Tax Credit i reszta

Śr 22 sie, 2012 20:39

Witam!
Mam pytanie , zaczynam prace za dwa dni, w jobcenter mila Pani uraczyla mnie kilkunastostronicowym formularzem do wypelnienia na tax credit. Spoko da sie to wypełnic. Ale z racji braku gotowki na nursery dla dziecka mam pytanie:
Jak szybko oni rozpatruja wnioski o ten taxcredit?
Kwestia wyglada tak:
jobcenter zapewni mi platnosc za nursery przez dwa tygodnie. ale nie stac mnie bedzie na placenie po dwoch tyg pelnej stawki bo jedyne nursery w mojej okolicy ktore mialo wolne miejsca jest pieronsko drogie i wychodziloby na to ze wszystko co zarobie wydam na oplaty.
Childmindwer w mojej okolicy wychodni niestety niewiele mniej.
Zaznaczam ze jest to moja pierwsza praca w Anglii. A job center po 9 tygodniach wertowania papierow wydalo podobno decyzje odmowną (podobno, bo jeszcze papiera brak)dotyczaca job seeker allowance. tu sie bede odwolywac az wygram. meczy mnie tylko kwestia żłobka dla małej a nie ma jeszcze dwoch lat wiec nie łapie sie na zaden bezpłatny program, wiec prosze powiedzcie jak to u was bylo. kiedy byla pierwsza wyplata do żłobka? Dzieki za odpowiedzi

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Cz 23 sie, 2012 11:22

Szanowna Pani,

Zapraszamy do naszej organizacji, pomozemy wypelnic formularze i odpowiedziec na Pani pytania. Zapewniamy zródło informacji oraz konsultacje dla emigrantów i lokalnych mniejszości społecznych
Służymy mniejszościom społecznym oraz grupom etnicznym zamieszkującym północny- wschód Wielkiej Brytanii, dając możliwości poprawy warunków życiowych.

Wiecej informacji: www.icos.org.uk lub office@icos.org.uk


International Community Organisation of Sunderland

Arrow Business Centre
14 Foyle Street
Sunderland
Tyne and Wear
SR1 1LE

podomka
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Pt 18 lis, 2011 19:12
  • Lokalizacja: Lublin

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES