Zgubiono portfel z dokumentami

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 26 mar, 2011 12:09

Zgubiono portfel wraz z waznymi dokumentami (dowód, prawo jazdy, karty itd ) Wszystkie dokumenty na nazwisko:PIOTR SZRAM adresy jeszcze polskie. Jezeli ktokolwiek cos widzial lub znajdzie prosze o kontakt 07538511325 lub 07538511326
Jezli wiece gdzie mozna pojsc w tej sprawie to piszcie. Zapewne policja ale wszystkie info sie przyda.[/b]

Avatar użytkownika
Pilot
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 10:41
  • Lokalizacja: Deckham

So 26 mar, 2011 16:36

Policja nic Ci w tej sprawie nie pomoże. Nawet nie przyjmą takiego zgłoszenia. Konsulat Polski pozostaje.

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

So 26 mar, 2011 17:18

zdziwisz sie bo przyjeli....

Avatar użytkownika
Pilot
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 10:41
  • Lokalizacja: Deckham

So 26 mar, 2011 17:27

Policja przyjmie zgloszenie i tak samo jak w Polsce otrzymasz papierek, ze nie posiadasz zadnych dokumentow i tymczasowo okazujesz ten papierek gdyby zaszla takowa potrzeba i musialbys sie gdzies wylegitymowac. Konsulat wyrobi Ci nowy paszport, ale na tych samych zasadach co innym, no chyba ze zglosisz ze sprawa jest bardzo pilna bo cos tam cos tam i rozpatruja to indywidualnie, trzeba sprawdzic na stronie ambasady w Londynie.
Poza tym dzwonisz do banku i blokujesz karty i prosisz o wyrobienie nowych, tak samo dzwonisz o duplikat karty NIN i wszystkich innych dokumentow/kart, ktore byly wyrabiane w UK. Dowod osobisty i polskie prawo jazdy wyrobisz tylko w Polsce.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

So 26 mar, 2011 17:56

czytalem na necie jakis post z 2007 roku o takim samym przypadku a dokladnie o wyrobienu prawa jazdy.Gosc poprosil zone mieszkajaca w polsce o pobranie dokumentu ze posiada prawo jazdy, przetłumaczyła i pokwitowała u radcy prawnego, przeslala mezowi do UK a ten poszedł do DVLA i z tym dokumentem wytłumaczył wczesniejsza kradziez i mu wystawili angielskie prawko.Po prostu ten dokument zadzialal jak jego polskie prawko przy procedurze wymiany na angielskie.
Jakby to bylo jeszcze mozliwe to byloby super, bo byc moze trafil tylko na milego urzednika w DVLA.

Avatar użytkownika
Pilot
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Pt 06 paź, 2006 10:41
  • Lokalizacja: Deckham

So 26 mar, 2011 19:01

A to ciekawe ? Ja miałem taki sam przypadek w 2007 r. Poszedłem na policję przy West Road i odmówili mi przyjęcia zgłoszenia nie mówiąc o tym żeby jakiś papierek wystawili. Tylko, że mnie pozostał paszport, który miałem w domu. Może z tego powodu.

warmenczyk
Bywalec

  • Posty: 104
  • Dołączył(a): Pn 11 sty, 2010 17:45

So 26 mar, 2011 22:35

mi skradziono prawko karty i dowod. policja byla i spisala, dali papierek ze taka sytuacja miala miejsce, ale poniewaz prawko jeszcze wtedy mialam polskie musialam je wyrobic w polsce, a propo kart odrazu trzeba dzwonic i blokowac, a bank do tygodnia przysyla ci nową, no i dowod- mozna wyrobic tylko w polsce.
zycze powodzenia, zawsze trzeba miec nadzieje, ze sie odnajdą :)

Avatar użytkownika
zalaklin
Bywalec

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): Cz 10 gru, 2009 21:11
  • Lokalizacja: newcastle

Pn 28 mar, 2011 14:42

Czyli zalezyna kogo sie trafi. Mi tez pozostal paszport a mimo to przyjeli zgloszenie i wydali dokument stwierdzajacy zagubienie ID i prawa jazdy

mariusz
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): Śr 02 wrz, 2009 08:02
  • Lokalizacja: GATESHEAD

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do Forum ogólne