Wakacje w sudetach

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 28 maja, 2015 21:52

W tym roku chcemy się znowu wybrać do Polski na wakacje. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o góry, ale tym razem nie Tatry, ale Sudety. Nigdy tam jeszcze nie byliśmy, więc jest niepewność względem noclegu, jak w tamtych okolicach jest z hotelami, dostanie się tam jakiś hotel z basenem np. w Karpaczu? Wydaje się, że to jest najpopularniejsza miejscowość w Sudetach Zachodnich, więc wstępnie tam szukamy noclegu. Jeśli ktoś już tam spędzał wakacje i może coś polecić to będzie super. Z góry dzięki za odzew.

gargamelek
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Cz 21 maja, 2015 16:57

Pt 29 maja, 2015 09:12

Decydując się na KArpacz na pewno nie będziecie zawiedzeni :) To śliczna i bardzo urokliwa miejscowość górska, w przepięknej scenerii :) Osobiście uwielbiam spędzać tam wakacje. Co do hoteli to wybór jest naprawdę duży, wpiszcie sobie to w wyszukiwarkę i poszukajcie hotelu według tego, czego po nim oczekujecie - spa, baseny czy inne atrakcje.

Fighter
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 22 maja, 2015 08:09

N 31 maja, 2015 22:28

W Sudetach są chyba dwie najbardziej popularne miejscowości do wypoczynku - Szklarska Poręba i Karpacz. Według mnie jeśli chodzi o hotele to chyba w Karpaczu będzie większy wybór,ale obie miejscowości są bardzo urokliwe i świetne do wypoczynku.

cwanabestia
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Cz 21 maja, 2015 17:04

Pn 01 cze, 2015 08:22

cwanabestia napisał(a):W Sudetach są chyba dwie najbardziej popularne miejscowości do wypoczynku - Szklarska Poręba i Karpacz. Według mnie jeśli chodzi o hotele to chyba w Karpaczu będzie większy wybór,ale obie miejscowości są bardzo urokliwe i świetne do wypoczynku.


No właśnie, rozważaliśmy właśnie wybór między Szklarską Porębą i Karpaczem, ale na podstawie takiego wstępnego rozpoznania stwierdziliśmy, że jednak wybierzemy Karpacz, gdyż tam będzie łatwiej znaleźć jakieś dobry hotel na zakwaterowanie. Teraz pozostaje tylko kwestia wybrania konkretnego hotelu i tyle. Resztę spraw przedwyjazdowych mamy już dograną.

gargamelek
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Cz 21 maja, 2015 16:57

Pn 01 cze, 2015 19:06

Polecam Sudety, bo sam mieszkałem u ich podnóża przez blisko 20 lat. :D Zarówno Karpacz i Szklarska poreba maja swoje plusy, ktorymi sa bliskosc do Sniezki (Karpacz) oraz wodospady i ładne górskie pejzaże (Szklarska). Obydwie miejscowosci znajduja sie krok od Karkonoskiego Parku Narodowego. Przy okazji doradziłbym zwiedzić jeszcze Jelenią Górę oraz Wałbrzych (a konkretnie Zamek Książ oraz Szczawno Zdrój).

Avatar użytkownika
emate
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 13:28
  • Lokalizacja: Sunderland/Wałbrzych

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do POGADUCHY

cron