Transfer (przelew) pieniędzy z Anglii do Poski

Śr 03 maja, 2006 18:23

Pytanie: Chcę wysłac funty na konto bankowe w Polsce. Czy musze mieć założone konto bankowe w Anglii, czy też mogę przesłać pieniądze nie posiadajac angielskiego konta? Jaki sposób jest lepszy i pewniejszy?

bolwit


Śr 03 maja, 2006 19:17

bolwit napisał(a):Pytanie: Chcę wysłac funty na konto bankowe w Polsce. Czy musze mieć założone konto bankowe w Anglii, czy też mogę przesłać pieniądze nie posiadajac angielskiego konta? Jaki sposób jest lepszy i pewniejszy?


Nie musisz mieć konta bankowego, możesz przelać pieniądze np. Western Union albo w Thomas Cook. Po prostu idziesz do okienka, wpłacasz pieniądze i podajesz odbiorcę. Przelew jest bardzo szybki.

Natomiast najtanszym i najwygodniejszym sposobem jest MoneyBokers - okolo 1.5 funta za przelew bez wzgledu na kwote (sam wysylam ta droga od roku pieniadze, czasmi 100 funtow czasmi 1000) tutaj musisz jednak miec konto, musisz miec dostep do internetu.
opisywalismy to na naszej stronie: (takze inne przelewy) poczytaj
http://ncl.to.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=26

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 04 maja, 2006 10:20

Tez uzywam Moneybooker od momentu kiedy tu przyjechalem i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolony. Nawet przelicznik maja dobry. Jedyne co mi troche przeszkadza, to to ze trwa to okolo tygodnia. To jedyna niedogodnosc.

Ikisuru


Śr 19 lip, 2006 18:18

Jeśli temat jeszcze aktualny, to polecam Opal Transfer, wpłat dokonuje się do Barclaysa i telefonicznie zleca się przelew. Kosz 3funty bez względu na kwotę, środki następnego dnia na koncie i wysoki kurs.
Pozdro

KAJA
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 19 lip, 2006 18:12

Śr 09 sie, 2006 09:59

hej
ile moze trwac przelew pieniedzy z ang banku do ang banku?
Przelew zlecilem w piatek wieczorem , dzisiaj jest sroda , i troszke sie martwic zaczynam!!

gres
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): So 27 maja, 2006 13:09
  • Lokalizacja: kraków

Śr 09 sie, 2006 12:50

Cztery dni robocze;z uwagi na ustawe o praniu brudnych pieniedzy.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 11 sie, 2006 09:19

gres napisał(a):hej
ile moze trwac przelew pieniedzy z ang banku do ang banku?
Przelew zlecilem w piatek wieczorem , dzisiaj jest sroda , i troszke sie martwic zaczynam!!


A z jakiego banku do jakiego? Ten sam czy inny? (np. HSBC->HSBC czy np.HSBC->LLoyds).
Przelew idzie ok 1 dzien roboczy. Jezeli nie doszedl, sprawdz czy nie pomyliles sie w koncie odbiorcy. I wysylales przez net czy uzywajac bankomatu?

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 11 sie, 2006 22:57

Na koncie moze i jest po jednym dniu ale pieniadze dostepne sa dopiero po czterech dniach roboczych.

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

N 13 sie, 2006 20:56

dotarly w czzwatrek rano wiec prawda jest ze 4 dni robocze!!
pozdro!!

gres
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): So 27 maja, 2006 13:09
  • Lokalizacja: kraków

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron