z bt na virgin

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 10 maja, 2009 08:22

jakie sa koszty zmiany dostawcy internetu ? przeprowadzielm sie i mam bt ale chce zmienic na virgin wiec sa jakies koszty za sama zmiane dostawcy ? dzieki za info

Avatar użytkownika
ROBERT290
Bywalec

  • Posty: 194
  • Dołączył(a): So 28 kwi, 2007 19:50

N 10 maja, 2009 11:23

Czy wiesz juz jakie sa koszty zmiany? My tez myślimy o zmianie z BT na Virgin. W BT trzeba utrzymywać linie telefoniczna a Virigin chyba nie, ale nie jestem pewna.

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 10 maja, 2009 12:36

Co rozumiecie przez koszty? Jesli wywiazaliscie sie z kontraktu, to miesieczne wypowiedzenie i "czesc".
Jesli nie - musicie zadzwonic i zgloscic. Normalne jest, ze ISP pobieraja oplaty za zerwanie kontraktu, ale te sa rozne, np. abonament z pozostalych do konca kontraktu miesiecy, badz z gory okreslona w kontrakcie suma.

rebelradiator


N 10 maja, 2009 15:53

ja z powodu braku linii virgin tu gdzie mieszkam wynajmuje linie telefoniczna z BT(koszt miesieczny ok14f ).Dzieki tej linii mam internet z virgin no i czesc rozmow z virgin .Jakąś część rozmów przejmuje Bt z tego co widzę po rochunku Bt , ktore przesyła mi raz na trzy miesiące.

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

N 10 maja, 2009 15:54

Dokładnie, jeśli chcecie miec neta z VIrgin i tak musisz mieć tel z BT. Więc nie widzę sensu przenoszenia się

Vodun


N 10 maja, 2009 16:54

Vodun napisał(a):Dokładnie, jeśli chcecie miec neta z VIrgin i tak musisz mieć tel z BT. Więc nie widzę sensu przenoszenia się


eeeee, jesli mieszkasz w obrebie okablowanym, to nie trzeba miec linii BT.

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 10 maja, 2009 17:26

Pytanie bylo o koszty zmiany providera, cholpcy i dziewczeta ;)

rebelradiator


N 10 maja, 2009 17:47

rebelradiator napisał(a):Pytanie bylo o koszty zmiany providera, cholpcy i dziewczeta ;)


te pikus :) to jest powiazane z tematem :P nie konfabuuluj :)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 10 maja, 2009 18:55

Scofield napisał(a):
rebelradiator napisał(a):Pytanie bylo o koszty zmiany providera, cholpcy i dziewczeta ;)


te pikus :) to jest powiazane z tematem :P nie konfabuuluj :)

Nabral sil na spam po urlopie, he? :P

rebelradiator


N 10 maja, 2009 20:02

Scofield :) Wiadomo, że jak jesteś w okablowanym rejonie to nie weźmiesz tel. :)

Vodun


N 10 maja, 2009 20:37

Vodun napisał(a):Scofield :) Wiadomo, że jak jesteś w okablowanym rejonie to nie weźmiesz tel. :)


oj Vodun, Ty nie wiesz jakich znam agentow ;))))

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 10 maja, 2009 20:43

He he. No wiesz każdy coś kręci i ma na sumieniu :) Tak na marginesie przez 2 lata jeszcze nie zapłaciłem rachunku za internet z Virgin ( zgłaszałem kilkakrotnie, że nie pobierali opłat za internet). Prawie 2 lata miałem internet za darmo. Po przeprowadzce mam internet z o2 i tel z BT ( nie mam innej możliwości) a internet z Virgin przeniosłem na kolegę i jemu również nie pobierają opłat.

Vodun


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Powrót do Forum ogólne

cron