zerwanie umowy z ubezpieczycielem

Śr 28 lip, 2010 11:41

witam mam pytanko czy jesli wykupie ubezpieczenie na cały rok i zerwe w czasie miesiąca .czy bedzie za to jakas kara,czy wogóle tak sie da.musze miec takie ubezpieczenie bo zaraz konczy mi sie tax prosze o podpowiedz

klata4
Rozkręca się

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 08:03
  • Lokalizacja: gateshead

Śr 28 lip, 2010 13:50

Jezeli potrzebujesz ubezpieczenia zeby zaplacic Road Tax to moge bez problemu wykupic Ci tax na poczcie bez kwitu ubezpieczenia, potrzebny jest logbook i MOT. Mozemy isc razem na jakąkolwiek poczte chcesz i zalatwie na miejscu, mam polise pokrywajaca kazde auto (niewazne kto jest wpisany jako wlasciciel w logbooku). Mozesz tez wykupic jednodniowe ubezpieczenie np w AVIVA link TUTAJ i samemu to zalatwic ale jest ryzyko ze jak trafisz na na poczcie to Ci nie sprzeda taxu na "jednodniowke" ale raczej dziala. Jakbys potrzebowal pomocy daj znac. Jezeli chcesz zerwac umowe ubezpieczeniowa to jest kilka firm ktore nie robia z tym problemu i nawet same zrywaja umowe trzeba tylko wiedziec jak i co, inna sprawa to ze jezdzenie bez ubezpieczenia to nienajlepszy pomysl. Pozdro

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

Śr 28 lip, 2010 15:37

właśnie trafiłem na taką byłem 26 a ubezpieczenie mam do 31 lipca i powiedziała ze musze miec nowe ubezpieczenie

klata4
Rozkręca się

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 08:03
  • Lokalizacja: gateshead

Śr 28 lip, 2010 17:42

Najlepsze ze wedlug prawa nie mogla odmowic ale wez sie wyklucaj. Poszla wiadomosc na priv do Ciebie w sprawie taxu.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do MOTO UK

cron