Amazon

Wt 08 lip, 2008 18:23

witam

Mam nastepujacy problem kupilem na amazonie telewizor w zeszla srode termin dostawy na ten tydzien byl ale w niedziele w nocy dostalem emaila iz moja oferta zostala anulowana poniewaz firma niema tych telewizrow .... Dzis patrzylem i ma je jak najbardzije tyle ze w cenie o wiele wyzszej chcilem zadzownic do amazonu ale niema nigdzie do nich telefonu( w necie aby znalezlem podobny problem z znaleziniem numeru tel ) To podobno najlepsze miejsce na zakupyw sieci . Pamietam ze w polsce jesli cos sie kupi i oferta jest zatwierdzona mam wszelkei prawo do mojego zakupu . Czy moge cos z tym zrobic ??

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Wt 08 lip, 2008 18:29

zaplutek napisał(a):witam

Mam nastepujacy problem kupilem na amazonie telewizor w zeszla srode termin dostawy na ten tydzien byl ale w niedziele w nocy dostalem emaila iz moja oferta zostala anulowana poniewaz firma niema tych telewizrow .... Dzis patrzylem i ma je jak najbardzije tyle ze w cenie o wiele wyzszej chcilem zadzownic do amazonu ale niema nigdzie do nich telefonu( w necie aby znalezlem podobny problem z znaleziniem numeru tel ) To podobno najlepsze miejsce na zakupyw sieci . Pamietam ze w polsce jesli cos sie kupi i oferta jest zatwierdzona mam wszelkei prawo do mojego zakupu . Czy moge cos z tym zrobic ??


wydaje mi sie ze jezeli w regulaminie nie maja zadnej wzmianki na temat anulowania zamowienia w ten sposob to mozesz pozwac ich do sadu a wtedy najprawdopodobniej wygrasz i dostaniesz ten telewizor.... za rok.
proponuje zajrzec na www.play.com ja tam kupuje czesto i dotychczas nie mialem zadnych problemow.

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Cz 10 lip, 2008 18:36

Regulaminy serwisów nie mają mocy prawnej.
W polsce mógłbyś zgłosić to na policji, i nawet wytoczyć proces, nie wiem jak tutaj. Każdy serwis ma swój support. Napisz do nich o co chodzi i na pewno Ci pomoga

Vodun


Pt 18 lip, 2008 13:23

Powiem tak jestem zadowolony ze mi anulowali ten zakupo bo kupielm wkoncu w sklepie a ten co chcialme to misie w sklepie wogole niespodobal :)

A co do amazona to naprawde dziwne myslalem ze to powzana firma ale telefonu nigdzie nawte niemaja do kontaktu

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Pt 18 lip, 2008 13:59

zaplutek napisał(a):A co do amazona to naprawde dziwne myslalem ze to powzana firma ale telefonu nigdzie nawte niemaja do kontaktu



chyba slabo szukasz .........

you can reach us at 0800 496 1081
International customers can reach us at 0044 (0) 207 084 7911.

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 20 lip, 2008 21:44

szukalem dlugo :) pozniej w googlach i wiele postow bylo z takim samym problemem jak ja ze numeru niemoge znalesc

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES