Znudzeni samotnoscią

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 04 maja, 2013 09:32

wiec odlozymy to na nastepny tydzien,szkoda.... az wiecej osob sie zbierze :) chyba ze jakies osoby sie odezwa i dadza znac ze dzis przyjda.

princesslu
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): So 06 kwi, 2013 21:31

So 04 maja, 2013 23:36

"Płeć, wiek, rasa — takie gówniane rzeczy dzielą ludzi. Jedyne, co nas łączy, to walka o to, kto lepszy."

— William Wharton

Avatar użytkownika
skot
Rozkręca się

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): Pt 19 kwi, 2013 19:50

Śr 29 maja, 2013 12:00

Ja jestem w UK od prawie 6-sciu lat. Poznalem tu moja dziewczyne, bylismy razem 1.5 roku, a pozniej sie rozstalismy (wrocila do Polski). To ja bylem ten zly i to ja ja zostawilem, ale dlatego ze ona po 1.5 roku caly czas nie byla pewna czy chce byc ze mna (tak na serio, malzenstwo i te sprawy). Nie wiem czy za bardzo sie nie otwieram, ale szukam i szukam tej drugiej polowy i znalezc nie moge. Skonczylem tu studia, mam dobra prace i gdybyscie mnie zapytali jeszcze pol roku temu, czy zamierzam wrocic to bym zdecydowanie odpowiedzial ze nie. Jednak teraz zaczynam sie zastanawiac, ze wlasciwa dziewczyne moge znalezc tylko w Ojczyznie. Jestem 1.5 roku sam, bylem na 6-sciu randkach, trzy nie spodobaly sie mi, innym trzem nie spdoobalem sie ja. Tak wiem mozna sprobowac z Angielkami, ale mimo iz moj angielski jest dobry to i tak czuje dystans z jego powodu. Nie mam problemu z rozmawianiem z dziewczynami z innych krajow po angielsku (Hispzania, Francja, Iran, etc.), a z Brytyjkami czuje sie jakby nasz jezyk i rozumienie dzielila przepasc. Takze szukam Polek. No i gdzie jestescie, Wy dobre, czule, interesujace, z ladnymi dlonmi - no gdzie?!:)
Anglia jest na prawde super, bardzo lubie ten kraj, ale samotnosc zaczyna doskwierac, a ja przeciez jestem optymista!!!:D

jet
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): So 11 sie, 2012 22:34
  • Lokalizacja: Darlington

Śr 29 maja, 2013 13:18

No nieee 'jet' ale zes mare strzelil. Nie kopiuj postow z innego tematu bo to glupio wyglada, tak jabys nie mial niec wiecej do powiedzenia.
Powodzenia w poszukiwaniu, a czy znajdziesz w Polandzie to nie bylbym tego taki pewien.

majki1304
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 10:09

Śr 29 maja, 2013 13:25

Az tak zle? Po prostu wypowiedz tyczyla sie tego samego tematu, no ale nic. Co do powrotu do Polski to jeszcze mi do tego daleko, nawet bardzo, ale zaczalem sie nad tym zastanawiac. Chodzi o to, ze nie udalo mi sie znalezc w UK tak swietnych i bliskich znajomych jak mam w Ojczyznie, taka mala niedogodnosc:P

jet
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): So 11 sie, 2012 22:34
  • Lokalizacja: Darlington

Śr 29 maja, 2013 15:46

Bo czasami musza minac lata, zanim czlowiek spotka ludzi, ktorzy zasluza na miano naszych przyjaciol :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

N 24 lip, 2016 19:17

hej na imie mam pawel szukam chetnych na kawke i pogaduchy mieszkam w newcastle jest ktos chetny

paweł1985
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 24 lip, 2016 18:44

N 24 lip, 2016 22:43

Witam Cię Pawle. Jesteśmy z tobą.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Pn 25 lip, 2016 13:07

Moze jakies ko iety do nas dołączą : )

paweł1985
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 24 lip, 2016 18:44

Pt 17 mar, 2017 17:43

Siemaneczko wszystkim tu, jestem tu nowy dopiero 4 tydzień , idzie jak tu jestem Newcastle upon Tyne Jesmond,
nikogo nie znam jeszcze tu , wiec to tez tu , jestem i chętnie zawre fajne znajomości , z fajnymi ludźmi ,pozdrawiam i czekam na wiadomości
:) :P :P :D :D :cool: :cool: :lol: :lol: :lol:

Avatar użytkownika
FabianNewcastle
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pn 13 lut, 2017 16:20

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do POGADUCHY