zapalenie ucha srodkowego

Wt 14 paź, 2008 08:00

Mam pytanko czy wasze dziecko chorowalo na zapalenie ucha srodkowego? Moj synek obudzil mnie dzis o 4 rano z placzem ze go strasznie ucho boli>. Wiem , ze to napewno zapalenie ucha bo mial temperature 38,5 . Zapisalam go do lekarza na 11 ciekawe co powie pewnie znow mi powie , ze maly zdrowy . Wdodatku ten katar i kaszel juz mu sie ciagnie od miesiaca :( napiszcie mi jak znacie jakies metody leczenia zapalenia ucha srodkowegoi --dzieki

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 14 paź, 2008 09:13

moja corka jak byla mala to czesto chorowala na zapalenie ucha ale ja ja leczylam antybiotykami bo wtedy wierzylam lekarza.dawaj mu cos przeciw bolowego i idz z nim do lekarza niewiem co on ci powie a czy mial wydzieline z ucha i czy mu smierdzi z tego ucha ...bo to ropa.... to bardzo boli .... ja tez niedawno mialam zapalenie i wiem jak dzieci cierpia z tego powodu.....pozdrawiam i zyczymy zdrowka(ale wiesz co wydaje mi sie ze on musi miec antybiotyk bo to jest zapalenie jest podwyszone ob moim zdaniem antybiotyk

Avatar użytkownika
sylwia30s
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Wt 07 paź, 2008 16:46
  • Lokalizacja: walker

Wt 14 paź, 2008 10:24

AMOXICILLIN---taki dostalismy antybiotyk lekarz stwierdzil ze niema duzych zmian, ale ze wzgledu na jego przewlekle juz przeziebienie dal mu antybiotyk. Niewiem na ile skuteczny ,zobaczymy co z tego wyniknie. Mlody nadal jeczy , ze go ucho boli .Mowi mi , ze mu mucha wleciala i siedzi tam --niechce wyjsc --ale sobie wymyslil --a co do tej wydzieliny to ma taka zolto -brazowa ale narazie nieczuje zeby smierdziala

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 14 paź, 2008 11:51

a moze kup olejek kamforowy i na watce polej troszke i wsadz mu do ucha? napewno cos pomoze bo chyba nie zaszkodzi.. ostatnio sama mialam problem z uchem a w gp mi nic nie poradzili :? a olejek pomogl :) przynajmniej juz nie boli.
Zycze zdrowia :)

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Wt 14 paź, 2008 12:57

MADZIUSIEK21 idź do apteki i powiedz, że chcesz krople od bólu uszu.Zaznacz wyraźnie,że od bólu,co by Ci nie nie dała od woskowiny.Nie pamiętam nazwy,ale są tu krople i mojej córce już po godzinie zelżało.Antybiotyk ok,ale zanim zacznie działać(szkoda dziecka).Mykaj do apteki i zdrówka dla małego.

Avatar użytkownika
MOLKA
Weteran

  • Posty: 287
  • Dołączył(a): Śr 26 mar, 2008 14:51
  • Lokalizacja: Sunderland

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE

cron