Wydanie paszportu bez zgody rodzica

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Cz 03 wrz, 2009 20:28

Witajcie,

Czy wiecie w jaki sposob mozna zalatwic orzeczenie sadu angielskiego na wydanie paszporu dla dziecka bez zgody jednego z rodzicow?

Claudia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 03 wrz, 2009 20:18

Pn 07 wrz, 2009 14:55

czesc,nie wiem jak z sadem,ale wiem,ze mozesz isc do noratiusza,przy ktorym osoba niebedaca przy wyrobieniu paszportu musi napisac oswiadczenie wraz z podpisem oczywiscie(chodzi o wyrazenie zgody na wyrobienie paszportu) i wtedy ci wydadza,z tym,ze nie wiem ile kosztuje takie pismo u notariusza....

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Cz 17 wrz, 2009 21:06

Dziekuje za odpowiedz.
Tylko co zrobic jak nie ma tej drugiej strony badz nie wyraza zgody na podpisanie papierow?

Claudia
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Cz 03 wrz, 2009 20:18

N 20 wrz, 2009 16:43

Podstawowe pytania, druga strona to Polak, Anglik? W prawie angielskim nie potrzebujesz zgody jezeli nie jestescie/nie byliscie malzenstwem/. Prawo polskie wymaga czego innego. Rozumiem, ze sprawy w Polsce nie bedziesz zakladac. Jesli dziecko urodzilo sie w UK najlepiej pojsc do Family Court /przy Magistrat Court/ i zapytac co robic w takiej sytuacji.

akura
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Cz 06 sie, 2009 22:23

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do Forum ogólne

cron