TomTOm

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 09 sty, 2009 23:45

Witajcie mam tomtoma go 720 z mapą zachodniej europy. Postanowiłem sobie wgrac mapę wschodniej europy i tu jest problem. Mape wgrałem na kartę SD ( nie na pamięc) razem z navcore_8.300.9732. Teraz mam taki dziwny przypadek, że jak wyciągnę karte SD i chce wybrac mapę WE to pisze, że "to użądzenie nie obsługuje tej mapy: Cyz jakos tak. Po włożeniu spowrotem karty SD wszystko pieknie działa. Czy ktos wie jak naprawić ten problem?

Vodun


N 11 sty, 2009 23:32

Vodun napisał(a):Witajcie mam tomtoma go 720 z mapą zachodniej europy. Postanowiłem sobie wgrac mapę wschodniej europy i tu jest problem. Mape wgrałem na kartę SD ( nie na pamięc) razem z navcore_8.300.9732. Teraz mam taki dziwny przypadek, że jak wyciągnę karte SD i chce wybrac mapę WE to pisze, że "to użądzenie nie obsługuje tej mapy: Cyz jakos tak. Po włożeniu spowrotem karty SD wszystko pieknie działa. Czy ktos wie jak naprawić ten problem?



najprawdopodobniej automatycznie dodal cos do softu na tom tomie. sprobuj na karcie pamieci i na tom tomie zmienic soft na identyczny. jezeli to nie pomoze to bedziesz musial przywrocic oryginalny soft na tom toma + mapa za pomoca oryginalnej plytki.
Domyslam sie ze zapewne przed zabawa zrobiles sobie kopie zapasowa tom toma??Wiec poprostu przywroc a potem jak bedziesz wrzucal cos na karte to wrzuc z tym samym softem co masz w urzadzeniu.

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pn 12 sty, 2009 06:25

i tu sie mylisz z kopia :) Wyskakiwal blad ze malo miejsca na dysku chociaz nie było. Wiec kopi nie mam. Dam jakos rade :) Dzieki

Vodun


Pn 12 sty, 2009 08:50

Vodun napisał(a):i tu sie mylisz z kopia :) Wyskakiwal blad ze malo miejsca na dysku chociaz nie było. Wiec kopi nie mam. Dam jakos rade :) Dzieki


nic strasznego, zgraj mape recznie z tom toma i zrob z ta plytka. na niej powinien byc soft.
tylko skopiuj mape bo na plytce nie ma....

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Pn 12 sty, 2009 17:14

Sprobuje wszystko od poczatku na nowy navcore zrobic. Zobaczymy co wyjdzie dzieki za odpowiedz

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do HOBBY UK

cron