UWAGA!!! ESOL POSZUKUJE STUDENTÓW

So 24 lut, 2007 11:37

do Aniolka: Prosze nie byc taka dokladna, jedna literka za duzo w nazwie nie zmieni tego ze miejsc nie ma dla chetnych a tu jakies bzdury sa napisane ze ESOL szuka chetnych...
Naprawde dajcie juz spokoj!

Karolina
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 09:45

So 24 lut, 2007 11:43

szafkulnikov napisał(a):Słonko nie "wstawiaj" się na rozmowę, bo lipa z tego będzie.
pzdr




nie wstawiam sie :P

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

So 24 lut, 2007 11:49

Karolina napisał(a):miejsca na kursie ICELTS, (jak sie nie myle),


napisalas, "jak sie nie myle". poprawilam, bo sie mylisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zadnej zlosliwosci w tym nie bylo - jedynie drobna korekta. Nie poprawiam bledow ortograficznych, tylko nazwe kursu. To tak, jak bys napisala, ze szukasz kursu FCA.... My wiemy o co chodzi, ale jesli ktos akurat szuka kursow i wpisze w google FCA to - wyskoczy informacja, ze "FCA - technika światłowodowa, światłowody, systemy światłowodowe ..."

Mozna sie pogubic, prawda????

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 01 mar, 2007 12:42

To ja proponuje google.co.uk, nie wyskoczy nic po polsku :) pozdrawiam!

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

So 03 mar, 2007 13:51

no prosze, wszyscy tak sie oburzaja, ze koniec darmowej nauki, a tu na demonstracji, obok ktorej dane mi bylo dzis przechodzic, w obronie ESOLu pojawily sie dosc licznie wszystkie mniejszosci oprocz najliczniejszych w north east polakow...ja ESOLu nie potrzebuje, nie zalezy mi na tym w ogole, bo umiem angielski dobrze, ale prosze pozniej nie jeczec,ze darmowych lekcji nie ma, jak sie nie chce isc i wyrazic glosno swojego zdania. to tak na marginesie.

doornail


So 03 mar, 2007 18:18

Popieram doornail'a,bo na wczorajszym spotkaniu ze Steven'em Bayers'em(czlonek parlamentu,mozliwy czlonek przyszlego rzadu uk.),rowniez nikt z polakow nie zabral glosu.Nie zrobili tego rowniez ludzie z UE :-(
Osobiscie nie dbam juz o to,gdyz jest w drodze zupelnie inna ustawa,ktora nic nowego nie wnosi w moja sytuacje zyciowa,gdyz i tak bede mial darmowa nauke w uk. :cheer: a reszta(jak to trafnie zuwazyl Scofield)niech dba o siebie sama :wink:
Bija polakow...niech bronia sie sami.Taka postawa,jak widac jest najwlasciwsza.Mi nigdy sie nic nie stalo w uk.i nie moge narzekac na stosunki z anglikami.Everyting is cool 8) |
Czego i wszystkim zycze :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 04 mar, 2007 23:12

Szkoda, bo będąc jeszcze w Polsce tak liczyłem na polski akcent na tej demonstracji w obronie ESOL. Osobiście bardzo bym sie chciał uczyć angielskiego z ich pomocą. Teraz to pewnie stanie pod znakiem zapytania.
Nie wiem czy dobrze to odbieram, ale pod wieloma względami chyba jakiś marazm dotyka naszą polonię w Ncl. Boję się żeby mnie nie pochłonął jak tam przyjadę, a to już za 5 dni. :D
Oby mi ten uśmiech nie zgasł.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 05 mar, 2007 07:43

..i bedziesz mogl,jesli wystapisz o working tax credit,a zdziwlbym sie gdybys nie wystepowal.
Ponadto od przyszlego roku akademickiego pracodawca bedzie pokrywal czesciowo naleznosc za nauke.
::wales

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pn 05 mar, 2007 08:46

:mrgreen: dzieki Elf- poprawiles mi troche chumor.
working tax credit-hmm? :roll: najpierw trzeba bedzie prace znalezc

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA