Szukam przedszkola z polskim dzieckiem

N 04 lut, 2007 09:54

Czy ktoś może polecić mi przedszkole dla czterolatka, do którego posyła swoje dziecko? Może dwoje polskich dzieciaków lepiej by się czuło w przedszkolu? Mieszkam na Byker ale mogę synka dowozić do przedszkola. Super, że jest takie forum, pozdrawiam wszystkie mamy, mój telefon: 07935918418

Edyta


Pn 05 lut, 2007 16:09

Obawiam się, że czterolatek w tym kraju kwalifikuje się do primary school a nie do przedszkola.

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Pn 05 lut, 2007 16:56

Dokladnie tak jak Sonia pisze.
Twoje dziecko kwalifikuje sie juz do primary school-reception class.
Poszukaj tu szkoly dla Twojego dziecka:
http://schoolsfinder.direct.gov.uk/

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Pn 05 lut, 2007 19:31

Mój syn jest z października 2002 więc może chodzić do szkoły tylko na 3 godziny, niestety nie załapuje się na 9am - 3pm, a ja będę pracować cały dzień. Może macie doświadczenie jak to najlepiej rozwiązać? Pozdrawiam

Edyta


Pn 05 lut, 2007 19:58

Mojej koleżanki córka jest z 2002 i chodzi codziennie od 8.55 do 15.15 do Ravenswood Primary School. Na trzy godziny dziennie chodzą dzieciaki w wieku 3 lat do pre-school. Lepiej będzie jak pójdziesz bezposrednio do pobliskiej szkoły, bo możesz mieć z tego tytułu kłopoty. I radziłabym uważać z doborem szkoły w dzielnicy, w której mieszkasz.

[ Dodano: Pon 05 Lut, 2007 20:03 ]
Zapomniałam dodać, że tutaj jest cos takiego jak podwójny nabór. We wrzesniu i w styczniu bądź w lutym, dla dzieci urodzonych w drugiej częsci roku.

Avatar użytkownika
Sonia
Rozkręca się

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): So 18 lut, 2006 12:58

Pn 05 lut, 2007 22:02

Edytki dziecko pójdzie do szkoły od września. Wcześniej idą dzieci urodzone do sierpnia. Jeżeli chcesz, żeby dziecko chodziło do katolickiej szkoły, to możesz zapisać go do przedszkola przy tej szkole. Na Gateshead jest coś takiego, bo rodzice prowadzą i odbierają maluszki wtedy, co ja swojego Adasia z reception. Niestety, raczej na pewno więcej niż 2 godziny dziennie jest płatne.

Grażyna
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Pn 04 wrz, 2006 18:42

Pn 05 lut, 2007 22:06

Edyta napisał(a):Mój syn jest z października 2002 więc może chodzić do szkoły tylko na 3 godziny, niestety nie załapuje się na 9am - 3pm, a ja będę pracować cały dzień. Może macie doświadczenie jak to najlepiej rozwiązać? Pozdrawiam



Zostaje chyba tylko platne przedszkole skoro musisz pracowac.
Chyba ze odczekasz do wrzesnia z praca i zostaniesz w domu z dzieckiem.
Ewentualnie poszukac jakies opiekunki-moze polki.
Nawet oglaszal sie ktos na forum do opieki nad dzieckiem.

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Wt 20 lut, 2007 13:20

troje dzieci bedzie chodzic do szkoly w wensbeck road trzy dziewczyny jedno piecioletnie juz chodzi a dwoje we wrzesniu bo oboje maja po trzy lata pozdrawiam

Avatar użytkownika
rafal.2208
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Pn 12 lut, 2007 11:24
  • Lokalizacja: gdynia wejherowo tczew EXETER kingston

Wt 27 lut, 2007 23:27

Hejka! Moja córka ma prawie dwa i pół roku. Poniewaz mieszkam w Newburn myslałam o tym, żeby ja posłać do tutejszej Newburn Manor Nursery School. Czy ktoś wie coś na jej temat lub posyłał tam swoje dziecko, albo jest osoba, której dziecko chodzi tam do tej pory. Jeśli tak proszę bardzo o jakieś informacje nawet od osób, które słyszały cos na ten temat.
Pozdrawiam i dzięki za każdą nowinkę

Avatar użytkownika
peter1981
Rozkręca się

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 19:00
  • Lokalizacja: gdańsk

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do RODZICE

cron