Uwaga!

Wt 10 lip, 2007 18:08

wie ktos wreszcie kto pisze prawde??

Piotrek1982
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 29 cze, 2007 12:59

Wt 10 lip, 2007 18:40

dziekuje Aniulla za pomoc :)
pozdrawiam

Avatar użytkownika
arni
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:28
  • Lokalizacja: watykan

Wt 10 lip, 2007 19:07

Wynajmuje mieszkanie w Wallsend za posrednictwem Magdy. Jestem bardzo zadowolona, Magda załatwiła wszystkie formalnosci w sposób profesjonalny i szybki, oferujac przy tym pomoc przy przeprowadzce. Mieszkanie, jest super i za rozsądną cenę a w dodatku bez kaucji. Nie rozumiem dlaczego Elf wypisuje takie rzeczy na jej temat, moze ma jakis konkretny powod?? W kazdym razie dotychczasowe jego posty to jakis bełkot, nie nalezy sie przejmowac tymi bzdurami. Serdeczne pozdrowienia dla Magdy i jeszcze raz DZIĘKI :D

spinnka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 10 lip, 2007 17:15

Wt 10 lip, 2007 19:36

::aplauz -dla elokwencji nowych forumowiczow.
:cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 11 lip, 2007 01:21

o moj Boze! przeciez to nie miesci sie w glowie! elf o co ci chodzi???!!! byl czas kiedy wchodzilam na forum dosc czesto. wiecej obserwowalam niz pisalam. to co niektorzy wypisuja to jakies wielkie nieporozumienie. elf oskarzasz ja pomomo tego, ze nigdy jej nie poznales?? to jest jakies chore!!! wydawalo mi sie, ze jestes powazna osoba (jeszcze pare miesiecy temu). ja ja znam. wystarczajaco dlugo, aby powiedziec, ze nigdy nikogo nie wystawilaby do wiatru. wynajela mieszkanie moim znajomym, sa zadowoleni. nie maja zastrzezen. mam nadzieje, ze tez cos napisza. mam prosbe... zajmij sie swoim zyciem

Avatar użytkownika
korynis
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:33

Śr 11 lip, 2007 01:39

Hej Hej ! MOJ PIERWSZY POST NA TYM FORUM !!!!!!!(inf. dla skrzata)
Witam i pozdrawiam szanownego sedziego wszechswiata ELFA ! ::aplauz dla stalych bywalcow !!!
Pierwsze pytanie ktore cisnie sie na me usta to: czy uwarzasz drogi SKRZACIE ze naskrobanie 700 (niezbyt skladnych) zdan na niniejszym forum daje ci prawo osadzania nieznajomych... chyba nie :)
chcecie prawdy? ...prosze bardzo !
Nie znam Pani M. zbyt dobrze (22 lata ...z dlugimi przerwami) ale los zblizyl nasze sciezki w ostatnim czasie...
Potwierdzam ! M. JEST CZLOWIEKIEM! ...ma dwie rece, dwie nogi, wady i zalety - pisala prawde :)
...ale przejdzmy do rzeczy!
Zaczelo sie od umowy slownej ..."bedzie mieszanie do wynajecia", "...taki standard" , "...taka cena", "...cala sprawa troche potrwa ale zapewniamy mieszkanie zastepcze"
...co tu duzo gadac, jak powiedziala tak zrobila. Mieszkanie zastepcze ("ponad standard" za "pod cene" )
Nasze "przyszle" lokum (mieszkam z narzeczona) przeszlo gruntowny remont. Czekalismy dosc dlugo, od czasu do czasu dreczeni telefonami typu: "wolicie prysznic czy wanne?", "mamy dla was debowa podloge..." itp itd nie bede sie rozpisywal... Czekalimy... ALE WARTO CHOLERA BYLO ! Chatka jest super !
A dla Ty drogi Skrzacie wez przyklad z kolezanki Magdy i zabierz sie do roboty zamiast tracic czas na 7 setek twych dennych wylewnych przemyslen... Pozdrawiam !

ukassh
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 09 gru, 2006 01:57

Śr 11 lip, 2007 11:46

dziekuje dla magdy330 za pomoc w znalezieniu mieszkania dla znajomych ,akcja trwała 30 min.zadzwonil kolega do Magdy ,umowili sie na spodkanie ,pojechali zobaczyc mieszkanie .kolega wrocił i jest zadowolony mieszkanie załatwił ,szybka pomoc,ale jedno mnie dziwi ze jakies elfy czy co jada tak perfidnie na Magde przeciez ona nic złego nie robi ,a z tego co wiem ELF bedzie miał ładnie przesrane za te oszczerstwa no niestety sad ma sie nim zajac ,poprostu pojechał nie własciwa osobe,no ale i tak bywa.
dziekuje i pozdrawiam Magde za pomoc

