Wycieczki rowerowe w UK

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Wt 14 lip, 2009 09:20

Tez musze swoj lekko przejrzec i umyc;) Oprawa techniczna bedzie dobra, bo ja też jestem mechanikiem rowerowym:) Tak wiec jak wszystkim pasuje to tylko teraz pozostaje ustalic godzine i miejsce spotkania!


Super! Ja tez potwierdzam 23 lipiec (fajnie jest miec fajnych szefow :cool: )
Co do czasu i miejsca to sie Panowie dogadajcie a ja sie dostosuje, jako ze jestem w mniejszosci ;) . Pozdrowka i do zobaczenia!

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Pn 20 lip, 2009 23:43

Witam wszystkich zainteresowanych czwartkowym wyjazdem .
Wcześniej zaproponowałem wyjazd do Northumberland Park , ale w związku z tym, że pogoda może byc nienajciekawsza a trasa dość długa, chciałbym zaproponować Chopwell Wood.
Miejsce to jak pewnie większość z was się orientuje nie jest zbyt daleko (ok.25km od Newcastle) więc w razie jakby pogoda była niezbyt przyjazna to zawsze będzie bliżej i szybciej do domu.
Myślę że na pierwszy raz to lepszy pomysł i miejsce warte odwiedzenia, a następnym razem możemy sie wybrac gdzieś dalej.
Jako miejsce i czas spotkania proponuję Milenium Bridge o godz.10:00. Czas powrotu przewiduje na ok. godz.16
Proponuje zabrać ze sobą kurtki przeciwdeszczowe, przynajmniej jedną dętkę na zmianę, ewentualnie jakieś łatki, odpowiednią ilość napoju i jedzenia(w/g własnych potrzeb) i jakąś kasę (w razie czego).
Oczywiście każdy mile widziany.Jedziemy całą grupa od początku do końca.Trasa ustalona(nie przewiduję żadnych zmian w trakcie, no chyba że z przyczyn niezależnych).
Co wy na to?

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 22 lip, 2009 14:34

bikemario napisał(a):Witam wszystkich zainteresowanych czwartkowym wyjazdem .
Wcześniej zaproponowałem wyjazd do Northumberland Park , ale w związku z tym, że pogoda może byc nienajciekawsza a trasa dość długa, chciałbym zaproponować Chopwell Wood.
Miejsce to jak pewnie większość z was się orientuje nie jest zbyt daleko (ok.25km od Newcastle) więc w razie jakby pogoda była niezbyt przyjazna to zawsze będzie bliżej i szybciej do domu.
Myślę że na pierwszy raz to lepszy pomysł i miejsce warte odwiedzenia, a następnym razem możemy sie wybrac gdzieś dalej.
Jako miejsce i czas spotkania proponuję Milenium Bridge o godz.10:00. Czas powrotu przewiduje na ok. godz.16
Proponuje zabrać ze sobą kurtki przeciwdeszczowe, przynajmniej jedną dętkę na zmianę, ewentualnie jakieś łatki, odpowiednią ilość napoju i jedzenia(w/g własnych potrzeb) i jakąś kasę (w razie czego).
Oczywiście każdy mile widziany.Jedziemy całą grupa od początku do końca.Trasa ustalona(nie przewiduję żadnych zmian w trakcie, no chyba że z przyczyn niezależnych).
Co wy na to?


Hej witaj! Mi pasuje! Zapraszam tez wszystkich chetnych!!! Do jutra!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 02 sie, 2009 23:17

to kiedy nastepny wyjazd? pytanie szczegolnie do Kasiek...?
Kasiek daj znac, bo my jutro kupujemy nowy rower :D

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Pn 03 sie, 2009 18:47

Mate Creative napisał(a):to kiedy nastepny wyjazd? pytanie szczegolnie do Kasiek...?
Kasiek daj znac, bo my jutro kupujemy nowy rower :D


Hi Mate!
He he, kiedy? A rany po paintballu juz wylizane? :lol: Sobote mam juz troche zalozona wiec moze niedziela? Karrambba, BikeMario, co wy na to? Jakies pomysly gdzie tym razem? A moze ktos ma pozyczyc rowerek na ten wypad to zabrala bym jeszcze kogos (silne niemobilny wiec byla bym wdzieczna za 2 kolka :mrgreen: ) a im nas wiecej tym zabawniej ::wales

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Pn 03 sie, 2009 20:33

Witam wszystkich

Mam teraz przerwę w pracy i z przyjemnością się dołączę do grupy.
Mieszkam w Washington jest tu fajna trasa do South Shields blisko morza,ładne widoki i klify,ale może znacie inne trasy,chętnie poznam.

