Ukryte programy

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

N 18 sty, 2009 19:50

Czy moze mi ktos podpowiedziec,prosze jak znalesc program ukryty gdzies w moim komputerze.
Nie moge przedluzyc licencji klucza poniewaz mam informacje ze dany program przeszkadza w tym,ale ja nie potrafie go odnalesc.

Marti
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Wt 23 sty, 2007 21:46

N 18 sty, 2009 20:22

Marti napisał(a):Czy moze mi ktos podpowiedziec,prosze jak znalesc program ukryty gdzies w moim komputerze.
Nie moge przedluzyc licencji klucza poniewaz mam informacje ze dany program przeszkadza w tym,ale ja nie potrafie go odnalesc.


moze podaj jaki to program, to powiem jakie procesy/pliki odpowiadaja, za taki stan rzeczy - bo tak mamy zgadywac ? :)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 18 sty, 2009 20:46

Ok juz podaje,nie moge znalesc ALWIL Softwre Avast 4.0

Marti
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Wt 23 sty, 2007 21:46

N 18 sty, 2009 21:25

napisz mi prosze pelna tresc komunikatu bledu, bo nie moge z Twego pierwszego posta zrozumiec dokladnie o czym mowa.


masz program avast wgrany na komputerze i chcesz przedluzyc jego licencje jak rozumiem. Masz wersje darmowa czy platna ?

jesli sa jakies bledy w programie, nie mozesz uaktualnic klucza, najlepiej odinstalowac avasta i zainstalowac pelna wersje. by calkowicie go odinstalowac wraz z plikiem z zapisanym kluczem sprobuj tego:



Sometimes it´s not possible to uninstall avast! the standard way - using the ADD/REMOVE PROGRAMS in control panel. In this case, you can use our uninstallation utility aswClear.

How to uninstall our software using aswClear.exe http://files.avast.com/files/eng/aswclear.exe :

1. Download aswClear.exe on to your desktop
2. Start Windows in Safe Mode
3. Open (execute) the uninstall utility
4. If you installed avast! in a different folder than the default, browse for it. (Note: Be careful! The content of any folder you choose will be deleted!)
5. Click REMOVE
6. Restart your computer

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 18 sty, 2009 22:58

Scofield napisał(a):napisz mi prosze pelna tresc komunikatu bledu, bo nie moge z Twego pierwszego posta zrozumiec dokladnie o czym mowa.


Oto tresc komunikatu:
Uwaga!Na tym komputerze zainstalowane jest niezgodne oprogramowanie.Aplikacje te nie moga byc uzywane razem z kaspersky Internet Security 2009.Zaleca sie usunac te aplikacje ALWIL Software Avast 4.0


Scofield napisał(a):masz program avast wgrany na komputerze i chcesz przedluzyc jego licencje jak rozumiem. Masz wersje darmowa czy platna ?

Nie,nie ja mam kasperskiego.

[ Dodano: Nie 18 Sty, 2009 23:15 ]
Scofeld dzieki wielkie!!
Aswclear pomogl mi rozwiazac problem.

Marti
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Wt 23 sty, 2007 21:46

Pn 19 sty, 2009 14:00

Marti napisał(a):Scofeld dzieki wielkie!!
Aswclear pomogl mi rozwiazac problem.


cheers mate ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do HOBBY UK

cron