Ufologia, Paranormalia etsetra

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Śr 25 paź, 2006 21:39

Siema, jestem Max, niektózy może zwrócili uwagę na ufologiczny news na stronie głównej, a ci, co nie zwrócili moga przeczytać o nim tutaj. Wybaczcie że kopiuję żywcem, jako nie mam veny na nowa wersję :-D

"Witajcie Polacy mieszkający w Newcastle! Tutejszy przedstawiciel organizacji „Na Progu Nieznanego”, Max Król, zakłada komórkę ufologiczno-paranormalną.

NPN jest niezwykłym projektem zajmującym się weryfikowaniem, badaniem, dokumentowaniem i wyjaśnianiem paranormalnych zdarzeń i zjawisk.

Tutaj w Newcastle nie mamy jeszcze nazwy, ponieważ dopiero zaczynamy, tak więc ci, którzy się teraz zgłoszą będą pierwszymi, legendarnymi członkami. Niestety, koszulek nie rozdajemy ;-).

NPN jest największą polską grupą badającą zjawiska paranormalne. Jej członkowie rozsiani są po całej Polsce i mają wiele zagranicznych kontaktów (np. Anne Ross). NPN często organizuje badania nad konkretnymi przypadkami w różnych miejscach w Polsce. Grupa w Newcastle upon Tyne będzie pierwszą, bezpośrednią komórką NPN nie tylko w Anglii, ale także prawdopodobnie na świecie."


Jesteś zainteresowany?
W twojej okolicy dzieje się co ciekawego?
A może po prostu masz za dużo wolnego czasu, i nie jesteś nastawiony totalnie sceptycznie?
Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś "TAK", to CZEKAMY NA CIEBIE!

Zgłoś się więc po więcej informacji na kontakt:
e-mail: maxkrol@wp.pl
gg: 2214572
msn: maxkrol@wp.pl (pref. gg)
Kontakt w tygodniu w godz. 15-17, 20-1, w weekend tylko rano i późnym wieczorem.

Strona www organizacji „Na Progu Nieznanego”
http://www.npn.ehost.pl/
__________________________________________________

Zamieszczam tutaj bo słyszałem że tutaj więcej ludzi się kręci i w ogóle... :-D

DJ_Max


N 24 lut, 2008 11:49

Widziałem news w jakichś wiadomościach -- UFO amerykańskie ścigało UFO Rosyjskie, ale nie dogoniło podobno, czy to fakt?

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Wt 01 kwi, 2008 00:48

Thomas napisał(a):Widziałem news w jakichś wiadomościach -- UFO amerykańskie ścigało UFO Rosyjskie, ale nie dogoniło podobno, czy to fakt?


Buhahahahahahahhahaha oooooooooo masakroooooooooooooo ::aplauz ::wales :master:

Bez kitu zaraz się zleje buheheheheheheh

MEEEEEEEEEEEEEEEEGAAAAAAAAAA!!

MISTRZOSTWOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!

Avatar użytkownika
Skadi
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 19:14
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 01 kwi, 2008 19:54

ufo nie znaczy od razu kosmici.w tlumaczeniu na polski mowi sie NOL czyli niezidentyfikowany obiekt latajacy a tego wojsko ma duzo oczywiscie sa to tajne maszyny.wiec czasem jak ktos mowi widzialem Ufo,to moze znaczyc ze byl to ziemski pojazd.po prostu kto panuje w powietrzu(i w sieci) ten ma wladze.

Avatar użytkownika
Trombel
Weteran

  • Posty: 280
  • Dołączył(a): Cz 17 sie, 2006 16:37
  • Lokalizacja: suwalki/newcastel

Wt 01 kwi, 2008 20:49

Thomas napisał(a):Widziałem news w jakichś wiadomościach -- UFO amerykańskie ścigało UFO Rosyjskie, ale nie dogoniło podobno, czy to fakt?


:?: :?: :?: ::aplauz ::aplauz ::aplauz :gaah: :gaah: :gaah: :?: :?: :?:



:master:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Śr 02 kwi, 2008 17:42

Trombel masz racje technika poszła znacznie do przodu, a my dostajemy resztki z tego co testuje wojsko w pierwszej kolejności. Apropos NOL lub UFO to wszechświat jest za wielki żeby ludzie mogli się poczuć jego jedynymi mieszkańcami. Pozatym nie tak dawno jeszcze byliśmy w epoce kamienia łupanego, jeśli weźmiemy pod uwage wiek wszechswiata.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Cz 03 kwi, 2008 13:24

Ci co sa u wladzy chca zebysmy byli prymitywni,wtedy latwiej nami sterowac.jak nie glodem(Afryka itd) to strachem("niewidzialni" terrorysci).ludzkosc sie budzi i jest nas coraz wiecej.szukamy,pytamy i wiemy ze system jest zly,ze mozna inaczej.Wszystko ewoluuje lacznie z Wszechswiatem,kto nie chce dostrzec potrzebnych zmian i stoi w miejscu-odpada z gry,staje sie marionetka.

Avatar użytkownika
Trombel
Weteran

  • Posty: 280
  • Dołączył(a): Cz 17 sie, 2006 16:37
  • Lokalizacja: suwalki/newcastel

Pt 23 maja, 2008 07:55

a ja slyszalem ze w darlington jest nawiedzony dom, jestescie ciekawi jest na grange road.

lukasz.gucio1
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 21 maja, 2008 19:50

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do HOBBY UK

cron