Avatar użytkownika
arni
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:28
  • Lokalizacja: watykan

N 15 lip, 2007 11:50

Witam wszystkich! Jest to dopiero moja pierwsza wkladka do forum. Robie to gdyz ktos obrzuca moja kolezanke Magde blotem. Nie wiem co sklania Elfa do tego (moze to ma jakies szersze podloze psychologiczne) lecz TOTALNIE sie z nim nie zgadzam!
Magda zalatwia wszystko LEGALNIE tzn wszystko jest jawne. To co mowi ze bedzie to jest. Nie ma jakis szarych umow a ona nie jest posrednikiem. Jezeli dostaje jakies wynagrodzenie za to ze zalatwia mieszkania (lub lokatorow) to napewno nie od ludzi ktorym probuje znalesc lokum. Magda traci swoj czas jak i rowniez pieniadze tylko po to by ludzie ktorzy tutaj przyjada nie zostali na dzien dobry okradzeni przez ludzi ktorzy na tym zyja. Slyszalem rozne naprawde dziwne historie na ten temat. Lecz magda na nikim nie probuje sie dorobic. Wrecz przeciwnie! Magda zalatwila nam (mieszkam z dziewczyna) mieszkanie w Walssend tak jak mowila, tak sie stalo. Mieszkanie bomba, cena super a i nawet depozytu nie trzeba bylo. To ze mieszkanie jest na wynajem przez agencje nie ma nic wspolnego z zadym lamaniem prawa!! Haha skad sie to wogole wzielo??? To wlasciciel mieszkania daje je pod wynajem do agencji i SAM moze wycofac to mieszkanie kiedy tylko chce. Wiec jezeli ktos (np Magda) wie ze takie klient ma mieszkanie do wynajecia i zna lokatorow ktorzy chca takie mieszkanie - to kolo sie zamyka. Wiedzialem ze w moim przypadku Magda nic z tego nie ma - wiec oferowalem jej za to pieniadze wielokrotnie. Odmawiala przyjecia za kazdym razem, twierdzac ze cieszy sie ze nam sie podoba.
To ze ktos uwierzy Elfowi lub nie to juz nie moj problem, w kazdym razie JA wiem ze mozna sprobowac znalesc cos przez magde.
Trzymajta oczy otwarte na tych ktorzy probuja oszukiwac!! Pozdro

gmirek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 10 lip, 2007 19:05
  • Lokalizacja: Wallsend//Opole

N 15 lip, 2007 14:04

Gmirek i inni z czego wyczytujecie opluwanie przeze mnie Magdy.Nie napisalem ani slowem,ze kogos oszukuje albo wyludza pieniadze lecz,ze dziwnie podchodzi do sprawy,gdyz tak w istocie jest.
Zaproponowala cene,ktora zmienila sie w przypadku innego i byla o wiele wyzsza;tego samego mieszkania na przestrzeni trzech dni.
Uwazacie,ze jest wporzadku to swietnie,ale wystarczylo to napisac,a nie toczyc wojny z wiatrakami.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 15 lip, 2007 16:57

Drogi Elfie

Jedyną osobą która według mnie postępuje dziwnie jesteś ty. Piszesz że starasz sie pomagać bezinteresownie innym - jedyne co widzę to to że (nie wiem czy bezinteresownie) podważasz wiarygodność osób dla których dobre imię jest bardzo ważne.
Nie wiem czy prastary elf żyje jeszcze w komunie czy nie rozumie ze jeżeli nie podoba mu sie cena to nie musi kupować/wynajmować.

Z tego co czytam i słyszę pani Magda jest osobą która pomogła wielu ludziom, a że jest to jednocześnie jej praca to chyba należą sie jej za to pieniądze - których zresztą nie bierze od osoby która wynajmuje mieszkanie ale od landlorda wiec nie wiem skąd te pretensje...

Jedyne co robisz elfie to budujesz nieufność i zawiść - jezeli to jest pomaganie ludziom według ciebie to nie dziwie sie ze ci sie za to obrywa.

Dla jesteś typowym polaczkiem który postępuje zgodnie z zasadą - jak ktoś wystawi głowę to trzeba mu ją uciąć.

Avatar użytkownika
Qbek
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Śr 27 cze, 2007 23:58

N 15 lip, 2007 23:43

A to Polska wlasnie!!! :D

radek
Rozkręca się

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): Pn 04 wrz, 2006 09:48
  • Lokalizacja: South Shields/Kolobrzeg

Pn 16 lip, 2007 10:30

Oooo widze za to akcja zakrojona na szersza skale, nagly wysyp nowych uzytkownikow (o podobnym stylu pisma :p ).

Gryzc sie, bic sie, sadzic sie, bedzie fun.

