Wycieczki rowerowe w UK

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

So 15 sie, 2009 22:37

Czolem Panowie ;)
Ja niestety w tym tygodniu musze odpuscic... Mialam taki tydzien 'na wariackich papierach' ze co najwyzej palcem po mapie moge podrozowac (no chyba ze mnie na sznureczek wezmiecie i pociagniecie za soba :mrgreen: ) Bawcie sie swietnie i do zobaczenia mam nadzieje nastepnym razem w bardzo niedlugim czasie :)

Ps. Do MateCreative i wszystkich ktorzy czytaja nasze forum:
btw zapomniałem zapytać, czy istnieje możliwość żeby jechał z nami ktoś dotatkowo jeszcze? Znaczy moi znajomi Alex i Helen. (Nauczony doświadczeniem - pytam)

Mike

Zgadzam sie z Karramba! Na Wycieczki Rowerowe zapraszamy Zawsze i Wszystkich! tak dlugo jak sa zmotoryzowani ;)
;) Im nas wiecej tym zabawniej! A przeciez wlasnie o Dobra Zabawe nam chodzi! Kazda nowa twarzyczka zawsze mile widziana! Ok? ::wales

Pozdrowka :cool:

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

So 15 sie, 2009 23:54

Dziekuję Kasiek.

Więc wycieczka do South Shields jutro od południa na Millenium Bridge.

uczestnicy:
Mike (ja), Alex, Helen, karrambaa i kto jeszcze to proszę się dopisywać...

czekamy na pełną listę

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

N 16 sie, 2009 08:58

no i jak? Nikt się nie pisze? Czy ta pogoda jest wystarczjąco ładna na dalekie wycieczki?

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

N 16 sie, 2009 18:38

Mate Creative napisał(a):no i jak? Nikt się nie pisze? Czy ta pogoda jest wystarczjąco ładna na dalekie wycieczki?


Witam! Ja przepraszam ze nie bylem poniewaz z grawitacja mialem problem i niebylbym w stanie jezdzic. Poza tym padalo z tego co widziałem. Przepraszam raz jeszcze i obiecuje poprawe. Przyszly tydzien mam nocne zmiany w weekend wiec nie dam rady absolutnie, natomiast ostatni weekend miesiaca pisze sie juz na 100% i mam nadzieje ze Kasia bedziesz bo mam pytania co do tematu o którym rozmawialismy. Pozdrawiam wszystkich!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 16 sie, 2009 19:07

...i mam nadzieje ze Kasia bedziesz bo mam pytania co do tematu o którym rozmawialismy.

Spoczko Karrambaa, na 99% bede, ale jesli chodzi o ten temat to odezwij sie asap na xmen58@wp.pl. Im szybciej tym lepiej, bo to troszke trwa :mrgreen:
Pozdrowka :cool:

Kasiek
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): So 13 cze, 2009 10:13

Pn 24 sie, 2009 18:29

Witam! Jakie plany na sobote lub niedziele, ja chetnie przy sprzyjajacej pogodzie gdzies bym sie przejechal!!! Wstepnie pomysl wycieczki jak podałem wczesniej, ale inne pomysly mile widziane. Pozdrawiam rowerzystow i czekam na chetnych i pomysly!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 25 sie, 2009 20:23

karrambaa napisał(a):Witam! Jakie plany na sobote lub niedziele, ja chetnie przy sprzyjajacej pogodzie gdzies bym sie przejechal!!! Wstepnie pomysl wycieczki jak podałem wczesniej, ale inne pomysly mile widziane. Pozdrawiam rowerzystow i czekam na chetnych i pomysly!!!


wychodzi na to że może się uda, trzeba sprawdzic prognozę?
moze by tak jednak jakims popoludniem okolo 3pm? zamiast rano 11 - 12am?
Kasiek się deklarowała z tego co wiem, myślę, że 6 osób to łatwo się znajdzie!

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Śr 26 sie, 2009 19:58

Mate Creative napisał(a):
karrambaa napisał(a):Witam! Jakie plany na sobote lub niedziele, ja chetnie przy sprzyjajacej pogodzie gdzies bym sie przejechal!!! Wstepnie pomysl wycieczki jak podałem wczesniej, ale inne pomysly mile widziane. Pozdrawiam rowerzystow i czekam na chetnych i pomysly!!!


wychodzi na to że może się uda, trzeba sprawdzic prognozę?
moze by tak jednak jakims popoludniem okolo 3pm? zamiast rano 11 - 12am?
Kasiek się deklarowała z tego co wiem, myślę, że 6 osób to łatwo się znajdzie!

Mike


W sobote popołudniem nie ma problemu, choc nie na 100%. Jednak na 100% chce pojezdzic w niedziele!!! Trzeba zebrac jak najwieksza ekipe i mysleć o dobrej pogodzie.

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 30 sie, 2009 22:24

wycieczka super.

od 1.45pm do 6pm spod Millenium Bridge do South Shields i z powrotem. Podobno trasa ma okolo 45-50km.
Dojechałem na moim małym rowerku, z zamianą w połowie drogi.
Muszę się przyznać tylko do jednej rzeczy. To była moja pierwsza trasa rowerowa EVER.

Dziekuję wszystkim uczestnikom, mam nadzieje za za tydzien zabierzecie mnie gdzies dalej.

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Śr 02 wrz, 2009 13:27

Mate Creative napisał(a):wycieczka super.

od 1.45pm do 6pm spod Millenium Bridge do South Shields i z powrotem. Podobno trasa ma okolo 45-50km.
Dojechałem na moim małym rowerku, z zamianą w połowie drogi.
Muszę się przyznać tylko do jednej rzeczy. To była moja pierwsza trasa rowerowa EVER.

Dziekuję wszystkim uczestnikom, mam nadzieje za za tydzien zabierzecie mnie gdzies dalej.

Mike


Potwierdzam! Wycieczka była naprawde wporzo! No tylko ta typowa angielska pogoda w drodze powrotnej.
Też dziekuje wszystkim za miłą jazde i mam nadzieje wybierzemy sie gdzieś jeszcze razem, wstepna propozycja to trasa rowerowa wzdluz rzeki Tyne do Prudhoe Castle. Ten weekend pracuje:( ale nastepny weekend mam wolne, wiec może ten termin!?

Pozdrawiam wszystkich!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 04 wrz, 2009 21:35

głośne i zdecydowane TAK ode mnie

Mike

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Wt 08 wrz, 2009 12:23

Wiec jak ten weekend? Wstepnie niedziela, tylko piszcie jaka godzina wam pasuje. Jak narazie chetnych jest łacznie 3 osoby. Trasa jest łatwa i ładna!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 17 wrz, 2009 12:24

Widze że jednak chętni po ostatniej wycieczce wymiękli!? Może termin nie pasował. Ja pasuje z jeżdzeniem na kila tygodni - urlop:) Pozdrawiam wszystkich dwukołowców!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 17 wrz, 2009 17:51

karrambaa napisał(a):Widze że jednak chętni po ostatniej wycieczce wymiękli!? Może termin nie pasował. Ja pasuje z jeżdzeniem na kila tygodni - urlop:) Pozdrawiam wszystkich dwukołowców!!!


Nie - wymiękli, tylko za dużo spraw na głowie.
Póki co też urlop, a po urlopie to może jeszcze jakaś jedna, może dwie wycieczki krótkie da się strzelić.

Miłego urlopu karrambaa
czego i sobie życzę : )

Avatar użytkownika
Mate Creative
Bywalec

  • Posty: 190
  • Dołączył(a): N 22 mar, 2009 11:25
  • Lokalizacja: Newcastle / Gateshead

Pt 18 wrz, 2009 13:09

Mate Creative napisał(a):
karrambaa napisał(a):Widze że jednak chętni po ostatniej wycieczce wymiękli!? Może termin nie pasował. Ja pasuje z jeżdzeniem na kila tygodni - urlop:) Pozdrawiam wszystkich dwukołowców!!!


Nie - wymiękli, tylko za dużo spraw na głowie.
Póki co też urlop, a po urlopie to może jeszcze jakaś jedna, może dwie wycieczki krótkie da się strzelić.

Miłego urlopu karrambaa
czego i sobie życzę : )


Dobrze że nie wymiękli! Cieszy mnie to!!! Wiec jezdzimy mam nadzieje po urlopach? Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie!!!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do HOBBY UK

cron