zasilek dla bezrobotnych.prosze o pomoc.

Cz 23 maja, 2013 10:32

jest tak.zlozylem wizyte w jobcenter i zarejstrowalem sie po raz pierwszy od siedmiu lat.po zaliczeniu kursu komputerowego i odhaczeniu sie w jobcenter minelo dwa tygodnie,dostalem tylko 44£,cos chyba malo bo z tego co wiem to jest okolo 71£ na tydzien.czy moze jest tak ze zona pobiera child tax credit i chid benefid i to ma wplyw na wysokosc tego zasilku na bezrobotnym.kto wie?prosze o pomoc w udzieleniu informacji.

matthew20
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 08 maja, 2013 11:25

Cz 23 maja, 2013 18:49

U mnie bylo podobnie. Maz pracuje a ja sie zarejestrowalam w JC jak bezrobotna. Pierwsza wplata od nich tez byla nizsza niz sie spodziewalam. Zadzwonilam do nich i powiedzieli ze nalicza normalnie 71£za tydzien. Wiec w sumie wyszlo ze dostalam jakias extra kase na samym poczatku. Wysokosc Child Benefit czy Child Tax nie mialo zadnego znaczenia. Ale poniewaz moj partner pracuje to przyznali mi zasilek tylko na pol roku.
Sprawdz konto jutro moze cos wplynie. A jak nie to zapytaj.

Avatar użytkownika
JustynaP.
Bywalec

  • Posty: 188
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 17:27
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 maja, 2013 19:20

[quote="JustynaP."]U mnie bylo podobnie. Maz pracuje a ja sie zarejestrowalam w JC jak bezrobotna. Pierwsza wplata od nich tez byla nizsza niz sie spodziewalam. Zadzwonilam do nich i powiedzieli ze nalicza normalnie 71£za tydzien. Wiec w sumie wyszlo ze dostalam jakias extra kase na samym poczatku. Wysokosc Child Benefit czy Child Tax nie mialo zadnego znaczenia. Ale poniewaz moj partner pracuje to przyznali mi zasilek tylko na pol roku.
Sprawdz konto jutro moze cos wplynie. A jak nie to zapytaj.[/quote

dziekuje za informacje.zobacze co bedzie dalej.jesli sie nic nie zmieni to i tak we wtorek ide do jobcenter to zapytam.pozdrawiam.

matthew20
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 08 maja, 2013 11:25

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES