telefon na abonament

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 10 sie, 2016 22:13

Witam Chciał bym się dowiedzieć na jakich warunkach mogę podpisać kontrakt na abonament w obojetnie jakiej sieci w uk
Czy konieczny jest pobyt 3 lat w uk ? bo próbując złożyć wniosek na obojetnie której stronie sieći uk jestem proszony o adres zamieszkania przez ten okres 3 lat a jestem już prawie rok w uk konto mam od stycznia i wpływy też mam proszę o odpowiedź z góry dzięki ;)

podbot
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2016 22:05

Cz 11 sie, 2016 09:50

Sprobuj isc do dowolnego punktu i pogadac. Sprawdza ocene kredytowa i byc moze podejma decyzje pozytywna.
Mozesz tez sprobowac bez abonamentu np na giffgaff.com. Co miesiac kupujesz "goody bag" i masz darmowe minuty, smsy oraz internet. Telefon jesli nie stac Cie na nowy w tym momencie, mozesz kupic uzywany gdziekolwiek.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Cz 11 sie, 2016 10:34

Jeśli masz kartę debetową to nie powinno być problemu z podpisaniem kontraktu. Spróbuj w carphonewerehouse.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Cz 11 sie, 2016 16:36

Telefony na abonament zupelnie sie nie oplacaja, ale jesli Ci bardzo zalezy to proponuje bezposrednio od sieci, bez posrednikow typu Carphone Warehouse. Z mojego doswiadczenia najlepsze oferty ma "Three" http://www.three.co.uk/Store/mobile-pho ... 8&aidset=1
Wszedzie chca 3 letnia historie adresowa wiec poprostu wpisz adres z Polski.

Jesli jednak szukasz fajnego pakietu to np. Life Mobile ma za £4.95 600minut, 5000smsow i 500MB internetu. Nie masz wieloletniej umowy i zobowiazan ;) a nowy telefon na Ebay'u wyjdzie Cie duuuuzo taniej niz w abonamencie.

Avatar użytkownika
Jewelir
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Wt 09 sie, 2016 14:38
  • Lokalizacja: Sunderland

Cz 11 sie, 2016 18:36

dzięki wielki za tak szybką odpowiedz ;) a co do abonamentu to juz się na niego zdecydowałem :P wiem ze to jest bardzo nie opłacalne ale coś za coś ;) a co do carphones warehouse byłem dziś i próbowałem Iphone 6 ale odrazu mówił ze bedzię ciężko bo iPhone sa z najwyższej pułki i namawiał żebym próbował samsunga bo o wiele łatwiej je dostać ale ja sie uparłem tego iPhone i próbował ale odmowa ;) i też byłem dziś w salonie EE przed carphones warehouse to powiedziała że konieczny jest paszport wiec nie wiem co tu dalej ;)

podbot
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2016 22:05

Cz 11 sie, 2016 19:24

A co? Paszportu nie masz?

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Cz 11 sie, 2016 19:27

Jewelir napisał(a):Telefony na abonament zupelnie sie nie oplacaja, ale jesli Ci bardzo zalezy to proponuje bezposrednio od sieci, bez posrednikow typu Carphone Warehouse. Z mojego doswiadczenia najlepsze oferty ma "Three" http://www.three.co.uk/Store/mobile-pho ... 8&aidset=1
Wszedzie chca 3 letnia historie adresowa wiec poprostu wpisz adres z Polski.

Jesli jednak szukasz fajnego pakietu to np. Life Mobile ma za £4.95 600minut, 5000smsow i 500MB internetu. Nie masz wieloletniej umowy i zobowiazan ;) a nowy telefon na Ebay'u wyjdzie Cie duuuuzo taniej niz w abonamencie.



Powiedziała co wiedziała. :roll:

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Cz 11 sie, 2016 19:54

no właśnie nie mam masakra :/ ale to jest dziwne bo jak siostra i szwagier brali właśnie w tym EE jakiś rok temu to normalnie dostali na karte nie chcieli zadnego paszportu ;/

podbot
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2016 22:05

Cz 11 sie, 2016 21:06

andypolo cos nie tak z moja wypowiedzia?? Odnosze wrazenie, ze duza czesc osob jest tu bardziej w celu narzekania niz milej wymiany informacji. Pozniej zdziwko, ze Polacy sa nielubiani :roll: :lol:

podbot ja dostalam iPhona z "3" i nie przypominam sobie zeby chcieli paszport, ale to bylo 3lata temu wiec moglo sie cos zmienic. Szczegolnie po fochu Anglii na UE :P
Probowales zamowic online? Moze tak nie beda chcieli paszportu.

Avatar użytkownika
Jewelir
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Wt 09 sie, 2016 14:38
  • Lokalizacja: Sunderland

Cz 11 sie, 2016 21:19

Jewelir napisał(a):andypolo cos nie tak z moja wypowiedzia??


Wszystko OK z twoją wypowiedzią.
Tyle, żę są plusy i minusy w obu opcjach.
Jesli ktoś dużo rozmawia, dużo używa internetu, nie potrzebuje najnowszego modelu telefonu (przez co będzie tani kontrakt), zależy mu na budowie zdolności kredytowej to polecam telefon na kontrakt.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Cz 11 sie, 2016 23:48

ok dzieki wielkie ! bede szukał coś dalej ;)

podbot
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2016 22:05

Pt 12 sie, 2016 01:56

Najlepiej i najszybciej tesco mobile jeżeli nie masz złej historii zwiazanej z nie splacaniem rachunków nie będzie problemu 5min aplikacja i na nastepny dzien masz kuriera w domu

xxx6xxx
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pt 02 maja, 2014 20:55

Pt 12 sie, 2016 16:44

Po pierwsze nie laz ze sklepu fo sklepu i nie probuj, bobtwoja zdolnosc kredytowa poleci na leb na szyje i przez rok nic nie dostaniesz. Jak juz tak bardzo masz cisnienie na srajfona to sprobuj SE. WYGLADA JAK 5 a ma wszystko w sobie co 6. Zeta jest cena. Polowa kwoty za szostke. A jak juz moglbys miec mniejsze cidnienie to proponuje isc do pierwszej z brzegu sieci kupic abonament bez telefonu a na swieta Bozego Narodzenia zrobic upgrade do opcji z telefonem. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Bedziesz miec upragnionego ajfona i prezent pod choinke.

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Pt 12 sie, 2016 17:30

cześć,

wzięłam Iphone'a 6S w abonamencie po niecałym miesiącu pobytu w UK (po 3 tygodniach dokładniej). musiałam zapłacić depozyt - bodajże 100 funtów, które mi oddali po około 2 miesiącach (chociaż depozyt miał obowiązywać trzy miesiące rozliczeniowe).

powodzenia!

gigiia
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): N 18 paź, 2015 19:25
  • Lokalizacja: NCL

Śr 31 sie, 2016 17:43

A jak wygląda opcja na kartę bez żadnego abonamentu? Gdzie się opłaca najlepiej. I jak to wyglada? Pakiet sms, Internet, rozmowy

Fingi16
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): N 28 cze, 2015 20:00

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Powrót do POGADUCHY

cron