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Pn 16 lip, 2007 15:48

Pomimo ze mieszkam w Ncl od roku, do tej pory nie wypowiadałam się na forum, a jedynie ograniczałam do czytania i komentowania postów w gronie znajomych. Po przeczytaniu postu Elfa, zdecydowałam jednak, ze powinnam zająć stanowisko w tej sprawie.
Nie rozumiem szanowny Elfie skąd u ciebie tyle zazdrosci, skąd tyle zawisci. Sam przeciez napisałes, ze nawet nie znasz Magdy osobiscie. Ja natomiast miałam tę przyjemnosc. Poniewaz poszukuję mieszkanie do wynajęcia, kolezanka podała mi nr kontaktowy do Magdy. Sama bowiem wynajęła za jej posrednictwem sliczny, a na dodatek w przystępnej cenie domek. Rekomendacje moich znajomych są dla mnie najcenniejsze, dlatego bez wahania skontakowałam się z Magdą. Magda zapisała sobie wszystkie moje wymagania i po okołu tygodniu zadzwoniła z propozycjami. Czekałam ponad tydzień, poniewaz Magda miała sporo osób, ktore zgłosiły się przede mną i którym przedstawiała swoje oferty. Elf napisał, ze Magda podchodzi do spraw bardzo nieprofesjonalnie. Zupełnie się z tą opinią nie zgadzam. Nie wiem na podstawie czego została ona wykreowana. Aktualnie Magda zaproponowała mi mieszkanie, które bardzo mi się spodobało i czekam, az tamtejszy lokator się wyprowadzi. Mam nadzieję, ze wszystko potoczy się tak profesjonalnie jak do tej pory.
Jak było to pisane w innych postach, prawa rynku rządzą się same sobą i nikt nie ma na to wpływu. Czasem landlord ustąpi z ceny, czasem potrzebne jest po prostu szczęscie. Nie mozna miec do nikogo pretensji, ze cena mieszkania się zmieniła w tę czy w drugą stronę. Mnie Magda jasno mówiła, ze takie i takie mieszkanie jest za daną cenę, ale postara się wynegocjowac nizszą. Jezeli się nie udało, nie mogę miec do niej pretensji. Kazdy z nas wie, ze są okresy, kiedy popyt na mieszkania wzrasta kilkakrotnie i wtedy trudno jest znalezc mieszkanie ładne, a zarazem w konkurencyjnej cenie.
Postanowiłam napisac tego posta, poniewaz oburzył mnie styl wypowiedzi Elfa. Nie mozna nikogo publicznie pomawiac, przedstawiac zarzuty, a jednoczesnie nie przytaczac zadnych faktów na potwierdzenie swoich słów. Poniewaz ukończyłam studia prawnicze, wiem, ze nie dopusciłes się zniewagi, ale twoj czyn bardziej wypełnia znamiona przestępstwa zniesławienia. Za pomocą srodka masowego przekazu - do jakiego mozna zaliczyc internet - rozgłosiłes opinię i w ten sposób naraziłes na mozliwosc utraty zaufania potrzebnego w prowadzonej przez nią działalnosci. Abstrahując od języka prawniczego, puściłes po prostu oczerniającą plotkę. Nie poparłes swoich słów zadnymi dowodami. Plotki mają to do siebie, ze rozchodzą się błyskawicznie i zbierają ogromne zniwa. Nie wiem czy zrobiłes to swiadomie czy nie, ale wydaje mi się, ze w związku z tym co się wydarzyło, powinny pasc z twoich ust pewne słowa... chociazby wyjasnienia.

Avatar użytkownika
Napoleonkaa
Rozkręca się

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): Cz 12 lip, 2007 18:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 17 lip, 2007 11:06

Jestem troche dluzej niz tydzien na tym forum ;) Wiecej czytam niz pisze, ale cala ta dyskusja mnie smieszy i martwi jednoczesnie...Prawdziwy wysyp nowych uzytkownikow-ale to dobrze forum sie rozwija:)Wszyscy maja dziwnie jednakowe poglady i podobny styl wypowiedzi ;) Elf chce Nas ostrzec i moze troche doklada ;) A prawda jest pewnie gdzies po srodku:)
Elf jesli to forum ma sie rozwijac to proponuje wiecej takich postow-wtedy bedziemy sie klocic i spierac, a wszyscy beda mieli co czytac...

Pytanie czy warto???

Avatar użytkownika
Anek
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Pn 12 lut, 2007 12:00
  • Lokalizacja: z daleka...

Wt 17 lip, 2007 11:26

Anek napisał(a):wtedy bedziemy sie klocic i spierac, a wszyscy beda mieli co czytac...
Pytanie czy warto???


Chyba nie warto. Zamykam więc wątek, a sprawy osobiste proponuje załatwić poza forum.

Administrator
Admin

  • Posty: 120
  • Dołączył(a): N 19 lis, 2006 14:08

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES