Wyszukiwarka najtanszych lotow(caly swiat)

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 06 kwi, 2007 20:04

Dodam,ze jest po polsku.
http://www.dohop.com/pl/
Tanich i milych lotow :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 07 kwi, 2007 09:56

To ja dodam jeszcze ta stronke, tez po polsku:

http://www.skyscanner.net

Adonis


So 21 kwi, 2007 09:46

sory ale to napewno nie jest wyszukiwarka najtanszych lotow...

diste01
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 21:25

So 21 kwi, 2007 15:11

Uscislij moze,ktora,bo dobrze wiedziec.
Roznie to jest z tymi wyszukiwarkami,wszystkie mienia sie byc najlepszymi,a nie zawsze sa :-(
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Cz 26 kwi, 2007 09:39

jezeli ktos chce kupic tani lot to najlepsza opcja jest szukanie na oficjalnych stronach linii lotniczych typu ryanair.com easyjet.com centralwings.com itd. itd. wyszukiwarki jakie podaliscie praktycznie nic nie daja a do tego cena jest wyzsza bo biora prowizje. a wiec jezeli ktos chce kupic tani bilet to nie zrobi tego przez taka wyszukiwarke bo nie chce zaplacic prowizji. jezeli natomiast ktos nie dba o pieniadze to polecam www.expedia.co.uk po sprawdzeniu polaczenia najlepiej odwiedzic oficjalna strone przewoznika gdyz jest ona zazwyczaj 5 funtow nizsza...zazwyczaj :)

diste01
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 21:25

Cz 26 kwi, 2007 18:33

diste01 zgadzam sie z Toba, ze najlepiej szukac bezposrednio po stronach linii lotniczych.
Ale takei stronki jak powyzsze pomagaja zorientowac sie w polaczeniach - np. planujesz wczasy w Portugalii, chesz wyladowac na lotnisku Faro - w sekunde wiesz skad z UK jakie linie tam lataja

Adonis


Śr 08 cze, 2011 11:46

Hej,

Ja szukalam polaczania na Tania podróż - wyszukiwarka lotów, bardzo fajnie wyszukuje loty - WizzAira, Ryanaira i jeszcze kilka różnych. Z chlopakiem lecielismy z tej strony na Fueraverture. Same loty za jedna osoba wyniosny nas ok. 50 funtów, oczywiscie płaciliśmy karta mastercard prepaid i nie bralismy bagazu tylko walizki podreczne. 55x40x20 cm. Pozdrawiam serdecznie :)

maja90
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 08 cze, 2011 11:41

Cz 07 lip, 2011 23:05

Ale takich wyszukiwarek jak tania-podroz.pl jest wiele. Ja ostatnio odkryłam http://www.okeytravel.pl/bilety-lotnicze.html Wychodzą bardzo fajnie promocje lotów do azji. Chociaż połączeń UK-PL i na odwrót jest sporo, tylko rezerwować trzeba co najmniej ze 2 miesiące wcześniej. Wtedy jest duuużo taniej. Np leciałam do Edynburga za 60zł. Ale bilet zabookowałam pół roku wcześniej. Ale warto robić takie rezerwacje. Tylko dobrze trzeba planować wszystko :*

newwiu
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 07 lip, 2011 21:59

Pt 08 lip, 2011 09:55

Zeby tanio zabukowac bilet trzeba robic to duzo wczesniej a nie kazdy tak moze, i zadna wyszukiwarka tanich lotow tu nie pomoze jak bukujesz bilet tydzien czy dwa przed wylotem. wiem sama bo sobie heh pozdrawiam

barbi
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2011 00:00

So 30 lip, 2011 11:20

Ja jak gdzieś lece to korzystam ze strony whynotfly. Fajnie się to wszystko obsługuje. Super jest to że wszystko jest w jednym miejscu. Moge sobie od razu hotel zarezerowować.

kishio23
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 29 lip, 2011 18:55

Cz 04 sie, 2011 18:23

Właśnie planuje urlop. I szukałam jakiejś sprytnej wyszukiwarki lotów. Przejrzałam kilka, ale jakoś nie kumałam o co w nich chodzi, albo było mało ofert. Zaczęłam przeglądać fora i trafiłam tutaj. dzieki kishio23 za polecenie whynotfly rzeczywiście wygodna wyszukiwarka.

karolashi
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 04 sie, 2011 13:41

Pn 19 mar, 2012 10:57

w Internecie jest wiele stron, na których wyszukuje się sporo tanich biletów lotniczych, jednak większość z nich ma niefunkcjonalny system i ciężko cokolwiek odnaleźć! Osobiście polecam tanie-loty.com.pl - to chyba najlepsza wyszukiwarka lotów ever :mrgreen: ::aplauz

Avatar użytkownika
aidem
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pn 19 mar, 2012 10:41

Pn 24 cze, 2013 09:46

mnie ostatnio zachwyciła ta wyszukiwarka lotów, bo udało mi się tam kupić bilety na weekend majowy praktycznie za grosze, podejrzewam, ze jak gdzieś jeszcze będę lecieć to najpierw sprawdzę tam ceny biletów

lilianna
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pn 24 cze, 2013 09:33

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do Forum ogólne

cron