Wzięcie kredytu hipotecznego w UK – pytanie

Pt 22 sty, 2016 07:44

Cześć! :)
Jakie są zasady przyznania kredytu hipotecznego w UK? Wiecie może? Trudno jest dostać kredyt na kupno domu? Niestety nie mówię za dobrze po angielsku i boje się, że będę miał trudności z bankami.

PiotrMatusiak
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 25 sie, 2015 08:45

Pt 22 sty, 2016 09:23

Latwo, jak spelniasz warunki:P
Jak masz problem to wez sobie doradce kredytowego ktory za darmo, badz nieduza oplate zalatwi wszystko za Ciebie (nie nie mam zadnego godnego polecenia ale google na pewno pomoze)

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Pt 22 sty, 2016 10:34

Rok temu braliśmy kredyt w NatWest. Pod uwagę brali głównie zarobki,staż pracy,wiek,na ile lat chcemy kredyt i jakie raty oraz cenę domu. Możesz wziąć sobie doradce kredytowego,który wyszuka różne kredyty (niestety trzeba za niego zapłacić) albo samemu pochodzić po bankach,popytać i wybrać najlepszą dla siebie opcję (zajmuje to trochę czasu ale jest za darmo). Jeśli nie masz zbyt dobrego angielskiego popytaj znajomych którzy mają lepszy,może będą w stanie Ci pomóc. Pozdrawiam i powodzenia:)

agatuchna
Rozkręca się

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Śr 13 paź, 2010 09:42
  • Lokalizacja: Stanley

Pt 22 sty, 2016 20:15

Jeśli żyjesz i pracujesz w UK ponad 3 lata, nie miałeś problemu ze spłatą porzyczek, kontraktów, opłat za media itp to nie powinno być problemu. Na początek powinieneś dowiedzieć się jakie są rodzaje kredytów. Warto z kimś o tym porozmawiać, najlepiej poznać opinie z kilku źródeł. Wielu rodaków bierze kredyty na domy ale nie wiedzą jaki kredyt wzieli, jak on działa. Wiedzą tylko ile mają wpłacać miesięcznie.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Cz 28 kwi, 2016 20:37

Doradca kredytowy jest opłacany przez bank, z którego klient bierze kredyt. Jeśli klient płaci za usługę doradcy kredytowego tzn że ma do czynienia (mówiąc po polsku) z cwaniakiem, który zarabia dwa razy tyle co jego koledzy ;) osobiście nawet grosza nie dałam swojemu doradcy, w dodatku była to firma z Leicester i mój doradca przyjechał do Gateshead na spotkanie bez pobrania żadnej opłaty za ten przyjazd.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron