WOŚp

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 07 sty, 2007 16:40

moi drodzy tylu polakow tu mieszka i zadnego sztabu wielkiej orkiestry???????????
moze chcielibysmy tez cos dac a tu jest tylko kilka innych sztabow....


14 stycznia......



http://www.wosp.org.pl/15final/lista_z_sztabow.php

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

N 07 sty, 2007 16:55

po moim trupie ...

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

N 07 sty, 2007 17:07

rafal cos taki zasadniczy

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

N 07 sty, 2007 17:36

Rafal moze nie wszystkim brakuje...........:)

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pn 08 sty, 2007 16:05

jak bylam w Polsce to chiba z 2 razy balam udzial w WOSP-ie ...zzzzimno bylo..ale rozgrzewaly nas dobre serducha :)))

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Pn 08 sty, 2007 16:12

Bardzo fajnie,ze jest taka inicjatywa,a zarazem zle.
Zle,poniewaz rzadzacy w Polsce moga spokojnie obnizac wydatki budzetowe na lecznictwo,przeznaczajac je np.na wojne w Iraku itp.
Dobrze,bo juz niejedno dziecko dzieki nim zyje zdrowe,a lekarze nie maja wyrzutow sumienia z powodu braku sprzetu.
Troche wiecej refleksji,moi drodzy,bo zaczynacie przesadzac oceniajac cos o czym wiele nie wiecie.
Mysle,ze wielu zrozumie dlaczego Azizie tutaj lepiej..,bo ja ja rozumie.
...i po coz te motta?

bary


Wt 09 sty, 2007 13:51

Bary to nie tak... w Polsce kazdy pretekst bylby dobry zeby obnizyc budzet na co kolwiek, to fakt ale nie myslimy teraz w kategorii mieszkancow Polski tylko w kategorii emigranci. Nie wiem jak Wy ale ja jako emigrant zarobkowy moge dac dyche, dwie albo trzy i nie zbiednieje. Bede mial swiadomosc ze zrobilem cos dobrego i dobrze mi z tym bedzie.

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Wt 09 sty, 2007 14:38

Popieram Martinka, czlowiek nie zbiednieje a drugiemu sie polepszy. Poza tym najwieksza radosc jest z tego kiedy sie widzi drugiego czlowieka zadowolonego i radosc w jego oczach. To wlasnie daje najwieksza satysfakcje.

Mozna miec duzo pieniedzy i zadnej z nich satysfacji. Dopiero gdy sie komus zrobi przyjemnosc wtedy te pieniadze i ich znaczenie nabieraja wagi.

Oczywiscie napierw trzeba zaspokoic swoje potrzeby i marzenia, po to sie pracuje, ale nie zapominajmy o tych ktorzy maja mniej niz ty sam.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 09 sty, 2007 15:28

duzo pieniedzy i zadnej satysfakcji??? chyba nie wiecie co sie z pieniedzmi robi ... :wink:

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Wt 09 sty, 2007 17:55

nie bede dorabiac pana Owsiaka 8) wole juz dac na tace :lol:

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Wt 09 sty, 2007 19:09

Nie mowilbys tak gdyby zycie np.: Twojego dziecka zalezalo od aparatury,ktora Owsiak kupil z pieniedzy WOSP dla danego szpitala.A tak sie sklada,ze od lat wiele sprzetu(o ile nie caly) zwlaszcza na oddzialy noworodkow i inne specjalistyczne oddzialy dzieciece ale nie tylko kupuje nie kto inny tylko Owsiak.Wiem o tym bo moje corka korzystala z takowego sprzetu i dzieki Bogu udalo sie,zyje ma 12 lat i ma sie calkiem dobrze.Jezeli czegos nie wiecie( nie mowie o wszystkich)to nie piszcie.A i jeszcze jedno Owsiak byl juz calkiem zamoznym czlowiekiem w chwili rozpoczecia akcji WOSP. :D

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

Wt 09 sty, 2007 20:36

damian m oge ci ta tace podsunac a potem ::pijacy

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Wt 09 sty, 2007 22:16

Nie wazne ile on z tego ma!!!wazne ze dzieci maja sprzet i jest tego naprawde duzo w calej polsce ... bardzo sie ciesze ze moje dzieci po urodzeniu mialy zbadany sluch a innym dzieciaka uratowal zycie

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Wt 09 sty, 2007 22:55

Zgadzam sie z przedmowca,gdyz sam stracilem dziecko tylko dlatego,ze szpital nie mial odpowiedniego sprzetu.Przykro bylo,kiedy po akcji WOSP ten wlasnie szpital otrzymal wczesniej brakujacy sprzet.Nikt nie kupil sprzetu ze zbiorek na tace...
Powiem wiecej:nikt nie liczy ile Kaczka bierze za osmieszanie kraju oraz wprowadzanie niepotrzebnego zametu w nim.Naganne(zdaniem niktorych)jest jesli ktos chce zrobic cos dla innych.
Powiem,ze znalem wielu takich "szalonych" ludzi,ktorzy oskazani o sprzeniewierzanie ratowali ludzkie zycie nie dbajac o siebie i swoje zdrowie.Glodowali nawet.
Owsiak nic nikomu nie jest winny,gdyz jest czlowiekiem "na widelcu"i gdyby zrobil cokolwiek zlego to ma zbyt wielu wrogow,ktorzy zmieszaliby go z blotem za sprzeniewierzona chocby zlotowke.
Pozdrowki dla wszystkich.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 10 sty, 2007 06:23

Moze i tak...
Czepiasz sie ze "kaczka" robi zament za duza kase... a niedlugo rosjanie zakrecom kurek i co? wole gafy "Kaczora" niz uzaleznianie kraju od Rosji tak jak to skutecznie robily poprzednie rządy, ale to nie ten temat...
swoja drogą nikt nie wie ile kasy ma Owsiak ale za darmo tego nie robi
pozdro

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do POGADUCHY