Wybory

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 09 paź, 2011 21:22

Głosowaliście???
Jakie wrażenia po wynikach?

KlaudiaR
Bywalec

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:42

N 09 paź, 2011 21:25

Takie jak i przed wynikami.. nie po to emigrowalem zeby sie zastanawiac nad tamtymi wyborami:P

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

N 09 paź, 2011 21:58

reasumujac caloksztalt tego co sie dzieje w Ojczyznie, jak wyglada gospodarka a raczej jej brak skoro zostal tylko Lotos z glownych galezi przemyslu (notabene panowie po prawej juz slinia sie na jego), reszta poszla w rece inne niz by sie nam wszystkim wydawalo, ot co. Gaz lupkowy? A i owszem 1% dla nas (tez niezle).Czekam kiedy greka zawita do nas, kiedys pewien madry czlowiek rzekl mi, 4 rozbior to kwestia czasu (a byly lata '80te), tak wiec tylko pogratulowac kolejnego dobrego posuniecia Naszego Narodu, a mozna bylo calosc skasowac i zaczac od nowa (gdzie jest powiedziane iz elyta musi nosic koszulke lidera). Wiem wiem iz zmienic kierat na maszyne z silnikiem diesla jest prawie nie wykonalne ale opcja lezy w gestii Nas, czas na chwile zadumy co jest na plus a co jest na minus a odpowiedz sama przyjdzie.

Avatar użytkownika
WIKING
Rozkręca się

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): So 05 lut, 2011 10:32

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do Forum ogólne