Tor wyscigowy lub plac do jazdy

N 09 maja, 2010 16:17

Czy ktos wie gdzie w okolicy jest jakis tor wyscigowy gdzie mozna swoim autem pojezdzic lub kogos pouczyc?Moze byc takze jakas otwata przestrzen do tego celu jesli ktos zna takowa. Cos gdzie nie jest wymagane nic dodatkowego aby kogos nauczyc podstaw bo jakos nie usmiecha mi sie dac auta w nowe rece na ulicy:)

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Cz 13 maja, 2010 21:23

Cóż niema zabardzo tu takiego miejsca jedyne co mi przychodzi do głowy to drogi do jakiś fabryczek. Ja generalnie zabrałem moją małżonkę na pierwszą jazdę na tylni parking przy metrocenter ten przy riverside way( w tygodniu jest pusto )
http://maps.google.co.uk/maps?f=q&sourc ... 1&t=h&z=19
http://maps.google.co.uk/maps?f=q&sourc ... .14,,0,5.2 (wjazd masz od małego ronda - nieraz szkolą tam kierowców autobusów wiec niemusisz sie spinac że cie ktoś przegoni ;))
później na zamkniete osiedle gdzie szkolą sie elki.

Avatar użytkownika
Wikto_S
Rozkręca się

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): Pn 25 sie, 2008 10:46

Pt 14 maja, 2010 15:22

Ja myśle żeby osoba ucząca poszła na kilka godzin podstaw do instruktora a pózniej z toba bedzie jezdzic. Ja tak zrobiłam i tylko 16 godzin wyjezdzilam u instruktorki(polskiej). Bardzo miła pani. Jest co prawda troche drożej za godzine ale tak jak napisałam ja mialam niewiele bo jezdziłam pózniej swoim autem. Jak co to moge podac numer do instruktorki. Pozdrawiam

monikad
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Cz 26 lut, 2009 17:36
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 12 lip, 2010 09:22

ok wracam do tematu nieco z innym pytaniem. Poszukuje w okolicach newcastle lub sunderlandu szkoly jazdy gdzie:
-Ucza dobrze
-Maja dobre podejscie do kursanta
-Znaja bierzace przepisy
-Maja konkurencyjne ceny
-Biegle mowia po angielsku (osoba nie jest Polka)

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

N 25 lip, 2010 11:27

Proboszcz napisał(a):-Znaja bierzace przepisy

- to będzie trudne

kamasz12
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): N 09 maja, 2010 20:15
  • Lokalizacja: Hartlepool

N 25 lip, 2010 12:00

Po moich doświadczeniach przy robieniu prawa jazdy na motocykl, myślę ze podstawowym warunkiem jest żeby jazdy były w okolicach centrum egzaminacyjnego (to znaczy po trasach wykorzystywanych na egzaminie). Nie macie pojęcia jak znaki są zasłonięte krzakami, obrócone czy inne takie. Sztuka nie polega żeby nauczyć się jeździć - trzeba zdać.



Rysiek

Avatar użytkownika
RysiekUK
Weteran

  • Posty: 279
  • Dołączył(a): So 16 cze, 2007 11:14
  • Lokalizacja: NE27

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do MOTO UK

cron