musi byc białko.przynajmniej 1.5 gr na kazdy kilogram Twojego ciała.
to jest porada do czysto amatorskiego treningu i zaznaczam dla kobiet.
nie bede tu zanudzał o dietach i innych jesli ktos chce sie wiecej dowiedziec to pogadamy na treningu bo chyba nie wszyscy ktozy czytaja to forum maja ochote słuchac o dietach itp...
:-)


Zastrzel mnie, podstawa diety białko? Podstawą funkcjonowania organizmu jest energia. Energia z białek jest po prostu kiepska, już lepiej carbo lub tłuszcze (wielonasycone, zależy od diety). Praktycznie diety 'oparte' głównie o białko są niszczące. PRzykład: jeżeli po treningu bierzesz czyste białko (nie ważne czy serwatke czy mieszane), organizm nie korzysta z niego jako materiału budulcowego mięśnie, tylko rozbija aby uzyskać z nich energię. W tym procesie uwalnia się kilka szkodliwych substancji.

Ja mogę o dietach i siłowni pomęczyć.

pozdrawia były moderator sfd.pl :-)

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 23:25 ]
slonko napisał(a):
Tynent napisał(a):P.S jesli ktos chce uzyskac jakies porady treningowe np na temat siłowni lub diety równiez służę pomoca

a jaka byc dal rade do diety or zdrowego odzywiania sie?? hehe o silce tez mozesz cos skrobnac :P jab bys mogl oczywiscie ;) pzdr


Też się wtrącę.

Podstawą każdej diety jest BMR, podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne, indywidualne dla każdej osoby. Następnie musisz określić czy ćwiczysz i ile ćwiczysz, a następnie jak wygląda Twoje ciało i do czego chcesz dojść.

Opracować dietę na podstawie BMR i planu treningowego.

Plan treningowy oprzeć głównie na aerobach i ćwiczenia siłowe TYLKO i wyłącznie pod profesjonalnym okiem trenera. Ponieważ złe ćwiczenie, spowoduje przyrost masy mięśniowej w nadmiernej ilości ;-)


Na sfd.pl na pewno pomogą, najbardziej profesjonalne forum o kulturystyce i znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz.

::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz
:blahblah:
Przepraszam że nie popieram waszych porad ale nie wiem jak Wy , bo ja natomiast mam jakies osiągnięcia w sporcie wyczynowym a jesli chodzi o ta ENERGIĘ to
chodzi Ci o węglowodany które muszą byc dostarczone jak najszybciej po treningu (w formie łatwo przyswajalnej) i tylko tyle miesnie buduja sie z białka ponadto białko przyspiesza metabolizm wiec jest tez korzystne przy treningu fitness kobiet.
Nie mam zamiaru sie sprzeczac bo byc moze masz jakas wieksza praktyke odemnie ja mam swoje metody treningowe i moja diete jak do tej pory pomogło to wielu osobom wiec nie zamierzam nic zmieniac.
p.s
poza tym HAHAHA "ZŁE ĆWICZENIE" jak to ktoś smiesznie nazwał powoduje albo KONTUZJE albo NIC wiec prosze nie pisać takich bzdur!!!
p.s.s
kulturystyką i sportami siłowymi oraz sportami walki zajmuje sie 9 lat wiec jesli ktos chce podyskutowac w realu to niech sie nie krępuje bo z chęcia łykne troche wiedzy.

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Śr 28 mar, 2007 05:57

o a ja mam jeszcze inna metode diety przy treningu... weglo-dany przed a bialko po ale kazy ma swoj opracowany sposob ;) pozdro

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Śr 28 mar, 2007 09:28

rafal20ncl napisał(a):o a ja mam jeszcze inna metode diety przy treningu... weglo-dany przed a bialko po ale kazy ma swoj opracowany sposob ;) pozdro


Rafal jesli chcesz miec maxymalny efekt (OCZYWISCIE TO TYLKO MOJA PORADA wiec bez obrazy) treningu sprobuj w ten sposob:
Oblicz Swoją masę i załaduj na każdy kilogram masy ciała po 2 gramy białka w ciągu doby, oczywiscie nie jestes tego w stanie zrobic samym jedzeniem poniewaz była by przy tym spozyta zbyt duza ilosc kalorii wiec podstawą diety musza być piersi z kurczaka lub indyka ,białka jaja,nabiał (nietłusty),tuńczyk i koniecznie odzywka wysoko bialkowa typu gainer.
Oraganizm potrzebuje białka 24h na dobe żeby zapobiec rozpadowi miesni czyli katabolizmowi dla tego odzywke białkową powinienes aplikowac 3 razy dziennie zaraz po przebudzeniu ,po treningu i przed snem.
Jesli nie masz mozliwosci spozyc 3 razy dziennie mozesz stosowac antykatabolik typu np.HMB (zpobiega rozpadowi miesni w czasie niedoboru bialka w organizmie i wspomaga spalanie tłuszczu).
Węglowodany powinno najlepiej ładować sie przed i po treningu aby przygotowac organizm do wysiłku i zregenerowac zaraz po nim.
Jesli chodzi o najlepsze źrodła weglowodanów w pozywieniu polecam ryż są to weglowodany w najlepeij przyswajalnej formie wchłaniające sie bardzo szybko.
Oczywiscie weglowodany znajdziesz wszedzie lecz ich prosta forma nie pozwala na szybkie wchłoniecie przez co odkładaja sie w tkanke tłuszczową.
Jesli chodzi o tłuszcze to w czasie diety wyłącznie 3 łyzki dziennie oliwy z oliwek.
żadnych smażonek na oliwie,maseł,kiełbasy itp.
Dobry i zdrowy wygląd to w 70%dieta a 30% to trening i to są fakty.
Wiec jesli ktos zamierza zajac sie swoim wygladem na powaznie to bedzie wymagało to wiele wyzeczen.
Jesli ktoś ma chęc tylko przyjsc na siłownie i pocwiczyc to tak rygorystyczna dieta nie bedzie konieczna to samo tyczy sie do siłaczy ktorzy maja na celu podnoszenie cieżarów nie patrzac przy tym na swoja tkankę tłuszczową.
O dietach mógłbym pisac bardzo duzo ale diete rozpisuje sie definitywie pod wzgledem płci oraz treningu jaki sie wykonuje.
POZDRAWIAM wszystkich raz jeszcze i zapraszam na treningi.

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Śr 28 mar, 2007 12:16

no no jestem pod wrazeniem ::aplauz

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Śr 28 mar, 2007 15:59

moja dieta dzialala na mnie tak wyje$#$^ ze musialem brac deke zeby mi kosci nadazaly za ciezarem... do diety dodal bym tylko ome tescia i winstrol po takiej diecie kazdego wyje$#%$ w powietrze pozdro tez mam sporo wiedze na temat diety ;) i nie tylko...

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do SPORT

cron