Zakup mieszkania w Warszawie - które dzielnice?

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 30 lis, 2015 09:22

Które dzielnice są waszym zdaniem najlepsze do życia i funkcjonowania w Warszawie a których lepiej unikać?
Pytam, bo być może wkrótce będę musiał przeprowadzić się do tego miasta i zastanawiam się nad zakupem własnego lokum.

stewek
Początkujący na forum

Pn 30 lis, 2015 09:44

W ostatnim czasie powstaje sporo nowych mieszkań w mieście. Jestem zdania,że jeśli już chcesz sobie coś kupić to lepiej aby było to nowe mieszkanie. Masz tam lepszy standard oraz przynajmniej jest Ci je o wiele łatwiej wyremontować. Koszta utrzymania takiego mieszkania są również o wiele mniejsze. Zerknij sobie na inwestycja na Wilanowie. Jest to młode osiedle, dużo się w ostatnim czasie tam buduje. Jednocześnie jest tam sporo szkół, dobra komunikacja i maja w niedługim czasie dociągnąc tramwaje.
Najciekawsze mieszkania budują się tam na Teodorowicza. Jest to apartamentowiec Zora Wilanów.Jakiś czas tmeu dowiadywałem się cen to nie są takie wysokie.Sami zastanawiamy się czy tam nie kupić mieszkania.

Milosz
Stara się tutaj zaglądać

So 16 gru, 2017 07:34

A zależy też w sumie po co chcecie kupić mieszkanie :) Bo ja coraz bardziej szukam mieszkania jako formy inwestycji, a przy takim doborze mieszkań też trzeba patrzeć na trochę inne rzeczy. Chciałabym w przyszłości zarabiać wyłącznie na nieruchomościach mieszkaniowych, już trochę o tym czytałam. W Warszawie jest również firma status zarządzająca nieruchomościami mieszkaniowymi jak osiedla, a także wspólnotami może kiedyś będę korzystać z ich usług :)

monimm82
Początkujący na forum