Wgram system operacyjny Linux na laptop/desktop

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 18 lis, 2013 14:22

Witam
Oferuje wgranie systemu operacyjnego Linux Mint lub inny Linux (ustawienia i wgranie oprogramowania) jako glowny lub jako drugi system w komputerze obok Windowsa oraz zoptymalizowanie Widowsa
tel.07707710539 Obrazek

artek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 12 paź, 2013 16:56

Pn 18 lis, 2013 20:03

Jak ktos sam nie umie zainstalowac linuxa z plytki to watpie zeby potrzebowal wogole linuxa?

A ile takie wgranie kosztuje?

majkel
Rozkręca się

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): So 13 paź, 2012 06:50
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

So 23 lis, 2013 19:52

A usluga to pewnie darmowa bo inaczej musialby pan miec firme zarejestrowana. Bo wie pan jak to jest z Urzedem Skarbowym i robieniem konkurencji ludziom ktorzy placa podatki :D

tflis007
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pn 07 mar, 2011 09:34
  • Lokalizacja: http://www.ta-computers.co.uk

N 24 lis, 2013 12:42

tflis007 napisał(a):A usluga to pewnie darmowa bo inaczej musialby pan miec firme zarejestrowana. Bo wie pan jak to jest z Urzedem Skarbowym i robieniem konkurencji ludziom ktorzy placa podatki :D


LoL!

Nie ma to jak Polaczek Polaczkowi dolki kopie... ahhh kiedy polaczki przestana sie wzajemnie podpierda**ac....

No Comment.

krzysiek
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): N 09 lis, 2008 19:16
  • Lokalizacja: Darlington / Szczecin

Pn 25 lis, 2013 13:09

Krzysiek a czemu zaraz dolki kopie. Skoro ja mam zarejestrowana firme, place podatki vaty sraty itd A takie osoby tylko okradaja mnie i panstwo. Ciekawe jak ty mialbys jakas firme, a wiedizalbys, ze inne osoby robia to samo na lewo. Ciekawe czy bys nie zareagowal? ALe widocznie skoro tak podchodzisz do tego to pewnie nie masz firmy i nigdy nie bedziesz miec

marahajji
Rozkręca się

  • Posty: 97
  • Dołączył(a): Pn 21 sty, 2013 15:41
  • Lokalizacja: Sunderland

Wt 03 gru, 2013 20:00

krzysiek napisał(a):
tflis007 napisał(a):A usluga to pewnie darmowa bo inaczej musialby pan miec firme zarejestrowana. Bo wie pan jak to jest z Urzedem Skarbowym i robieniem konkurencji ludziom ktorzy placa podatki :D


LoL!

Nie ma to jak Polaczek Polaczkowi dolki kopie... ahhh kiedy polaczki przestana sie wzajemnie podpierda**ac....

No Comment.


LoL!

Nie ma to jak Polaczek Polaczkowi dopierdziela.
Jeśli założyciel tematu nie podał ceny to osobiście się domyslam, że jest ta usługa za darmo.

Buła
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Pt 25 paź, 2013 20:47

Wt 24 gru, 2013 21:37

marahajji popieram! precz z darmozjadami zerujacych za darmoszke!!!!! chcesz cos robic legalnie...? zaplac podatek!

gilu-19
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): So 26 lis, 2011 12:36
  • Lokalizacja: Sunderland

Pt 28 lut, 2014 12:15

Szok kłócicie się nic więcej. Nie o to chodzi. Kolega zaproponował tylko instalację systemu. Czy jeśli ktoś Ci proponuje wydrukowanie dokumentów to też jest to konkurencja dla tania drukarnia internetowa polecam np. wydrukowanie u kolegi to pójdziecie go podkablować, że za 30 centów wydrukował komuś dokumenty?! Bez przesady proszę.

sajmon22
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 28 lut, 2014 12:08

So 01 mar, 2014 00:49

Jeżeli kolega dopiero zaczyna, to o ile wiem jeszcze ma trochę czasu na rejestrację w HMRC, chociaż należy to zrobić JAK NAJSZYBCIEJ a podatek wstecz i tak trzeba zapłacić i można dostać karę za opóźnienie, ale teoretycznie jeszcze nie jest nielegalny, no chyba że w ogóle podatku płacić nie ma zamiaru i nie prowadzi ewidencji itd...

Tutaj jest trochę inaczej niż w Polsce, mam wrażenie, że rząd Królowej liczy się z tym, że ktoś nie zapłaci podaktu za jakiś czas kiedy zaczyna, ale gdy mu się uda i biznes wypali to łatwo jest się zarejestrować i nie opłaca się wtedy dalej działać na czarno, kiedy firma przynosi zyski.

To takie jakby wspieranie przedsiębiorczości, damy ci trochę czasu ale jak ci się uda to musisz się zarejestrować i zapłacić wstecz. Chyba lepsze rozwiązanie niż ZUS-owski i US-owski zamordyzm w Polsce. Oczywiście niedostosowane do naszej mentalności, bo który Polak uczciwie przyzna się do tych zysków sprzed rejestracji, jeśli nie będzie musiał? Ale z Brytyjczykami jest pewnie podobnie i Królowa bierze na to poprawkę ;)

Tak czy inaczej nie ma się co kłócić bo NIE WIEMY co kolega, który dał ogłoszenie robi i ma zamiar robić, ale faktem jest, że jeżeli ma zamiar robić to za pieniądze to powinien się raczej prędzej niż później zarejestrować w HMRC.

I o ile w Polsce można dyskutować, czy działalność na czarno jest moralnie uzasadniona bo przedsiębiorcy są jawnie okradani i łupieni przez bandyckie mafijne państwo Rudego i jego kumpli (zresztą bez różnicy w sumie kto rządzi) i często nie mają wyjścia, to tutaj jednak jest w miarę normalnie i Królowa jest raczej przyjazna ludziom biznesu, więc robienie konkurencji na czarno jest po prostu nieuczciwe i moralnie nieuzasadnione :)

Tak na marginesie to ja możliwości zarobienia na instalowaniu linuxa za bardzo nie widzę, więc myślę, że to rzeczywiście ogłoszenie hobbystyczne :)

Owly Owl
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): N 20 maja, 2012 23:27
  • Lokalizacja: Northumberland

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do HOBBY UK

cron