UWAGA!!! ESOL POSZUKUJE STUDENTÓW

N 28 sty, 2007 14:40

Witam, poszukujemy studentów lub osoby które chcą nauczyć się języka angielskiego, do College w Newcastle.Nauka darmowa.Kontakt w języku angielskim.
Kontakt ZAINAB TEL:01912267220

jaro191
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 28 sty, 2007 14:23

N 28 sty, 2007 15:02

moglbys sie jakos tam zapisac labo wcisnac na liste? :master: :mrgreen: obecnie nie moge zadz pod podany nr no jestem w pl... (maly wypad) a byla bym zainteresowana,bo mam "male" problemy ze szkola w ncl. wracam jutro.byla bym wdzieczna za przytrzymanie 1 wolnego miejsca!!!pzdr,jak cos pisz na email. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

N 28 sty, 2007 15:08

slonko, a jaki jest problem z zadzwonieniem z Polski????

Telefony dzialaja w obie strony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

N 28 sty, 2007 15:33

SŁONKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni szukaja caly czas wiec jak przyjedziesz to napewno sie dostaniesz.... To ogłoszenie dawał moj facet i jakcos to chetnie Ci pomozemy... to jest moj num. tel. jesli potrzebujesz pomocy... 07783196622.... Pozdrawiam!!!

Avatar użytkownika
Wita 26
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 22 sie, 2006 20:53
  • Lokalizacja: Newcastle/Chester le Street

N 28 sty, 2007 17:42

Aniolek napisał(a):slonko, a jaki jest problem z zadzwonieniem z Polski????

Telefony dzialaja w obie strony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel



Aniolku ale polaczenie z pl kosztuje co nie?! i to troszke drozej niz z angli na anglie!!! wiec zadz sobie jak wroce :D:D:D

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

N 28 sty, 2007 17:59

ale dzisiaj Slonko nie zadzwonisz,chocbys nawet chciala,wiec o co ta sprzeczka :wink:
Wazne,ze wreszcie sie dostaniesz :cheer: do szkoly :!:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 28 sty, 2007 18:00

kosztuje moze i drozej, ale jak komus zalezy....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

N 28 sty, 2007 19:22

Aniolek napisał(a):kosztuje moze i drozej, ale jak komus zalezy....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Angel



hahaha :mrgreen: :mrgreen: mi zalezy i to baardzo!!! ale jak juz Elf napisal dzis sie nie dodzwonie!! ::admin nie pomyslalam o tym iz to dzis niedziela ;/ :x

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Pn 05 lut, 2007 13:44

a czy mozna podejsc jakos na Ncl College i tam pogadac na ten temat???

piot3
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Cz 10 sie, 2006 21:39

Pn 05 lut, 2007 14:44

piot3 napisał(a):a czy mozna podejsc jakos na Ncl College i tam pogadac na ten temat???



chyba mozna :mrgreen: z tego co mi wiadomo jakos brak miejsc w ncl college :twisted: :twisted: :twisted: moze sie myle?! moze to TYLKO ja jestem zwiastunem wlasnego pecha i akurat tylko mnie nie chca tam :P ::admin :twisted: :evil: :x

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Pn 05 lut, 2007 22:35

Nie ma jak na razie przyjec do Newcastle College. dzis pytalam i nie ma miejsca w grupach (przynajmniej, nie w moich :mrgreen: :mrgreen: )

Moze w innych Collegach.... zreszta zapisy na przyszly rok beda od maja - czerwca...... ale w tym roku moze sie to zmienic, poniewaz kursy maja byc platne....

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 06 lut, 2007 10:45

to po c*** ktos zaczal w ogole ze NIBY sa te wolne miejsca?! grrr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ::admin ::admin ::admin skoro to bylo pewne od poczatku ze to pic na wode bo na ESOL klasy sa przepelnione.. :twisted: :twisted: :evil: :evil: ::admin :mad:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Wt 06 lut, 2007 11:59

Moj kolega powiedzial wczoraj ze sa wolne miejsca na ESOL w Newcastle College, ale .....platne. (ponoc kontaktowali sie z nim)
Zapytam dokladnie co i jak i dam znac.
Slyszalem w collegu plotki od nauczycieli ze w zwiazku z rezyganacja rzadu z dotowania z darmowych kursow ESOL, sporo nauczycieli z Newcastle College (ESOL) szuka sobie juz nowej pracy, i czesc z nich lada moment moze zrezygnowac z prowadzenia zajec...

Zobaczymy 28 lutego co tam Parlament zaglosuje i wtdy sie wiele wyjasni.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 06 lut, 2007 12:56

Wiesz co slonko, jakby Ci zalezalo to juz bys byla w trakcie nauki... Do mnie do grupy przyszly cztery nowe osoby, wiec jakos sie dalo... Poza tym moja kolezanka byla w polowie stycznia i rzeczywiscie powiedzieli, ze nie ma juz miejsc, ale zaproponowali jej kurs, w ramach esol, w innej placowce. Jak komus zalezy to znajdzie...

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 06 lut, 2007 15:12

yeri napisał(a):Wiesz co slonko, jakby Ci zalezalo to juz bys byla w trakcie nauki... Do mnie do grupy przyszly cztery nowe osoby, wiec jakos sie dalo... Poza tym moja kolezanka byla w polowie stycznia i rzeczywiscie powiedzieli, ze nie ma juz miejsc, ale zaproponowali jej kurs, w ramach esol, w innej placowce. Jak komus zalezy to znajdzie...
]

Yeri mi zalezy i to bardzo,ale co ja moge?! bylam w tym collegu juz z miliard razy.. i za kazdym razem slyszalam inna spiewke... albo moj test "zaginal" ktory pisalam jakos w sierpniu.. albo brak miejsca w klasie do ktorej bym sie kwalifikowala (16-19),albo cos tam.. mi zadnych kursow nie zaproponowali :twisted: :twisted: :twisted:
bylam w kazdej najblizszej placowce... i kazali mi CZEKAC!!! nauke juz zaczelam prywatne i czekam na miejsce w collegu w gatshed... Dzis dostalam telefon z ncl college ze mam sie wstawic w poniedzialek i zobacza co da sie zrobic...
wiec jak widac nie leze do gory brzuchem tylko WCIAZ szukam!! i moze kiedys znajde..
pzdr

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA