Wycieczki rowerowe w UK

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 01 cze, 2009 20:25

;) dzięki Scofield za reklamę

a tak na powaznie to jak macie problemy z waszymi rowerami to służę fachową pomocą techniczną w przyjaznej cenie.

tel: 07874003433
gg: 1464312
pozdrawiam i polecam się na przyszłość

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 08 lip, 2009 14:08

Hejka Cyklisci i CyklistkiTo moze znajdzie sie ktos chetny ustawic sie na przejazdzke np do south shields w nadchodzaca niedziele,jestem z gateshead dojechalbym do mostu milenijnego i z tamtad mozna by wyruszyc .co wy na to?Lub gdziekolwiek indziej jezeli ktos ma pomysl, checi i czas.

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Śr 08 lip, 2009 16:47

Lord Maniek napisał(a):Hejka Cyklisci i CyklistkiTo moze znajdzie sie ktos chetny ustawic sie na przejazdzke np do south shields w nadchodzaca niedziele,jestem z gateshead dojechalbym do mostu milenijnego i z tamtad mozna by wyruszyc .co wy na to?Lub gdziekolwiek indziej jezeli ktos ma pomysl, checi i czas.


Witaj! Chetnie,ale pracuje w weekend:( Nastepny weekend mam wolny. Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Śr 08 lip, 2009 19:05

no to niestety w nastepny weekend mi nie pasuje wybieram sie do Londynu ,ale pasuje mi w ten piatek jak i w nastepnym tyg od poniedzialku do czwartku jezeli odpowiada ci jakis termin to daj znac ,pozdrawiam!

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Śr 08 lip, 2009 22:11

Proponuję poniedziałek 20 lipca całodniowy wyjazd do Northumberland Park w naprawdę fajne miejsce. Jedziemy tam z kolegą i nie widzę problemu żeby pojechało więcej chętnych osób. Dystans ok.70km, trasa dosyć wymagająca(kilka stromych podjazdów), głównie droga asfaltowa, ładne tereny. Wypadało by być w miarę przygotowanym pod względem formy i sprzętu.
Więcej informacji pod nr tel lub nr gg ,ktory podałem dwa posty wczesniej.
Zapraszam

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 08 lip, 2009 22:41

Mam pytanko: A czy dziewczyny tez zabieracie czy to meskie stowarzyszenie samozwancze ::pijacy

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Cz 09 lip, 2009 08:34

Lord Maniek napisał(a):no to niestety w nastepny weekend mi nie pasuje wybieram sie do Londynu ,ale pasuje mi w ten piatek jak i w nastepnym tyg od poniedzialku do czwartku jezeli odpowiada ci jakis termin to daj znac ,pozdrawiam!


Wstepnie pasuje mi 14 na wycieczke, jak sie nic nie zmieni mam caly dzien wolny wiec jak cos pisz na gg 3633552. Pozdrawiam!
ps. 20stego pracuje, niestety takie dziwne zmiany, ale przeciez zawsze mozna sie dogadac i wszyscy mile widziani!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 09 lip, 2009 20:32

ja mogę się umawiać dopiero po 19 lipca, niestety wczesniej nie mam możliwości.
nie widzę problemu żeby na wycieczkę jechały dziewczyny- to nie impreza samców ;)
do usłyszenia

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 09 lip, 2009 23:06

Dzieki bikemario, he he, obiecuje ze nie bede bardzo marudzic :lol: Tylko troszke :zly: Wracam z Polski 22 lipca i z przyjemnoscia skusila bym sie na taki wyjazd. 70km to byl by fajny poczatek sezonu rowerowego :D A do tego czasu z checia zostawila bym moj rowerek w dobrych rekach bo trzeba mu troche podkrecic to i owo..

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Pt 10 lip, 2009 21:15

nie ma problemu, co do szczegółów zgadamy się bliżej terminu wyjazdu, nie widzę problemu żeby poczekać na ciebie aż wrócisz,
co do rowerów to oczywiscie warto je sprawdzić przed wyjazdem zeby uniknać niespodzianek, bo jednak bedziemy kawałek od domu
ze względu na Kasię proponuję terminy 23,24 lub 26 lipiec , ja osobiscie mogę się dostosować
co wy na to?

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 10 lip, 2009 21:35

bikemario napisał(a):nie ma problemu, co do szczegółów zgadamy się bliżej terminu wyjazdu, nie widzę problemu żeby poczekać na ciebie aż wrócisz,
co do rowerów to oczywiscie warto je sprawdzić przed wyjazdem zeby uniknać niespodzianek, bo jednak bedziemy kawałek od domu
ze względu na Kasię proponuję terminy 23,24 lub 26 lipiec , ja osobiscie mogę się dostosować
co wy na to?


Proponuje 23 lub 24 :)

Maciek

raistlin
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Wt 23 wrz, 2008 21:47

So 11 lip, 2009 19:12

bikemario napisał(a):nie ma problemu, co do szczegółów zgadamy się bliżej terminu wyjazdu, nie widzę problemu żeby poczekać na ciebie aż wrócisz,
co do rowerów to oczywiscie warto je sprawdzić przed wyjazdem zeby uniknać niespodzianek, bo jednak bedziemy kawałek od domu
ze względu na Kasię proponuję terminy 23,24 lub 26 lipiec , ja osobiscie mogę się dostosować
co wy na to?


Witam, według grafiku mam 23 wolne.ale nigdy niewiadomo, jednak wstepnie ten termin. Pozdrawiam wszystkich!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 12 lip, 2009 08:04

no to wstępnie umawiamy się na 23 lipca (wygląda na to że większości pasuje)

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

N 12 lip, 2009 20:48

He He, Dzieki chlopaki :D Rowerek juz w dobrych rekach fachowca (dzieki bikemario ;) ), a ja szefa od jutra prosze o jeszcze jeden dzien wolnego i (mam nadzieje) widzimy sie 23 lipca. Pozdrowka!!!

Ps. Ale z cukru nie jestesmy i nawet jak by troche padalo to jedziemy, prawda?!

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Pn 13 lip, 2009 18:54

Kasiek napisał(a):He He, Dzieki chlopaki :D Rowerek juz w dobrych rekach fachowca (dzieki bikemario ;) ), a ja szefa od jutra prosze o jeszcze jeden dzien wolnego i (mam nadzieje) widzimy sie 23 lipca. Pozdrowka!!!

Ps. Ale z cukru nie jestesmy i nawet jak by troche padalo to jedziemy, prawda?!


Tez musze swoj lekko przejrzec i umyc;) Oprawa techniczna bedzie dobra, bo ja też jestem mechanikiem rowerowym:) Tak wiec jak wszystkim pasuje to tylko teraz pozostaje ustalic godzine i miejsce spotkania!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do HOBBY UK

cron