Witam potrzebuje Pomocy!!!!

Wt 24 sie, 2010 15:57

Witam ma pytanie czy moge zamienic sie na samochody(mój samochod mam w kredycie i chce go dalej splacac)czy jest taka mozliwosc na zamiane i czy bank bedzie mial do mnie jakies ale jakby sie dowiedzial i jak to zrobic zeby ten nowy wlasciciel nie mial jakis klopotów w trakcie przerejestrowania auta,bo kurde moje dane bede w dowodzie a jak zlapie go policja to ja bede mial klopoty(ewentualne madaty czy tam punkty) jak to zrobic ? prosze o pomoc!!!! czekam na odpowiedz z góry dzieki :)))) :?

MALINA1987
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 24 sie, 2010 15:49

Wt 24 sie, 2010 18:25

Niestety,jesli masz samochód na raty to się nie zamienisz.Wiem bo pare miesięcy temu pomagałam znajomemu,który auto ma na raty .Póki nie spłacisz to raczej nigdzie auta ci nie skupią,bo kredyt jest na konkretne auto a nie na osobę .

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 24 sie, 2010 22:20

izuncia a co jesli zamieniasz sie w komisie? Czy oni nie splacaja twojego kredytu i dodaja do nowego auta? Pamietam, ze cos takiego robil znajomy z pracy

Vodun


Wt 24 sie, 2010 22:56

Vodun napisał(a):izuncia a co jesli zamieniasz sie w komisie? Czy oni nie splacaja twojego kredytu i dodaja do nowego auta? Pamietam, ze cos takiego robil znajomy z pracy


to zalezy na jakich warunkach masz kredyt. najlepiej zdzwonic i zapytac w firmie udzielajacej kredytu.

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Śr 25 sie, 2010 06:02

Vodun napisał(a):izuncia a co jesli zamieniasz sie w komisie? Czy oni nie splacaja twojego kredytu i dodaja do nowego auta? Pamietam, ze cos takiego robil znajomy z pracy


Spłacają jeśli zostaje ci pare rat i to zależy od kredytu,ja pytałam w kilku komisach w Sunderlandzie i nikt nie chciał auta ,póki nie zostanie spłacone.Chociaż może źle trafiłam,nie mam problemu z angielskim więc to nie było tak że nie zrozumiałam.Jeden sprzedawca mi powiedział,że gdyby to były 2 -3 raty to jeszcze by się zastanowili ,ale jesli więcej to nie.Dlatego,że nawet w historii auta jest czy jest ono spłacone czy nie .W każdym razie jak ja pytałam parę miesięcy temu to nikt nie chciał wyrazić zgody na zamianę ,z tym że tych rat było około 12 jeszcze.Może teraz coś się zmieniło...

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do MOTO UK

cron