agencje

Pt 09 lut, 2007 17:22

Mam pytanko. Napewno wielu z Was wynajmowalo lub tez kupowalo swoje mieszkanka za posrednictwem agencji. Chcialabym poznac Wasze opinie, ktora moglibyscie naprawde polecic, a ktora odrazu odradzacie.

Dzieki za wszelkie info.

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 09 lut, 2007 17:55

Z wlasnego doswiadczenia stanowczo odradzam agencje Pattinson.
Jesli nie znajdziesz sobie czegos sama oni nie wiele Ci pomoga.
Goraco polecam i uwazam za najlepsza agencje-"Sarah Mains".
Ta agencja zrobi naprawde wszystko aby dorownac Twoim oczekiwaniom.
Nastepna ktora polecam to - "Parker Stage" poprzez ta agencje kupilam dom.
Te agencje polecam pod wzgledem kupna.
Jesli chodzi o wynajem to agencja Chase holmes jest calkiem znosna.
To tyle z innymi agencjami nie mialam do czynienia.

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Pt 09 lut, 2007 18:26

Dziekuje enigma na Ciebie zawsze mozna liczyc.

Oczywiscie chetnie poczytam rowniez opinie innych :mrgreen:

Avatar użytkownika
yeri
Bywalec

  • Posty: 244
  • Dołączył(a): Cz 18 maja, 2006 12:16
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 13 lut, 2007 01:11

a ja polecam pana Andrew McLean, ale on glownie w south shields, suzzane graham zapowiadala sie bardzo obiecujaco, a obecnie wlasnie mamy kontakt z wspominanym wczesniej pattinsonem....no coz zobaczymy jak sie to wszystko zakonczy...a co do bardzo nie polecanych to: andrew craig!!!, Rhapsody Property Consultants, Derwentside Estates :)

Avatar użytkownika
eluni
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): N 26 mar, 2006 01:11
  • Lokalizacja: Fenham, Newcastle

Wt 13 lut, 2007 09:03

Suzane Graham(tak tez nazywa sie agencja) to wlasnie glowna szefowa-agencji Holmes.
Jakis czas temu podzielili agencje na dwie.
Suzane to bardzo mila wyrozumiala kobieta-w sprawach waznych rozmawiac tylko z nia.

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Śr 14 mar, 2007 14:52

a macie moze jakies linki do agencji zajmujacych sie wynajmem mieszkan w sunderlandzie

Avatar użytkownika
lysynewcastle
Bywalec

  • Posty: 135
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 15:56
  • Lokalizacja: Sunderland

Cz 12 kwi, 2007 19:20

czy ktos wynajmowal przez agencje mieszkanie w Bishop Aucland?Ktore agencje polecacie w tych okolicach?

inka
Bywalec

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 20:13
  • Lokalizacja: Washington

So 07 lip, 2007 13:48

joanna84
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Pn 10 kwi, 2006 10:17
  • Lokalizacja: Newcastle, NE6

So 07 lip, 2007 18:14

dla tych co już wiedzą jakie agencje pomijać polecam:

www.rightmove.co.uk

Największa w U.K giełda ogłoszeń agencyjnych sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Cz 12 lip, 2007 18:48

Potrzebuję informacji na temat agencji SARAH MAINS. Czy opłata pobierana przed procesem kwalifikacyjnym (100 Ł) w przypadku nie zakwalifikowania się jest zwrotna??? A w przypadku odwrotnym odliczana od opłaty administracyjnej dla agencji??? A tak przy okazji co dokładnie sprawdzają i jakie są szanse???? Bardzo proszę o info i z góry dziękuję.

Avatar użytkownika
chawel2
Rozkręca się

  • Posty: 92
  • Dołączył(a): Cz 22 mar, 2007 22:06
  • Lokalizacja: Gateshead/Warszawa-Żerań

Pt 28 gru, 2007 13:46

zdecydowanie odradzam agencję Pattinson jak widzą Polaków do podchodzą do nas w sposób wybitnie olewatorski. Dniami całymi czekałam na telefon od nich kiedy postanowiłam wynając od nich 3-pokojowe mieszkanie w nowym bloku. Za pośrednictwo życzą sobie 100 f . W końcu na parę dni przed podpisaniem umowy wynajmu zadzwonili, żeby mnie łaskawie poiformować ,ze jednak nie mogą mi wynająć tego mieszkania , gdyż właściciel nagle zmienił swoje zdanie i zdecydował się sprzedać mieszkanie , które jeszcze parę dni temu było przeznaczone do wynajmu. Moim zdaniem są niepoważni i tyle. Wiec ostatecznie wyszło tak, że musialam koczować u znajomych przez 9 dni szukając ratunku w innej agencji tym razem Your Move, gdzie jest znacznie milsza obsługo klienta polskiego. Ale trzeba się czasem uzbroić w cierpliwość bo tam procedura wynajęcia mieszkania zabrała około 2 tygodni w czasie to których dokładnie sprawdzali wszystkie nasze papiery( home office, zaświadczenie z pracy o zarobkach, odcinki wypłat, paszporty, potwierdzenia od pracodawcy o zatrudnieniu,itp.) Ale ostatecznie zakonczyło się sukcesem! Cena wynajmu 470 f za 3pokoje w nowym bloku.

Agness.72
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Cz 27 gru, 2007 12:03

Śr 16 sty, 2008 15:58

Ja tez slyszalam o dziwnym podejsciu Pattinsona do Polakow i sama tez takiego doswiadczylam.
Polecam natomiast
Parker Stag
i Rook Matthews Sayer.

Dzialaja bez zadnych uprzedzen co do Polakow. A nawet zdazylo nam sie trafic na wyjatkowa zyczliwosc ze wzgledu na to, ze bylismy wlasnie Polakami (PARKER STAG, oddzial Birtley).

Gryzipiórek
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pn 26 lis, 2007 14:01

Cz 24 sty, 2008 21:23

Ja akurat nie narzekam na Patinson W sobote poszedlem z zapytaniem o wynajecie w ten sam dzien pokazano mi mieszkanko,zdecydowalem sie i w srode dostałem klucze wiec poszlo wszystko bardzo szybko;)Ja uwazam ze tez duzo zalezy od landlordow w jakim czasie zdecyduja sie ;)pozdrawiam

Avatar użytkownika
Casperklug
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 22 sie, 2007 16:48
  • Lokalizacja: swalwell

So 12 kwi, 2008 11:40

Szukam mieszkania w Newcastle. Najlepiej okolice Fenham albo Benwell. Może ktoś polecić mi jakieś agencje?? Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat agencji northwood?? I interesuje mnie jeszcze ta prowizja pobierana przez agencje. Czy pobierana jest ona jednorazowo i czy płaci się coś jeszcze agencji oprócz tej prowizji??

pixi
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 09 kwi, 2008 14:48
  • Lokalizacja: Consett

So 12 kwi, 2008 13:30

pixi napisał(a):Szukam mieszkania w Newcastle. Najlepiej okolice Fenham albo Benwell. Może ktoś polecić mi jakieś agencje?? Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat agencji northwood?? I interesuje mnie jeszcze ta prowizja pobierana przez agencje. Czy pobierana jest ona jednorazowo i czy płaci się coś jeszcze agencji oprócz tej prowizji??

Pixi? Chyba chyba sie znamy :D co do Twojego pytania to zerknij tutaj

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES