sobota
NCL- BOLTON 0:1
ATL.MADRIT-SEVILLA 2:1
BAYERN-DORTMUND 0:1
NIEDZIELA
ARSENAL -BIRMINGHAM 2:0
PSV-AJAX 1:2
LILLE-LION 1:0
Liga typerów :)
Cz 03 mar, 2011 00:46
SOBOTA 5.3
15:30 Stuttgart - Schalke 2:1
16:00 Newcastle - Everton 2:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:2
20:45 Juventus - AC Milan 2:1
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 2:2
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 1:3
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 3:1
21:00 Marseille - Lille 1:1
15:30 Stuttgart - Schalke 2:1
16:00 Newcastle - Everton 2:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:0
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:2
20:45 Juventus - AC Milan 2:1
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 2:2
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 1:3
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 3:1
21:00 Marseille - Lille 1:1
Morales
Bywalec
- Posty: 219
- Dołączył(a): N 01 lip, 2007 17:54
- Lokalizacja: brama na Targowej...
Cz 03 mar, 2011 01:33
SOBOTA 5.3
15:30 Stuttgart - Schalke 1:1
16:00 Newcastle - Everton 2:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:1
20:45 Juventus - AC Milan 2:1
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 1:1
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 1:2
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1
21:00 Marseille - Lille 1:1
15:30 Stuttgart - Schalke 1:1
16:00 Newcastle - Everton 2:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2:1
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:1
20:45 Juventus - AC Milan 2:1
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 1:1
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 1:2
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1
21:00 Marseille - Lille 1:1
Xm-S
Weteran
- Posty: 368
- Dołączył(a): So 12 wrz, 2009 19:46
- Lokalizacja: NE
Cz 03 mar, 2011 09:49
SOBOTA 5.3
15:30 Stuttgart - Schalke 2:2
16:00 Newcastle - Everton 2:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:3
20:45 Juventus - AC Milan 1:3
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 0:1
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 2:1
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:1
21:00 Marseille - Lille 2:1
15:30 Stuttgart - Schalke 2:2
16:00 Newcastle - Everton 2:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:1
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:3
20:45 Juventus - AC Milan 1:3
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 0:1
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 2:1
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2:1
21:00 Marseille - Lille 2:1
mefffju
Rozkręca się
- Posty: 64
- Dołączył(a): Wt 03 lis, 2009 14:10
Cz 03 mar, 2011 15:19
SOBOTA 5.3
15:30 Stuttgart - Schalke 2:2
16:00 Newcastle - Everton 1:2
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:2
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:2
20:45 Juventus - AC Milan 3:1
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 2:2
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 3:3
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 3:1
21:00 Marseille - Lille 2:1
Angel
15:30 Stuttgart - Schalke 2:2
16:00 Newcastle - Everton 1:2
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 3:2
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:2
20:45 Juventus - AC Milan 3:1
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 2:2
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 3:3
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 3:1
21:00 Marseille - Lille 2:1
Angel
Aniolek
Weteran
- Posty: 1439
- Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
- Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa
Pt 04 mar, 2011 09:11
SOBOTA 5.3
15:30 Stuttgart - Schalke 2:2
16:00 Newcastle - Everton 1:2
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-1
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 0-2
20:45 Juventus - AC Milan 1-2
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 1-1
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 1-1
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2-1
21:00 Marseille - Lille 1-1
15:30 Stuttgart - Schalke 2:2
16:00 Newcastle - Everton 1:2
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-1
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 0-2
20:45 Juventus - AC Milan 1-2
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 1-1
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 1-1
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2-1
21:00 Marseille - Lille 1-1
UNIA1938
Weteran
- Posty: 274
- Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
- Lokalizacja: LESZNO
So 05 mar, 2011 14:47
SOBOTA 5.3
15:30 Stuttgart - Schalke 2:1
16:00 Newcastle - Everton 1:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-0
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 0-2
20:45 Juventus - AC Milan 2-2
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 1-0
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 0-1
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-1
21:00 Marseille - Lille 2-1
15:30 Stuttgart - Schalke 2:1
16:00 Newcastle - Everton 1:1
18:30 Leverkusen - Wolfsburg 2-0
19:15 Arka Gdynia - Lech Poznań 0-2
20:45 Juventus - AC Milan 2-2
22:00 Atl. Madrid - Villarreal 1-0
NIEDZIELA 6.3
14:30 Liverpool - Manchester Utd 0-1
17:00 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1-1
21:00 Marseille - Lille 2-1
rolo123
Bywalec
- Posty: 203
- Dołączył(a): Pn 18 sie, 2008 13:36
Pt 18 mar, 2011 08:31
Widze ze troche ludzi chyba odpuscilo juz typowanie. Ale ten kto jeszcze jest za to gramy dalej zapodaje mecze na weekend....
