szukam pracy w newcastle

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 30 maja, 2006 15:31

Hej. Mam na imie Renata. Szukam pracy jakiejkolwiek. Jestem w Newcastle od niedawna. Moja znajomość języka jest na poziomie komunikatywnym. Jakie polecacie agencje, które sa dobre i sprawdzone. Gdzie mozna szukać ofert pracy. Pomóżcie, pozdrawiam wszystkich. :)

renagol
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 14:14

Wt 30 maja, 2006 18:02

ja polecam: chodzic, chodzic i jeszcze raz chodzic i szukac.
najlepiej samemu, zostawiac CV gdzie sie da, a na agencje tak bardzo nie liczyc,
bo chyba juz wielu ludzi sie zawiodlo, liczac tylko na agencje...

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wt 30 maja, 2006 18:30

Trudno sie powtarzac tyle razy.Z agencji jest tylko jedna,ktora daje prace niemalze wszystkim odwaznym polakom:Prime Time.
Chodzenie to tylko po kafejkach w okolicach mostow,gdzie pracuje mnostwo polakow i nie beda sie bac kolejnej osoby,ktora nie mowi dobrze po angielsku.
Przejrzyj dokladnie stronke,a napewno cos rozsadnego trafisz,jesli chodzi o rade.
A liczyc trzeba tylko na siebie,gdyz nikt za Ciebie nic nie zrobi.

bary


Wt 30 maja, 2006 19:42

renagol napisał(a):Hej. Mam na imie Renata. Szukam pracy jakiejkolwiek. Jestem w Newcastle od niedawna. Moja znajomość języka jest na poziomie komunikatywnym. Jakie polecacie agencje, które sa dobre i sprawdzone. Gdzie mozna szukać ofert pracy. Pomóżcie, pozdrawiam wszystkich. :)

Nie tylko ty ;)
powodzenia

Avatar użytkownika
Pavel_Muzyk
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): So 27 maja, 2006 16:35
  • Lokalizacja: North Shields/Torun

Wt 30 maja, 2006 20:06

dzieki bardzo za odpowiedź. :) a znacie jeszcze jakieś inne dobre agencje oprócz Prime Time. :)

renagol
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 14:14

Wt 30 maja, 2006 20:10

dobre agencje to pojecie wzgledne :D
liste niektorych masz podana tutaj:

http://www.ncl.to.pl/index.php?option=c ... &Itemid=26

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Śr 31 maja, 2006 10:32

bary napisał(a):Trudno sie powtarzac tyle razy.Z agencji jest tylko jedna,ktora daje prace niemalze wszystkim odwaznym polakom:Prime Time.


bary - nie polecaj tak namietnie PrimeTime, bo wlasnie w ostatnich tygodniach na niej sie najwiecej ludzi przejechalo!!!!!

Maja zarejestrowanych kilkadziesiat Polakow i z niechecia "wciagaja" na liste nowych.

Ale sprobowac mozna zawsze - tylko bez wiekszego entuzjazmu prosze :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Śr 31 maja, 2006 11:14

Po drugie Prime Time ostatnio splawia wszystkich nowo przychodzacych, ja tam sie wycofalem z tej agencji.
(moze to zle bo teraz mam problemy z praca :( )

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Śr 31 maja, 2006 15:42

D* za przeproszeniem, a nie agencje :( Juz predzej w Jobcenterze by sie cos znalazlo (moja zona znalazle przez Jobcenter, ale potem i tak wybrala inna prace).
Prace to trzeba sobie wychodzic, i/lub szukac w prasie w ogloszeniach (Evening Chronical kazdy czwartek), i nalezy znac angielski. Poziom komunikatywny to wystarcza zeby bulke w hipermarkecie kupic :P

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

Śr 31 maja, 2006 16:01

ale nie wiem o co walka ? jedni robia dla agencji drudzy nie, to jak wyzszosc ogorka kiszonego nad zwyklym :P

wszystko i tak zalezy od szczescia :)

dudek


Cz 01 cze, 2006 14:56

szczescie szczesciem, ale jezyk to podstawa - bez dwoch zdan :mrgreen: :mrgreen:

To nie to samo, co dwa lata temu, kiedy przyjmowali kazdego z ulicy - teraz maja duuuuuuuuzy wybor i juz bez jezyka bardzo trudno o prace - nawet sprzataczki, jesli takowa kogos interesuje :lol:

Nawet agencje nie chca za bardzo zatrudniac bez znajomosci angielskiego. Jedyna "deska ratunku", to znajomosci. A i o takowe trudno, bo nikt nie bedzie reczyl za kogos, kogo ledwo zna, albo i wcale 8)

Ja sie przejechalam na kilkunastu osobach i juz nigdy nie porecze za nikogo (no, chyba ze za meza :P )

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 01 cze, 2006 17:10

Podstawa nie jest jezyk,znajomosci itd.
Podstawa jest znalezc sie;we wlasciwym czasie i we wlasciwym miejscu...oraz przebojowosc(pewnosc siebie) i szczescie,gdyz to w zyciu najwazniejsze.
Kazdy jest inny i inaczej mysli ale to moja dewiza zyciowa,na ktorej sie nigdy jeszcze nie zawiodlem.
A jesli chodzi o polecenia to mam to samo zdanie co Angel,chociaz postepuje najczesciej wbrew temu,a pozniej zaluje,ale takie jest zycie i ludzie... :wink:

bary


Cz 01 cze, 2006 18:27

Aniolek napisał(a):(...) (no, chyba ze za meza :P )

Czyjego? ;)

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

Cz 01 cze, 2006 19:42

mojego przyszlego :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 01 cze, 2006 19:46

widzisz bary, w czym sie jednak zgadzamy ::pijacy Ja tez sobie obiecuje, ze nigdy wiecej i nikomu, a jak przyjdzie co do czego, to zmieniam zdanie....

Takie mam dobre serce :mrgreen:

Moze mi kiedys pomnik postawia ::aplauz

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do Forum ogólne

cron