Uprawnienia elektryczne - 16 edition

Wt 08 maja, 2007 21:21

Witam wszystkich uczestnikow forum. Chcialbym zdac uprawnienia elektryczne w Anglii tzw. 16 edition Niedlugo zaczne kurs. w zwiazku z tym prosze o kontakt ludzi ktorzy robili juz taki kurs tutaj w anglii. Mam juz ksiazke potrzebuje jeszcze przykladowych pytan na egzamin i porad jak sobie z tym poradzic. Za wszelkie informacje z gory dziekuje.
Jarek N :master: ::wales
jaro7@o2.pl

njaro
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): N 30 lip, 2006 16:23

Śr 16 maja, 2007 21:47

W przyszłym roku wchodzi 17 th edition. 3mc kurs + egz czyli jakies 4 michy do certyfikatu, a juz niedługo czerwiec. Absolutnie nie odradzam wręcz przeciwnie. Jednak polecałbym ci przemyśleć czy teraz podchodzić czy poczekać na 17th bo jak wejdzie to certyfikat 16th na wiele sie nie zda. Nie mniej jednak jak bys był bardzo zdecydowany to po połowie czerwca moge pożyczyć ON-SITE GUIDE + skrót brązowej książki w miniaturce.

Pozdrawiam

i@ca
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Wt 09 sty, 2007 23:07
  • Lokalizacja: NE3 kiedyś/PE1 obecnie

N 20 maja, 2007 20:59

Witam

Slyszalem niedawno ze wchodzi 17 edycja uprawnien elektrycznych ale jesli chodzi o mnie to nie mam wyboru bo firma mnie wysyla i oczywiscie placi za to :D Wszystkie materialy tez mi juz dali tylko zupelnie nie wiem jak sie za to zabrac bo sporo zwrotow technicznych i przewduje spore trudnosci. Tak sie wiec zastanawiam ze jesli ktos juz robil takie uprawnienia moze by dal mi kilka rad. Za wszelka pomoc z gory dziekuje

Jaro

njaro
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): N 30 lip, 2006 16:23

Śr 23 maja, 2007 22:11

Moja rada jest taka

1. Przede wszystkim dużo pracy ze słownikiem (jak już wspomniałeś to zupełnie inny język od tego który słyszymy na co dzień)
2. Przećwicz jak najwięcej testów z poprzednich lat. Od jakiegoś czasu egzamin zdaje się na komputerze, ale jest wciąż wiele testów z poprzednich lat gdzie egzaminy przeprowadzane były pisemnie na papierze. Jest wiele typowych pytań które się powtarzają jak już je opanujesz to spoko.
3. Radził bym ci dość dobrze znać brązową książkę, a dokładnie mam na myśli gdzie szybko znaleźć zagadnienie. Z mojego doświadczenia powiem ci ze pozornie czasu na 60 pytań wydaje się sporo (2 godziny chyba?), ale tylko jeśli wiesz od razu gdzie co znaleźć w książce i masz opanowane odpowiedzi na typowe i powtarzające się pytania.

Na razie tyle mi przychodzi do głowy. Jak będziesz miał jakieś szczegółowe pytania to wal śmiało. Od czasu do czasu tu zaglądam i chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

i@ca
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): Wt 09 sty, 2007 23:07
  • Lokalizacja: NE3 kiedyś/PE1 obecnie

Cz 24 maja, 2007 16:46

Kolega poinformował mnie że uprawnienia elektryczne SEPowskie + dodatkowy kurs prowadzony przez ten sam ośrodek kończą się certyfikatem umożliwiającym podjęcie pracy w UK. Przy okazji odwiedzin kraju zorientuje się w tej kwestii osobiście, jednak może ktoś coś słyszał o takiej możliwości? Może nie trzeba się tak pocić zdając angielskie testy.

[ Dodano: Sob 12 Kwi, 2008 08:23 ]
i@ca czy moglibyśmy się jakoś skontaktować? Chciałbym zacząć się przygotowywac do egzaminu. Jakbym mógł chociaż zobaczyć brązową książeczke, o której piszesz, było by cool :D . Pozatym potrzebuje też troszkę info na ten temat plissss

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron