Witamy na NOWYM (starym) FORUM !! :) :) :)

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 13 lut, 2006 20:43

Witam Was serdecznie,

I witam po kolejnej przeprowadzce. 15 Września 2005 nastąpiła ostatnia przeprowdzka forum (wtedy z darmowego serwera na płatny). Od tamtego czasu do dzisiaj na starym forum zarejestrowało się 260 uzytkowników :!: (czyli przybywało 1.72 nowego użytkownika dziennie)
Napisaliśmy ponad 1024 posty (ok.6.79 dziennie).
Dziś po raz kolejny przenosimy się na nowe forum (i nowy znacznie szybszy serwer).
Z paru względów nie przeniosłem starych wątków i starych uzytkowników na nowe forum, więc trzeba się będzie rejestrować od nowa.
Stare forum od dzisiaj jest zablokowane do pisania - tzn. można czytać stare posty, ale nie można nic dopisywać.
Mam nadzieje że chwilowe trudności (trzeba się zarejestrować od nowa) nie zniechęcą Was do przeprowadzki.
8)

a więc jak mówi francuskie powiedzenie:
Umarł król - niech żyje król !
*Le roi est mort, vive le roi! (fr.)
Opis: pierwszy raz użyte w 1461 roku, po raz ostatni w 1824, tymi słowami we Francji heroldowie ogłaszali zmianę na tronie.


Posty ze starego forum można obejrzeć tutaj:
http://nc.to.pl/phpBB2/index.php

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 lut, 2006 08:34

Witaj Rysku ! Czemu zmieniles Forum?

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 14 lut, 2006 12:15

bo stare bylo za fajne, mialo za duzo userow i bylo za duzo przydatnych informacji :) a teraz od nowa, polowa userow nie przyjdzie, bo nie bedzie sie chcialo rejestrowac :) beda woleli portal rydzyka :D a ja mam teraz ujowa range - swiezy i zielony ;/ stali userzy powinni miec wlasne rangi, ktorym rysku mozesz powpisywac odnosnie ich zachowan. mi to pasuje: ''Cicha woda'' :P bom spokojny i sie nie denerwuje :D

dudek


Wt 14 lut, 2006 15:33

Zmienil, bo ciagle mu cos nie pasuje :lol:

Moze tez jakies zasady wprowadzi :wink: Np. Jak banuje kogos, to niech uprzedzi za co i na ile. Tak, jak powinno byc dobrym forum (a takie Rycho, chce, zeby bylo)

I moze mniej postow zacznie kasowac. W koncu forum jest od tego, zeby sie wypowiadac na rozne tematy. A jemu, jak cos nie pasuje, to od razu kasuje watek :wink: :wink: :wink:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 14 lut, 2006 18:04

Witam ponownie :)

Jak napisałem wcześniej bylo pare powodów techniczno-formalnych, że forum jest jako nowe. Jak sie spotkamy, to przy kufelku piwa opowiem dokładnie :D

Stare forum jest caly czas aktywne i nic nie będzie kasowane, jest tez juz zarchiwizowane dla potomnych pokoleń... :D Problem ze zniknięciem przedostaniego forum leży poza mną - wtedy bylo to na darmowym serwerze bez opcji archiwizacji. A ze darmowy serwer zostal wylaczony...
Teraz jedno i drugie forum są komercyjnym serwerze a kopia u mnie w kompie..

Rankingi jakie są - każdy widzi - :D więc czekam na Wasze propozycje czyli ile postów i jaka ranga.

Dzialają juz gotowe awatarki (obrazki do wklejenia w profilu) - jest kilka gotowych galerii, wiec jak ktos nie chce wymyslac moze sobie wybrac gotowca. Bedzie ABC obslugi forum, bo nie kazdy wie jak wkleic obrazek, linka, zmienic kolor, czy wstawic awatarka. Akurat Wy to elita i wiecie co i jak, ale nie kazdy uzywal tego rodzaju forum i moze nie wykorzystac wszystkich mozliwosci.

Emotikony sa na razie standartowe, lada moment beda rozszerzone - ale jak macie dodatkowe fajne - piszcie.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 lut, 2006 18:11

aha - dzial PRACA nie jest zablokowany do pisania - jest tam link do strony glownej - i tam jest teraz forum PRACA.

Dostep do forum forum jest z glownej stony klikajac na >> PRACA w ANGLII - oferty

dla leniwych skrot
http://ncl.to.pl/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=38


Panel do logowania jest obok (ale tylko na tej podstronie gdzie jest forum)

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 lut, 2006 18:22

aha - PW na starym forum caly czas dzialaja (moze byc np. przydatne Kasi apropo imprezy - ).

Można wejść cały czas w edycje strych postów na starym forum, a potem kopiuj - wklej i na nowe forum (apropo rzeczy ważnych)
Jednak chciałbym natomiast wszytskie ważne informacje zebrać do razem - i z Waszą pomocą zrobić z tego artykuły i wstawic na strone.

Każdy z Was będzie mógl sam pisać artykuły na stronie głównej tak jak wcześniej mówiłem (natomiast przepraszam tych co mieli mieć tę opcje parę dni temu :oops: - nie zdążyłem ze wszystkim na czas, ale już kończe dogrywać szczegóły techniczne...)

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 lut, 2006 19:19

a rangi rysku? mozesz stalym bywalcom dac wedle zyczenia rangi ?

dudek


Wt 14 lut, 2006 19:28

swieży i zielony ;) 0
zielony 2
udaje że zagląga na forum ;) 4
stara się tutaj zaglądać 10
zgląda tutaj :) 15
bywalec 25
stary bywalec 50
guru i wymiatacz forum ;) 100

======

tak jest teraz (propozycja) -

p.s. mysle ze dla starych bywalcow ze starego forum - zrobic nowe podforum (Stare Byki, Lwy salonowe czy coś w tym stylu) - do grupy bylyby np. dopisywane osoby ktore przekrocza 50 (w postach a nie w latach).
Na tym ukrytym forum dla starych bywalcow mozna by ucinac pogawedki, nie zasmiecajac otwartych watkow. Co ty na to?

p.s.2 a co myslicie o czacie ?

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 lut, 2006 19:34

chat sie przyda bo ludzi jest coraz wiecej, przydala by sie opcja numeru GG lub wpisywanie jego zamiast numeru messengera lub AOL czy co tam jest, a stworzenie tego podforum dla stalych bywalcow bylo by super, z tym,ze nie dawac wejscie komus kto machnie 50 bzdurnych postow, ale zeby wlasnie grono stalych bywalcow decydowalo kogo przyjac i za jakie zaslugi. co Wy na to ? Chce zeby to byla naprawde spolecznosc ludzi tu piszacych madre rzeczy :)

dudek


Wt 14 lut, 2006 19:52

Czatu nie bylo poprzednio na stronie (tego co zrobiles), poniewaz w Muzeum i w Collegu w zwiazku z ignorowaniem uwag osoby czuwajacej nad komputerami (prosba o wyjscie z czata), blokuja po prostu trefne strony. Tak bylo w colegu z Wirtualna Polska i Londynkiem :D
Wiec bedzie trzeba to jakos obejsc i zrobic przekierowanie przez jeszcze jakis serwer w razie czego.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 14 lut, 2006 20:13

a apropo nowych awatarkow:

oto kilka z tych co mozecie wstawic w swoj profil -- caly wybor w:
Profil >> Wybierz Emblemat z galerii:Pokaż galerie >> i tam wybrać temat:ludzie, zwierzeta itd...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 15 lut, 2006 17:03

Dudek napisał(a): nie dawac wejscie komus kto machnie 50 bzdurnych postow, ale zeby wlasnie grono stalych bywalcow decydowalo kogo przyjac i za jakie zaslugi.


To Dudek juz odpada :lol: za bzdurne i docinajace ludziom posty.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Śr 15 lut, 2006 21:47

a ja chce byc caly czas 'zielony'
da sie jakos?
pzdr

stefano
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 00:18

Cz 16 lut, 2006 16:46

stefano napisał(a):a ja chce byc caly czas 'zielony'
da sie jakos?
pzdr


TAK, wiecej nic nie pisz :wink: :wink:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

Powrót do Forum ogólne

cron