tani insurance na auto

Cz 19 kwi, 2012 13:23

witam mam taki maly problem i potrzebuje waszej porady ...mam auto punto 1.2 i do tej pory ubezpieczenie mialam w aplan polskiej ubezpieczalni ale po wypadku mam kosmiczna kwote do zaplaty w zwiazku z tym moje pytanie: czy wiecie znacie tanie ubezpieczalnie nie koniecznie polskie prosze o rady adresy itd z gory wielkie dzieki....aha ps: jestem kobieta wiec nie znam sie wogole na tym:-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Cz 19 kwi, 2012 16:24

Auto na polskiej rejestracji?

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Cz 19 kwi, 2012 20:22

Zerknij tutaj:
:arrow: https://www.aplan.co.uk/pl
Wpisz swoje dane i do Ciebie oddzwonia, mowia po polsku co ulatwi Ci sprawe, jest czasem kilka króczków, które po polsku brzmia bardziej zrozumiale.
A czy bedzie tanio to nie wiem, wszystko zalezy od tego jakie masz prawo jazdy, jak dlugo, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz, gdzie trzymasz auto, jakie auto...

Powodzenia

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Cz 19 kwi, 2012 20:29

Simon napisał(a):Zerknij tutaj:
:arrow: https://www.aplan.co.uk/pl
Wpisz swoje dane i do Ciebie oddzwonia, mowia po polsku co ulatwi Ci sprawe, jest czasem kilka króczków, które po polsku brzmia bardziej zrozumiale.
A czy bedzie tanio to nie wiem, wszystko zalezy od tego jakie masz prawo jazdy, jak dlugo, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz, gdzie trzymasz auto, jakie auto...

Powodzenia


Simon, wlasnie napisala, ze miala oferte z aplan a wczesniej z nimi insurance ;))

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Cz 19 kwi, 2012 20:50

confused.com - logujesz się, wrzucasz dane swoje i auta i porównuje Ci ceny u baaardzo dużej ilości ubezpieczycieli.
Jest jeszcze gocompare.com ale zauważyłam, że nie mają tak dużej bazy ubezpieczycieli co confused.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Cz 19 kwi, 2012 21:21

A no rzeczywiscie, a ja czytalem tylko do tad:
sandra 25 napisał(a):witam mam taki maly problem i potrzebuje waszej porady ...

W takim razie cofam co napisalem i napisze tak jak powinienem napisac wczesniej:
"OD CZEGO MASZ GOOGLE?!"

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Pt 20 kwi, 2012 09:26

auto rejestrowane w angliii.....simon dzieki za porady ale ja zadalam szcegolowe pytanie i takiej odpowiedzi oczekuje a google wiem ze mam nie musisz przypominac heheheh.......dziki wszystkim za te nazwy tylko ze ja boje sie troszke bo moj angeilki nie jest az na tyle dobry abym zrozumiala te gwiazdkowe druczke wiecie o czym mowie....ale napewno sprawdze dzieki....:-)

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pt 20 kwi, 2012 12:09

Myślę, że nie ma czego się bać.
Możesz na razie na spokojnie sobie siąść przed kompem i wypełnić wszystkie dane itd, spróbować po prostu sobie to przetłumaczyć, chociażby korzystając z translate.google, nie musisz klikać, że kupujesz dane ubezpieczenie. Później poproś jakąś dobrą duszyczkę z lepszą znajomością angielskiego, żeby jeszcze raz prześledziła z Tobą ten kwestionariusz i sprawdziła czy dobrze wszystko zrozumiałaś. Nie bój się próbować rozumieć.
Jasne, że nie musisz mnie posłuchać, ja Ci tylko daję mały przepis, który ja stosuję, dzięki temu umiem coraz więcej.
Poradzisz sobie :-) Fingers crossed (strasznie mi się to spodobało :-) )

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Pt 20 kwi, 2012 21:15

dzieki kajka tez tak robie staram sie probuje i co najwazniejsze sie nie poddaje.......jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pt 20 kwi, 2012 23:10

sandra 25 napisał(a):auto rejestrowane w angliii.....simon dzieki za porady ale ja zadalam szcegolowe pytanie i takiej odpowiedzi oczekuje a google wiem ze mam nie musisz przypominac heheheh.......dziki wszystkim za te nazwy tylko ze ja boje sie troszke bo moj angeilki nie jest az na tyle dobry abym zrozumiala te gwiazdkowe druczke wiecie o czym mowie....ale napewno sprawdze dzieki....:-)


polecam:
http://www.privilege.com/

ja z nich korzystam zaproponowali mi 70f miesiecznie mniej niz w polskiej ubezpieczalni.
tez nie znam dobrze angielskiego a wypelnilam z tlumaczem google i wszystko jest ok.

Avatar użytkownika
NataliaN
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): N 15 kwi, 2012 18:56
  • Lokalizacja: Newcastle

So 21 kwi, 2012 10:51

Witam.
A ten wypadek to z twojej winy czy nie??? jeśli można wiedzieć

Avatar użytkownika
Aman_19
Rozkręca się

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Wt 16 paź, 2007 20:04

Pn 23 kwi, 2012 10:00

hej wszystkim dzieki natalio napewno sprobuje co prawda mam jeszcze trzy miesiace na zmiane az mi sie ta polisa skonczy ale wole za wczasu sie poradzic a wypadek hmmm raczej z mojej winy bo sieknelam innemy pojazdowi w tylek co prawda ono gwaltownie zahamowalo ale moja wina jak wjade na kogos niestety....

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pn 23 kwi, 2012 10:16

sandra 25 napisał(a):hej wszystkim dzieki natalio napewno sprobuje co prawda mam jeszcze trzy miesiace na zmiane az mi sie ta polisa skonczy ale wole za wczasu sie poradzic a wypadek hmmm raczej z mojej winy bo sieknelam innemy pojazdowi w tylek co prawda ono gwaltownie zahamowalo ale moja wina jak wjade na kogos niestety....


Spróbuj tutaj (znalazłam na tej stronie najtańsze ubezpieczenia nawet o kilkaset funtów w porównaniu do innych porównywarek - ale wyszło masło maślane ha,ha):

http://www.tiger.co.uk/

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Pn 23 kwi, 2012 13:52

http://www.comparethecomparisonsites.com/
w ubezpieczeniu na motorku potrafilo mi znalezc bardzo duze roznice w cenie pomiedzy firmami warto wpisac swoje dane w kilka z nich spedzisz troche czasu ale mozna zaoszczedzic

Dariuszke
Rozkręca się

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Pt 20 sie, 2010 16:17

Wt 24 kwi, 2012 17:20

mrufka napisał(a):
Spróbuj tutaj (znalazłam na tej stronie najtańsze ubezpieczenia nawet o kilkaset funtów w porównaniu do innych porównywarek - ale wyszło masło maślane ha,ha):

http://www.tiger.co.uk/


Z ciekawości wrzuciłam swoje dane w tą wyszukiwarkę i najtańsze ubezpieczenie, które ona pokazała mi, było 400funtów droższe niż to, które kupiłam jakiś tydzień temu. I tak a'propos możesz sobie sprawdzić ubezpieczenie w Tesco, nie wiem jak oni traktują osoby po incydencie, ale ogólnie mają chyba najtańszą ofertę.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do MOTO UK