Szukam opinii

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 18 lis, 2016 05:28

Witam jestem na etapie szukania mieszkania z cauncilu i mam takie pytanie czy mieszka ktoś z was w okolicach jarrow, simonside jakie opinie na temat tej okolicy? Pozdrawiam

Fingi16
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): N 28 cze, 2015 20:00

Pt 18 lis, 2016 09:53

Chyba bardziej licza sie konkretne ulice. Warto na te wybrane podjechac kilka razy w ciagu tygodnia, o roznych godzinach i zobaczyc jak to wyglada na zywo. Problem jest tez taki, ze teraz jest zimno, wiec potencjalnie to co chcesz/nie chcesz zobaczyc moze siedziec w domach/pubach, a na wiosne moze sie zmienic.
Cudow bym sie jednak nie spodziewal.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Pt 18 lis, 2016 17:14

Jeden napisze,ze spoko okolice drugi ,ze totalnie do dupy.
Jesli to Twoja pierwsza socjalna chata to nie spodziewaj sie cudow.
Dla mnie Jarrow to smetna dziura.

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Pt 18 lis, 2016 21:49

Witam a ja mieszkam w Jarrow i jestem bardzo zadowolona. W okolicach Simonside mam pare znajomych polakow i sa zadowoleni. Nam duzo osob odradzalo przeprowadzke w okolice Jarrow bo w regione jarrow nie lubia opco krajowcow i wiele innych powodow słyszelismy zebysmy du domu nie brac z cansilu. A sie okazalo ze to wszystko nie prawda co mowia o Jarrow . Przynajmiej na tej ulicy co my mieszkamy nie spotkalismy sie z agresja mamy nawet sasiadow czarnych i dzieci razem sie bawia wszystkie. Wiec jak tylko znajdziecie dom ktory bedzie spelial wasze wymogi w tej okolicy to polecam w Gateshead jak dla mnie jest za glosnio i za brodno tu ludzie wiekszosci mieszkaj juz na swoim i dbaja zeby bylo czysto Ale to tylko moje zdanie

loko2002
Rozkręca się

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): Pt 28 sty, 2011 23:26
  • Lokalizacja: Newcastle Gateshead
  • Ostrzeżenia:1

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do Forum ogólne

cron