Pozdrower!

szary78
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 10 wrz, 2008 19:11

Pn 03 sie, 2009 20:39

Kasiek napisał(a):
Hi Mate!
He he, kiedy? A rany po paintballu juz wylizane? :lol: Sobote mam juz troche zalozona wiec moze niedziela? Karrambba, BikeMario, co wy na to? Jakies pomysly gdzie tym razem? A moze ktos ma pozyczyc rowerek na ten wypad to zabrala bym jeszcze kogos (silne niemobilny wiec byla bym wdzieczna za 2 kolka :mrgreen: ) a im nas wiecej tym zabawniej ::wales


no może jakoś w niedziele dałoby radę, ale u nas też słabo bo zakup roweru dziś nie wypalił :gaah:
więc dokłądnie jeszcze nie wiem jak to będzie, ale będę się kontaktował na bieżąco.

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Wt 04 sie, 2009 08:07

szary78 napisał(a):Witam wszystkich

Mam teraz przerwę w pracy i z przyjemnością się dołączę do grupy.
Mieszkam w Washington jest tu fajna trasa do South Shields blisko morza,ładne widoki i klify,ale może znacie inne trasy,chętnie poznam.

Pozdrower!



Witaj Szary,
Kazda nowa twarzyczka zawsze mile widziana!
Co do niedzieli to nie poddawajmy sie dzis dopiero wtorek, jeszcze wszystko sie moze darzyc... :D

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Wt 04 sie, 2009 18:46

Witam!

Ponieważ dawno nie jeździłem byłem dziś sprawdzić ile jestem w stanie przejechać :) wyszło trochę ponad 50 km.
Więc jeśli planujecie na niedzielę mniej więcej taki dystans to ja się chętnie dołączę.
Będę tu zaglądał żeby się dowiedzieć gdzie,kiedy i o której.

Pozdrower!

szary78
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 10 wrz, 2008 19:11

Wt 04 sie, 2009 19:55

50km ? :shock: ja nie wiem czy przejade 10, jak bedzie dobrze, ale obiecuje ze bede sie starał :P

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Śr 05 sie, 2009 10:36

Kasiek napisał(a):
Mate Creative napisał(a):to kiedy nastepny wyjazd? pytanie szczegolnie do Kasiek...?
Kasiek daj znac, bo my jutro kupujemy nowy rower :D


Hi Mate!
He he, kiedy? A rany po paintballu juz wylizane? :lol: Sobote mam juz troche zalozona wiec moze niedziela? Karrambba, BikeMario, co wy na to? Jakies pomysly gdzie tym razem? A moze ktos ma pozyczyc rowerek na ten wypad to zabrala bym jeszcze kogos (silne niemobilny wiec byla bym wdzieczna za 2 kolka :mrgreen: ) a im nas wiecej tym zabawniej ::wales


Witaj i witajcie! Ja pracuje w ten weekend czyli 7-9.08. ale weekend 14-16.08 mam wolny wiec moze wstepnie ten termin. Mysle ze ogolnie weekendy wszystkim pasuja. Nie wiem jak Mario i Rafal, ale zdzwonie sie z nimi i zapytam. Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Śr 05 sie, 2009 17:20

spoko, szkoda że w tą niedzielę nie możesz karamba, ale kto wie, może to i lepiej, jakiś grill mi sie gdzies tam w tle szykuje w sobotę, hehe, więc mógłbym nie dać rady : )

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Cz 06 sie, 2009 21:05

no ale w końcu jak to będzie z ta niedzielą? Jacyś chętni?

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Cz 06 sie, 2009 23:02

Przykro mi ale ja tym razem odpadam.
Moja maszyna juz się szykuje do święta rowerowego.
W przyszłym tygodniu odbędzie się już XIII Festiwal Rowerowy w Szklarskiej Porębie.
13 lat tradycji, fajnej zabawy i hardcorowych szlaków rowerowych na Pogórzu Izerskim i sąsiednich Karkonoszach. Naszych sasiadów po czeskiej stronie też pewnie odwiedzimy ::pijacy
W sobotę startuję w Maratonie- trzymajcie za mnie kciuki ;) (mam nadzieję że poprawię swój wynik z zeszłego roku)

http://www.festiwalrowerowy.pl/

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 07 sie, 2009 21:27

Ja jadę jeszcze nie wiem gdzie,ale na pewno jadę :)
Mogę zaproponować trasę do South Shields lub czekać na inne propozycje.

ps.
bikemario powodzenia w maratonie i udanej zabawy!

szary78
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Śr 10 wrz, 2008 19:11

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do HOBBY UK