Agata Mróz

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 08 cze, 2008 19:28

Jutro pożegnanie wspaniałej siatkarki,naszego "złotka"AGATY MRóZ
Miała tylko 26 l i przegrała walkę z białaczką,mimo przeszczepu.Bardzo ją lubiłam ,świetnie grała w naszej reprezentacji.......
Na zawsze pozostanie w pamięci kibiców polskiej siatkówki

Nie stój nad mym grobem i nie roń łez.
Nie ma mnie tam; nie zasnąłem też.

Jestem tysiącem wiatrów dmiących.
Jestem diamentowym błyskiem na śniegu lśniącym.
Jestem na skoszonym zbożu światłem promiennym.
Jestem przyjemnym deszczem jesiennym.

Kiedy tyś w porannej ciszy zbudzony
Jestem ruchem - szybkim, wznoszonym,
Ptaków cichych w locie krążących
Jestem łagodnym gwiazd blaskiem nocnym.

Nie stój nad mym grobem i nie roń łeż.
Nie ma mnie tam; nie zasnąłem też.
Nie stój nad mym grobem i nie płacz na darmo.
Nie ma mnie tam. Ja nie umarłem.

Mary Frye

żegnaj Agato

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

N 08 cze, 2008 19:42

ironia losu Agatka zmarła tego dnia w ktorym tesc chory na raka poczul sie lepiej na tyle by wyjsc ze szpitala , tak jak Agata mial jalowy organizm

Tak szkoda mi jej , ze nie mogla nacieszyc sie córeczka ::placz ::placz

spoczywaj w pokoju

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

N 08 cze, 2008 20:23

Niestety przykre,ale córeczka zobaczy mamusię tylko na zdjęciach.Agata z powodu choroby nie mogła małej Lilianki nawet przytulać ani brać na ręce.Jako mama wiem,że musiało jej być strasznie ciężko,ale do końca wierzyła że jej się uda.Zostaje nam tylko żal,że życie jest niesprawiedliwe............... ::placz ::placz

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

N 08 cze, 2008 21:06

Zal i smutek...nic nie daja,dlatego tez Agata chciala aby jej smierc uswiadomila nam,iz na swiecie tysiace osob walcza z ta choroba,a MY jestesmy wstanie im POMOC,zglaszajac sie na honorowych dawcow szpiku,szansa,ze akurat nasz szpik bedzie kumus potrzebnyjest niestety minimalna lecz im wiecej osob trafi na liste potencjalnych dawcow tym wieksze prawdopodobienstwo uratowania kogus zycia...W anglii jest to duzo prostsze i szybsze,to nie polska gdzie nfz niestac na badania genetyczne...jesli ktos chcialby pomoc prosze o kontakt udziele potrzebnych informacji

eve87
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Wt 26 cze, 2007 19:11

Pn 09 cze, 2008 11:57

Straszne, ignorancja polaków nie zna granic ;-)

Dziennie umieraja dziesiatki tysiecy dzieci a afryce z glodu. Wiecie jak wyglada smierc z glodu? Bialaczka to przy tym lekka smierc ...

Ale w koncu prasa napisala o dziewczynie ktora grala w siatkowke. Bo w koncu, grajac w siatkowke staje sie lepsza i bardziej wartosciowa osoba w oczach Boga ...


Ruszcie dupy z domu i telewizorów, swiat jest wiekszy niz TV i opowiadania kolezanek.

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pn 09 cze, 2008 18:23

matthew napisał(a):Straszne, ignorancja polaków nie zna granic ;-)

taaaaa..a propos ignorancji...ja jestem Polką, a Ty? :twisted:

żmija
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Cz 08 mar, 2007 15:23

Pn 09 cze, 2008 18:29

matthew napisał(a):Straszne, ignorancja polaków nie zna granic ;-)

Dziennie umieraja dziesiatki tysiecy dzieci a afryce z glodu. Wiecie jak wyglada smierc z glodu? Bialaczka to przy tym lekka smierc ...

Ale w koncu prasa napisala o dziewczynie ktora grala w siatkowke. Bo w koncu, grajac w siatkowke staje sie lepsza i bardziej wartosciowa osoba w oczach Boga ...


Ruszcie dupy z domu i telewizorów, swiat jest wiekszy niz TV i opowiadania kolezanek.

Wcale nie siedzę wciąż przed telewizorem,i to że napisałam o Agacie wcale nie znaczy,ze mniej ważne są inne choroby albo głod.Jak strasznie ci przeszkadza ten post to poprostu nie czytaj i nie pisz tego typu komentarzy.A jak ci tak strasznie zależy na dzieciach z Afryki to pojedz z misja charytatywną :-(

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 10 cze, 2008 15:08

matthew :-(
tak sie nie robi i tyle a komenty zalosne zostaw dla siebie bo to nie wypada po prostu

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do POGADUCHY