za 3 dni rozpoczyna sie rok szkolny...

So 01 wrz, 2007 19:38

Witajcie!
nie wiem,jak Wy ale ja mam stresa strasznego w zwiazku z tym,ze moja corka rozpoczyna nauke w szkole ang.jestesmy juz po zakupowej rewii mody szkolnej,hehe.ona chce do szkoly ,nie widze po niej jakiegos strachu ,ale za to po mamie ):

piszcie ,swoje doswiadczenia i obawy ,prosze.
pianopaula97@wp.pl
ps.czuje sie ,jak w przededniu rozpoczecia pierwszej klasy podstawowki-pare lat temu..hehe
pozdrawiam :D

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

So 01 wrz, 2007 20:45

to może wyrusz z nią ha,ha :lol:
Do szkoły rzecz jasna,ale,ale,a co z językiem.. :shock:

Avatar użytkownika
Stanczyk
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 18 maja, 2007 02:09
  • Lokalizacja: z mgly historii

N 02 wrz, 2007 11:58

pytalam sie o obawy,wiec twoj koment jest raczej nie w temacie . nie rozumiem tez pytania?o co ci dokladnie chodzi...
ps.to normalne ze wyruszam razem z nia.o nasza edukacje sie nie martw,"tatusiu"

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

N 02 wrz, 2007 12:45

Atom nie denerwuj sie skoro Mala sie nie stresuje w ogole :-) Bedzie dobrze,wazne zeby Corka sie odnalazla w nowe szkolce:)
Powodzenia zycze i mniej stresu!!
:cheer: :cheer:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

N 02 wrz, 2007 12:53

Ja obawialam sie tylko tego,ze jezeli bedzie jakis problem w szkole to ja nie zrozumiem o co chodzi,poniewaz jak tu przyjechalam znalam pare slow po angielsku.O dzieci sie nie balam, poniewaz dzieci szybko sie ucza natomiast z rodzicami czesto jest gorzej. Dla pocieszenia powiem Ci,ze nasze dzieciaki nie moga sie doczekac kiedy wreszcie pojda do szkoly. Cos w tym chyba jest.Powodzenia. :D
Ps. Moze napisz czego Ty sie obawiasz.

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

N 02 wrz, 2007 14:28

dzieki za slowa otuchy Słonko i Dziadzia!
najbardziej boje sie,ze beda klopoty natury rasistowskiej,bo w tej szkole corka bedzie jedyna Polka.moze za duzo sie nasluchalam,jak jest mlodziez angielska..jestem tez panikarzem :lol:
w kazdym badz razie ,zycze nam rodzicom i naszym dzieciom spokojnej edukacji i wielu ang przyjaciol!
pozdro :D :D ::wales

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

N 02 wrz, 2007 16:14

W kazdej szkole moga sie zdarzyc takie incydenty.Nalezy pamietac tylko o tym zeby od razu cos takiego zglaszac do osoby ,ktora zajmuje sie antybullying-u.Swoja droga moim zdaniem to lepiej,ze nie ma zadnych Polakow bo szybciej nauczy sie jezyka.Wiem to z wlasnego doswiadczenia. :D
Ps. Mysle,ze bedzie dobrze i nie ma co panikowac.

Avatar użytkownika
dziadzia
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Cz 27 kwi, 2006 09:35

N 02 wrz, 2007 19:21

Na zbytkach sie nie zanasz Atom :-(
Z tego co wyczytalem,chcesz ruszyc do szkoly i moze to jest wiekszy dla Ciebie stres niz dla Twojej cory,ale uszy do gory ::wales Podolasz:bedziesz mama i uczennica :lol: Tylko pytanie ktora bedzie miec lepsze stopnie ;)
::piwo

Avatar użytkownika
Stanczyk
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 18 maja, 2007 02:09
  • Lokalizacja: z mgly historii

N 02 wrz, 2007 21:32

dziadzia ,dzieki za rade,serio.poki co,jestem dobrej mysli.pozdro :D

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

N 02 wrz, 2007 21:41

bedzie dobrze!!! dzieciaki sie zaklimatyzuja i bedzie OK :D

Zero stresu a wiecej usmiechu :D

powodzonka dla pociech i rodzicow ;)

:cheer:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Śr 05 wrz, 2007 17:21

okazalo sie,ze klasa bardzo milo przyjela corke,nauczycielka jest mila i corka czuje sie dobrze ,jak na razie.ulzylo mi ,uff.
oby tak dalej.. :D

pozdrawiam ::wales

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Cz 06 wrz, 2007 17:45

a jak było z mamuśką :shock: a nie pisałem,żeś panikara?
Wyluzuj ::piwo bo nie warto sie zbyt stresować ::wales

Avatar użytkownika
Stanczyk
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 18 maja, 2007 02:09
  • Lokalizacja: z mgly historii

Śr 07 lis, 2007 00:33

Hejkum Atom ,
jak tam Twoje dzieciątko w szkole? Wszystko w porządku? Ja w tamtym roku miałam te same obawy jak moje dzieciaki rozpoczynały tutaj naukę. Nie mogłam spać , jeść i cały czas martwiłam sie jak dzieci przyjmą moje pociechy, czy nie będzie jakiegoś przejawu agresji, dyskryminacji. Dzieciaczki moje nie znały angielskiego i to było dla mnie i dla moich dzieciakówproblemem. Ale po pierwszym dniu w szkole wszytkie emocje opadły bo przybiegły ze szkoły szczęśliwe i radosne. Później córunia (teraz 8 lat) miała trochę opory bo nic nie rozumiała ale jakoś tak rozeszło sie po kościach i jest wszystko w porządku. Szkoła poza tym bardzo przyjazna, nauczyciele bardzo mili i dzieciaki też.
Pozdrowionka kk

Avatar użytkownika
Kasica
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): So 23 wrz, 2006 08:25
  • Lokalizacja: Sosnowiec/ Południowa Polska

Pn 11 lut, 2008 23:58

Hej Kasiunia
troche spoznione,ale odpisuje...
Corcia powiedziala nam,ze teraz ma lepsza klase niz w Pl.ma wspaniale przyjaciolki,ktore jej duzo na poczatku pomogły i pomagaja ,jak potrzeba.nauczyciele ja lubia,daja jej dod.zadania ,jak rozdzielanie mleka i owocow dla innych klas. jej angielski jest w tak krotkim czasie tak dobry ,coraz lepszy:)jest najlepsza z matmy ,informatyki i zajec plastycznych w klasie.
jestem szczesliwa,ze wstaje do szkoly z checia,bo w Pl zawsze był to problem.
od wrzesnia znowu stresy bede zaliczac,bo młodsza zaczyna year1 a starsza przechodzi do gimnazjum:)ale przezyje ,jak my wszystkie :)
pozdrawiam Was mamusie i dzieciaczki

Atom
Bywalec

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Cz 25 maja, 2006 16:16
  • Lokalizacja: northumberlandia

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE

cron