Vantec

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 19 lis, 2015 18:01

Chcialem zapytac czy ktos z obecnych na forum pracuje w Vantecu, jaki klimat tam panuje, czy jest tam bardzo ciezko pod wzgledem jazy, dobre stawki na godzine przez agencje i czy jest mozliwosc przejscie na kontrakt dla Vanteca, pozzdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Avatar użytkownika
pawel22
Rozkręca się

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): Śr 15 paź, 2008 18:26

Pt 20 lis, 2015 15:55

Ja tam jeździłem...jeśli chodzi o kasę to szału nie ma...wkurzajacy jest 3 zmianowy system pracy weekendy praktycznie i naczepy kurtyny otwierasz i zamykasz około 10 razy w zmianie....klimat generalnie nie zły bo zbyt wielu chętnych nie mają do jazdy aha urlop raczej wtedy kiedy nissan jest zamknięty czyli przełom lipiec sierpień i grudzień styczeń czyli urlop w najdroższym okresie roku...aha i czasem na głowę leje się woda jak pada :mrgreen:

Avatar użytkownika
Marek73
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Wt 03 wrz, 2013 18:54
  • Lokalizacja: Tyne and Wear

N 22 lis, 2015 20:12

Hejka ja miałem nieprzyjemnosc tam pracowac i nie polecam, pieniadze zadne roboty kupa i towarzystwo nieciekawe. Moze to byc praca tymczasowa zeby miec na zycie ale na dluzej stanowczo odradzam. Dead end job bez zadnych perspektyw.

nettie
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Pt 03 mar, 2006 14:17

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne

cron