Piątek 18.03
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:1
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:2
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1
18:30 Dortmund - Mainz 3:1
21:00 Lyon - Rennes 2:1
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:2
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 2:1
17:00 Chelsea - Manchester City 1:0
21:00 Marseille - PSG 2:0
21:00 Valencia - Sevilla 3:1
tabela bedzie dzis badz jutro. pozdro i powodzenia.
Piątek 18.03
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:1
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:2
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1
18:30 Dortmund - Mainz 3:1
21:00 Lyon - Rennes 2:1
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:2
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 2:1
17:00 Chelsea - Manchester City 1:0
21:00 Marseille - PSG 2:0
21:00 Valencia - Sevilla 3:1
tabela bedzie dzis badz jutro. pozdro i powodzenia.
Morales
Bywalec
- Posty: 219
- Dołączył(a): N 01 lip, 2007 17:54
- Lokalizacja: brama na Targowej...
Pt 18 mar, 2011 09:40
Może nikt nie odpuścił tylko nikt nie zapodał typów
Piątek 18.03
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:2
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:1
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2
18:30 Dortmund - Mainz 3:1
21:00 Lyon - Rennes 2:0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:3
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1:1
17:00 Chelsea - Manchester City 2:1
21:00 Marseille - PSG 1:1
21:00 Valencia - Sevilla 2:1
Piątek 18.03
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:2
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:1
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2
18:30 Dortmund - Mainz 3:1
21:00 Lyon - Rennes 2:0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:3
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1:1
17:00 Chelsea - Manchester City 2:1
21:00 Marseille - PSG 1:1
21:00 Valencia - Sevilla 2:1
Xm-S
Weteran
- Posty: 368
- Dołączył(a): So 12 wrz, 2009 19:46
- Lokalizacja: NE
Pt 18 mar, 2011 16:11
Piątek 18.03
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:2
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:1
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3:1
18:30 Dortmund - Mainz 4:1
21:00 Lyon - Rennes 2:0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:3
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1:3
17:00 Chelsea - Manchester City 2:2
21:00 Marseille - PSG 2:1
21:00 Valencia - Sevilla 2:1
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1:2
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:1
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3:1
18:30 Dortmund - Mainz 4:1
21:00 Lyon - Rennes 2:0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:3
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1:3
17:00 Chelsea - Manchester City 2:2
21:00 Marseille - PSG 2:1
21:00 Valencia - Sevilla 2:1
mefffju
Rozkręca się
- Posty: 64
- Dołączył(a): Wt 03 lis, 2009 14:10
Pt 18 mar, 2011 18:11
Piątek 18.03
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0:1
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:1
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0
18:30 Dortmund - Mainz 3:1
21:00 Lyon - Rennes 2:0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:3
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1:1
17:00 Chelsea - Manchester City 1:1
21:00 Marseille - PSG 2:1
21:00 Valencia - Sevilla 2:1
20:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0:1
20:00 Galatasaray - Fenerbahce 1:1
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0
18:30 Dortmund - Mainz 3:1
21:00 Lyon - Rennes 2:0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:3
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1:1
17:00 Chelsea - Manchester City 1:1
21:00 Marseille - PSG 2:1
21:00 Valencia - Sevilla 2:1
rolo123
Bywalec
- Posty: 203
- Dołączył(a): Pn 18 sie, 2008 13:36
So 19 mar, 2011 15:56
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
18:30 Dortmund - Mainz 3-1
21:00 Lyon - Rennes 2-0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1-2
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1-2
17:00 Chelsea - Manchester City 1-0
21:00 Marseille - PSG 2-0
21:00 Valencia - Sevilla 1-1
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
18:30 Dortmund - Mainz 3-1
21:00 Lyon - Rennes 2-0
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1-2
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 1-2
17:00 Chelsea - Manchester City 1-0
21:00 Marseille - PSG 2-0
21:00 Valencia - Sevilla 1-1
UNIA1938
Weteran
- Posty: 274
- Dołączył(a): Śr 19 wrz, 2007 08:47
- Lokalizacja: LESZNO
So 19 mar, 2011 17:55
Sobota 19.03
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2
18:30 Dortmund - Mainz 3:2
21:00 Lyon - Rennes 1:1
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:2
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 2:1
17:00 Chelsea - Manchester City 3:1
21:00 Marseille - PSG 2:1
21:00 Valencia - Sevilla 3:1
Angel
18:15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2
18:30 Dortmund - Mainz 3:2
21:00 Lyon - Rennes 1:1
22:00 Atl. Madrid - Real Madrid 1:2
Niedziela 20.03
12:30 Den Haag - Ajax 2:1
17:00 Chelsea - Manchester City 3:1
21:00 Marseille - PSG 2:1
21:00 Valencia - Sevilla 3:1
Angel
Aniolek
Weteran
- Posty: 1439
- Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
- Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości