17th Edition Wiring Regulations

Pn 25 sty, 2010 05:43

Szukam osoby która posiada uprawnienia elektryczne 17th Edition. Miałbym jedno pytanie związane z tymi normami. Z góry dziękuję za odzew, najlepiej na pw

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

So 16 kwi, 2011 11:19

Witam, ja tez mialbym kilka pytanek odnosnie tych uprawnien bo planuje je zrobic ale nie wiem czy w Ncl jest taka mozliwosc.
Prosilbym kogos kto ma te uprawnienia aby przedstawil jak sprawa tych uprawnien wyglada.
Pozdro

tomecki888
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Wt 22 lut, 2011 10:25

So 16 kwi, 2011 16:07

Tez się dołączam do prosby. Czy ktoś zdał na te uprawnienia, gdzie i jak?

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Pn 18 kwi, 2011 00:46

A jakie macie pytania?? Jak coś kurs trwa 4 dni lub dużo tygodni. Cztery dni ja miałem poniedziałek i wtorek i następny tydzień tak samo po 7-8 godzin dziennie jezeli na wiele tygodni to po 2 godziny w tygodniu. koszt 350 funi plus bezwzględnie książka 50 ebay wiecej gdzie indziej, Książka taka czerwona BS7671:2008 Requirements for Electrical Instalations, Na kursie omawiana jest wlasnie ta książka z której potem na egzaminie można kożystac. Egzamin 120 min 60 pytań czasami można trafić na proste pytania ale dużo jest pytań szczegółowych i pomimo tego ze można korzystać z książki wiele pytan poprostu nie idzie odnaleść. Zapisujac sie na kurs spawdzilem mój poziom angielskiego ponieważ należy pokazać dokument z IELTS 5.0 lub wyżej lub jakiś ekwiwalent. Robi się to w tym samym miejscu co kurs 17 edycję tylko inny budynek (od strony kasyna :) ) oczywiście za darmo. A w sumie tak naprawde to kobieta u ktorej sie zapisywalem tylko rzuciła okiem może dlatego ze jej to dalem do ręki. Wczesniejsza wiedza z zakresu elektryki jest niezwykle ważna ale naprawdę to tam są głównie liczby wiec totalnie inna bajka. Angielski musi być już na jakimś poziomie dużo słuchania i troszke mówienia pozatym można to sprawdzić przed zapisaniem na kurs o czym juz wczesniej pisalem. jeżeli macie jeszcze jakieś pytania bez problemu odpowiem

Zapomnialem o najważniejszym Newcastle College

mieciu
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Pn 16 lut, 2009 12:54

Pn 18 kwi, 2011 21:23

mieciu napisał(a):A jakie macie pytania?? Jak coś kurs trwa 4 dni lub dużo tygodni. Cztery dni ja miałem poniedziałek i wtorek i następny tydzień tak samo po 7-8 godzin dziennie jezeli na wiele tygodni to po 2 godziny w tygodniu. koszt 350 funi plus bezwzględnie książka 50 ebay wiecej gdzie indziej, Książka taka czerwona BS7671:2008 Requirements for Electrical Instalations, Na kursie omawiana jest wlasnie ta książka z której potem na egzaminie można kożystac. Egzamin 120 min 60 pytań czasami można trafić na proste pytania ale dużo jest pytań szczegółowych i pomimo tego ze można korzystać z książki wiele pytan poprostu nie idzie odnaleść. Zapisujac sie na kurs spawdzilem mój poziom angielskiego ponieważ należy pokazać dokument z IELTS 5.0 lub wyżej lub jakiś ekwiwalent. Robi się to w tym samym miejscu co kurs 17 edycję tylko inny budynek (od strony kasyna :) ) oczywiście za darmo. A w sumie tak naprawde to kobieta u ktorej sie zapisywalem tylko rzuciła okiem może dlatego ze jej to dalem do ręki. Wczesniejsza wiedza z zakresu elektryki jest niezwykle ważna ale naprawdę to tam są głównie liczby wiec totalnie inna bajka. Angielski musi być już na jakimś poziomie dużo słuchania i troszke mówienia pozatym można to sprawdzić przed zapisaniem na kurs o czym juz wczesniej pisalem. jeżeli macie jeszcze jakieś pytania bez problemu odpowiem

Zapomnialem o najważniejszym Newcastle College



przed wczoraj widziałem miecia wyniki ::aplauz
dodam - bardzo dobre :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Śr 20 kwi, 2011 08:55

Witam.
Zaliczyłem ten kurs dwa lata temu w Gateshead College.
Jak ktoś chciałby pozyczyc książke to proszę pisać priv.
Pozdrawiam.

slawencjusz
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Cz 02 kwi, 2009 07:16
  • Lokalizacja: gateshead

So 05 lis, 2011 17:06

Niom i zdane :cheer:
Serdeczne podziękowania paniom z PEGAZa. Nie dość że zorganizowały całość w Newcastle, to jeszcze były od początku do końca na kazdych zajeciach w celu dopilnowania całości. Wielkie brava za poświecony nam ich czas ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES